Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 09:43



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Oficjalny konkurs na najlepsze świąteczne opowiadanie. 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post Oficjalny konkurs na najlepsze świąteczne opowiadanie.
Witam drodzy userzy! Razem z grupą organizacyjną świątecznych konkursów (patrz temat: Start KONKURSÓW!") mamy zaszczyt Wam przedstawić pierwszy konkurs z serii konkursów świątecznych noszący miano oficjalnego. Oto jego regulamin:

1.Uczestnik konkursu zakłada temat z opowiadaniem w tym dziale, przed jego nazwą musi umieścić znacznik [Opowiadanie].
2.Tytuł ma nawiązywać do treści opowiadania.
3.Kategorycznie zabrania się komentowania opowiadania w temacie, którym jest pisane. Do tego jest specjalny temat "Komentarze", w którym jak najbardziej możecie oceniać, dyskutować i wskazywać swoich faworytów.
4.Na napisanie opowiadania macie czas do 24 Grudnia.
5.Opowiadania oceniane są przez Jury w składzie: M@rtusia1995, Lone Star, Grześ i Bot.
6.Wymagane jest stosowanie w opowiadaniach zasad ortografi, interpunkcji i akapitów.
7.Wulgaryzmy i tym podobne są zakazane, ewentualnie cenzurujemy gwiazdkami.

A oto dostępne tematy opowiadań: Święta Reksia i Kretesa, Reksio i Kretes "ratują" święta

Czekają na Was wspaniałe nagrody - niespodzianki.

Nie pozostało mi nic innego jak życzyć Wam powodzenia! Ja sam udaje się grać w "Miasto Sekretów", które stało się moim mikołajkowym prezentem :)

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Ostatnio edytowano Śr, 9 gru 2009, 16:47 przez Lone Star, łącznie edytowano 1 raz



N, 6 gru 2009, 11:57
Zgłoś post
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 28 cze 2007, 07:59
Posty: 311
Lokalizacja: Zgadnij
Post 
Bardzo, bardzo przepraszam, że kwestionuję regulamin konkursu, (nawet nie wiem czy mogę to robić) ale bardzo proszę o zwiększenie limitu wyrazów. Moje opowiadanie jest w stadium końcowym, ale zauważyłem, że mam większą liczbę wyrazów, niż było ustalane. Jeśli limit zostanie zwiększony będę wdzięczny.

_________________
Obrazek

Powróciłem :)


Wt, 8 gru 2009, 20:54
Zgłoś post
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Ja sam nie widzę przeszkody w zwiększeniu limitu znaków, bądź ogólnym obaleniu go - jednak muszę przedyskutować to z pozostałymi organizatorami.

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Wt, 8 gru 2009, 22:17
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL