Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:24



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
WYNIKI KONKURSÓW! i ich krótkie podsumowanie 
Autor Wiadomość
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post WYNIKI KONKURSÓW! i ich krótkie podsumowanie
No, dziś piąty luty więc zobowiązana jestem do wypisania laureatów konkursów :D.

Wiersz:
Ten konkurs cieszył się największą popularnością... Wszyscy chcieli co nieco skrobnąć. Każdy miał wiele chęci.
Jury przyznawało punkty w ten sposób: Każda wybierał 3 osoby, których wiersze najbardziej mu się podobały. Najlepszy wg jurora wiersz otrzymywał 3 pkt, następny 2 pkt, a ostatni 1 pkt. Osoba z największą ilością punktów wygrała. Oto tabela wyników:

Luk - 7pkt
Dominik - 7pkt
Nieznany - 4pkt
Sniff - 2 pkt
żaba98 - 2 pkt
Duchman - 1 pkt
Spidi - 1pkt

Luk i Dominik uzyskali równą ilość punktów, więc jury zorganizowało dogrywkę i wygrał... LUK!

Gratulujemy i prosimy o napisanie jednej rangi, którą chciałbyś mieć na 4 miesiące :D.
Dominik i Nieznany otrzymali 2 i 3 miejsce. Zasłużyliście na uścisk dłoni prezesa <ścisk>, oraz możliwość noszenia informacji o swym miejscu w pospisie ;).


Grafika:
Tutaj wzięło udział trochę mniej osób, ale konkurs również cieszył się popularnością. Jury wybierało dwóch swoich faworytów i przyznawało im 2 lub 1 pkt. Oto tabela wyników

Spidi - 5 pkt
Code - 5 pkt
Markon - 1 pkt

I znowu mieliśmy doczynienia z remisem i dogrywką... Tym razem zywcięzcą okazał się być... SPIDI! Gratulujemy również, proszę napisz w tym temacie jaki avatar z wybraną postacią, której nie ma w galerii chcesz :D (na 4 miesiące). Drugie miejsce otrzymał Code, a trzecie Markon. Ściskamy mocno rączki <mocny ścisk> i otrzymujecie możliwość noszenia informacji o miejscu w podpisie :D.

Komiks:
Ten konkurs nie był aż tak popularny jak dwa powyższe. Każdy juror wybierał jednego swego faworyta. I tu jury głosowało jednoznacznie:

AdamMag - 3pkt

Gratulujemy! Możesz tak jak spidi wybrać sobie postać, z którą chcesz mieć unikalny emblemat na 4 miesiące, ADAMIE!

Mam nadzieję, że konkursy były dla was przyjemną rozrywką i że dzięki nim mogliśmy wspólnie świętować 5 urodziny forum :D.

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


Pt, 5 lut 2010, 21:12
Zgłoś post
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Gratulujem, gratulujem :)

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pt, 5 lut 2010, 21:16
Zgłoś post
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 8 sie 2009, 13:31
Posty: 145
Lokalizacja: Miechów
Post 
Gratuluję wszystkim: Lukowi, Spidiemu, Adamowi, oraz pozostałym userom, którzy mimo starań nie wygrali.

Dziękuję bardzo jurorom za III miejsce.

_________________
Zająłem trzecie miejsce w konkursie graficznym z okazji Piątej Rocznicy Forum Reksia. :)
Zachęcam do czytania mojego komiksu.


Pt, 5 lut 2010, 21:23
Zgłoś post
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom i dziękuję jury za docenienie mojego wierszydła :wink: . Szkoda tylko, że konkursy zostały ogłoszone tak późno, może wzięłoby w nim udział więcej userów.

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Pt, 5 lut 2010, 22:25
Zgłoś post
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 sty 2010, 11:25
Posty: 331
Lokalizacja: Z Bobroru
Post 
Przepraszam, protestuję!!!! Ja wziąłem udział we wszystkich konkursach, a podsumowaliście mi tylko jeden!!!! Protestuję!!!! :evil::evil::evil:

_________________
Witajcie!
Mniemam, że mniemanie zamniemuje mniemacza mniemającego.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.



Magia rządzi, pamiętaj!

Obrazek


So, 6 lut 2010, 08:44
Zgłoś post
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Normalnie się wściekłem ze szczęścia. A to był mój pierwszy wiersz! Gratuluję wszystkim wygranym i uczestnikom. A co do rangi to może ''Mistrz wiersza'' lub coś takiego.


So, 6 lut 2010, 08:56
Zgłoś post
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 28 cze 2007, 07:59
Posty: 311
Lokalizacja: Zgadnij
Post 
Gratuluję wszystkim. Spidi, twój obrazek był naprawdę ładny, więc należało Ci się. :) Jaką postać wybierzesz na swój avatar?

_________________
Obrazek

Powróciłem :)


So, 6 lut 2010, 09:39
Zgłoś post
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post 
Gratuluje wszystkim zwycięzcom, na i sobie.


So, 6 lut 2010, 10:34
Zgłoś post
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post 
Gratuluje.
Szkoda że nie mogłem wziąć udziału bo internet mi nawalał ostatnio :(

No nic spóbune nastepnym razem.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


So, 6 lut 2010, 10:58
Zgłoś post
YIM WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Duchman napisał(a):
Przepraszam, protestuję!!!! Ja wziąłem udział we wszystkich konkursach, a podsumowaliście mi tylko jeden!!!! Protestuję!!!! :evil::evil::evil:

Najwidoczniej twoje prace były tak słabe, że się jurorom nie podobały, i tylko jeden dał 1 punkt do jednej pracy.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


So, 6 lut 2010, 11:12
Zgłoś post
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post 
Duchman napisał(a):
Przepraszam, protestuję!!!! Ja wziąłem udział we wszystkich konkursach, a podsumowaliście mi tylko jeden!!!! Protestuję!!!! :evil::evil::evil:

Z tego co widzę, osoba, która nie dostała żadnego punktu nie jest pokazana na liście ;p...
Gratuluję wszystkim, może w następnym konkursie ja wezmę udział ;].

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


So, 6 lut 2010, 11:14
Zgłoś post
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post 
Czy mogę opublikować moje komiksy w dziale opowiadania?
No pewnie, że tak :D/Euresanda


So, 6 lut 2010, 11:21
Zgłoś post
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Oklaski dla Luka, Dominika, spidiego, Cody`ego, markona i ekhem...
AdamaMaga. W szczególności dla Luka i Spidiego.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 6 lut 2010, 13:08
Zgłoś post
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post 
Emblemat Adama i ranga Luka wstawione ;).
Jak wejdziesz, Spidi, to proszę napisz z jaką postacią chciałbyś emblemat na 4 miesiące ;).

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


So, 6 lut 2010, 22:14
Zgłoś post
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Euresanda napisał(a):
Emblemat Adama i ranga Luka wstawione ;).
Jak wejdziesz, Spidi, to proszę napisz z jaką postacią chciałbyś emblemat na 4 miesiące ;).

Już jestem dziekuję . Szczerze mówiąc nie spodziewałem sie , że wygram . Zaraz Euresando napisze jaki emblemant chciałbym mieć . Gratuluje wszystkim innym ktorzy wygrali oraz brali udział w konkursach :D

edit

Do kogo moge zgłaszam moje propozycje ???

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


N, 7 lut 2010, 11:47
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL