Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:49



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
13 Rocznica Forum! [konkurs] 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post 13 Rocznica Forum! [konkurs]
Dokładnie 13 lat temu, 2 lutego 2005 roku gdzieś pod norką Kreta Kretesa zostało wzniesione nasze Forum.
Przeżyło ono wiele, nie przeżyło jeszcze więcej.
Awarie, rewolucje i takie tam sprawy, które mało co nie doprowadziły do jego upadku, nieco wyolbrzymiając.
Przenosiny z starego serwer na nowy, wybory, nabory, kuratory.
Koniec końców dobrnęło do dnia 2 lutego 2018 roku naszej ery, a więc używając prostej matematyki:
Tak, Forum ma 13 lat, i jak na tradycję przystało, nie może obejść się bez konkursu.

Może to być dla niektórych zdziwienie, lub może inni już to podejrzewali, ale ja i Doktor zorganizowaliśmy dla Was konkurs rocznicowy :). Konkurs rozpocznie się jutro o godzinie 15 i potrwa do 21. Będzie wiele ciekawych konkurencji, a dla zdobywcy pierwszego miejsca nagroda specjalna :P. Zapraszamy!

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Pt, 2 lut 2018, 12:01
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL