Teraz jest N, 28 kwi 2024, 22:12



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna strona
Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Ostatnimi dniami jakoś cicho na tym forum...bardzo niewiele się dzieje


Cz, 17 lip 2008, 11:44
WWW
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Zapewne wiele osób jest na wakacjach bez dostępu lub z mocno ogranczonym dostępem do internetu. W moim wypadku 2 opcja.
Forum jest wiele czystrze bez przepełnionych kanałów. :)

ps. Czy ktoś zauważył, że Serapis został (po cichu :) ) moderatorem?

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Cz, 17 lip 2008, 13:20
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 lut 2008, 10:07
Posty: 135
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Post 
Ja zauważyłem.I Gresh chyba też.

_________________
Byłem Wielki Fan Reksia.
Obrazek


Cz, 17 lip 2008, 18:20
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Ja zauważyłem...został wpisany w te działy, moderatorzy- Serapis... i widziałem jak moderował na kolor błękitny...tylko dlaczego jedynie on i Szalony Kapelusznik moderują regulamin...modzi mają tam wartę czy jak?


Pt, 18 lip 2008, 09:03
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 4 wrz 2005, 10:32
Posty: 223
Lokalizacja: z miasta na L
Post 
sorry że mnie nie było i raczej nie będzie w wakacje. Ale raczej jeżeli teraz są wakacje to teraz nic nie zdziałamy bo napewno większość użytkowników wyjeżdża na wakacje.

_________________
Obrazek
powracam!!!!!!!!!!!!! Masz pytanie? chcesz odpowiedzi? pisać na PW


N, 20 lip 2008, 12:33
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 4 lut 2008, 07:26
Posty: 273
Lokalizacja: Moskwa
Naklejki: 0
Post 
ja niestety tez opuszczam forum ale nie na długo , niebędzie mnie 10 dni . jak powróce to uzupełnie 10 postami

_________________
Obrazek Obrazek


N, 20 lip 2008, 14:04
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Grześ napisał(a):
Nie ma warty. :lol: Po prostu administrator z AM uczynił Serapisa moderatorem wszysckich działów, nawet regulaminu, co mnie troszeczkę irytuje. :) / Grześ


Myślałem, najpierw, że uczyniono go moderatorem wszystkich działów/ A ten regulamin to tylko przez przypadek z rozmachu, albo opcja - by uczynić go moderatorem wszystkich działów...a potem zapomnienie o usunięciu go z działu Regulamin...albo o tej warcie...
A w takim razie znalazł się ponad innymi modami, a wydaje mi się, że jest wiele innych modów o wiele lepszych od niego na bycie ponad modami, raczej nawet wszyscy modzi są od niego lepsi na to stanowisko...
Administrator z AM? To jakaś nowa władza na forum w zamian za KH? Ma swoje konto na forum?
A ten Serapis to ma zwykła rangę...On jest na próbę?


N, 20 lip 2008, 16:57
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
, raczej nawet wszyscy modzi są od niego lepsi na to stanowisko...


Wycofuję to...większość modów...nie wszyscy lecz większość...modów jest lepszych na to stanowisko


N, 20 lip 2008, 17:01
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Myślałem, najpierw, że uczyniono go moderatorem wszystkich działów/ A ten regulamin to tylko przez przypadek z rozmachu, albo opcja - by uczynić go moderatorem wszystkich działów...a potem zapomnienie o usunięciu go z działu Regulamin...albo o tej warcie...

>> Ale poplątałeś.....,że hej.....,Serapis......jest modem......bo go nim uczyniono.........i nawet jako super admin.........na pewno spisze się.........lepiej niż SZ.K....... .

przybysz z Kurakis napisał(a):
A w takim razie znalazł się ponad innymi modami, a wydaje mi się, że jest wiele innych modów o wiele lepszych od niego na bycie ponad modami, raczej nawet wszyscy modzi są od niego lepsi na to stanowisko...

>> A jak dla mnie żaden z modów prócz Serapisa (i ewentualnie Michcia :)) nie nadaje na super admina. Bo można powiedzieć , że olewają sobie forum. Grześ czasem zajrzy na forum usunie dopisze i znika, Bambosz którzy co jakiś czas ma przebłysk i przypomina mu się, że jest modem. Taka prawda........, chyba tylko ty nadajesz się.........na super admina.......................(ironia)..................... . Powiem tyle stare moderatoruim FR "wypaliło" się i potrzeba świeżej krwi, więc najlepszym rozwiązaniem będzie "stworzenie" nowego moderatorium, które bedzie wchodzić na forum bo sprawia mu to przyjemność, a nie tylko "bo musi coś zrobić, żeby nie było widać, że sobie to olewam".

przybysz z Kurakis napisał(a):
Administrator z AM? To jakaś nowa władza na forum w zamian za KH? Ma swoje konto na forum?
A ten Serapis to ma zwykła rangę...On jest na próbę?

>> Moc skryptów i PHP? Może......nie....chce.....się.....chwalić.....,albo......jakiś błąd........lub coś....?

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


N, 20 lip 2008, 23:01
YIM
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 4 lut 2008, 07:26
Posty: 273
Lokalizacja: Moskwa
Naklejki: 0
Post 
wy jeseście modami dłużej od serapisa , on ma wszystkie działy chociaż od niedawna jest modem , kto mógł mu go dać , a nawet jesli ma moda to powinnien miec pare działów

_________________
Obrazek Obrazek


Pn, 21 lip 2008, 07:17
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
Kabuto napisał(a):
wy jeseście modami dłużej od serapisa , on ma wszystkie działy chociaż od niedawna jest modem , kto mógł mu go dać , a nawet jesli ma moda to powinnien miec pare działów

>> Było już powiedziane, że "super" moda Serapisowi dało AM ;), nam nic do tego widocznie Serapis był godny zaufania i dlatego AM mianowało go modem wszystkich działów ;).

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Pn, 21 lip 2008, 08:02
YIM
Post 
Wiem, że wiele osób może być zaskoczonych moją, że tak nazwę, szybką karierą, lecz tak jak powiedział Bambosz już tylko Grześ coś robi.
Mimo wszystko jednak to ja pisałem maile z prośbami o powrót do osób, które odeszły, kiedy był zalew botów spamujących skontaktowałem się z odpowiednimi osobami z AM by coś uczyniły w tej sprawie, kiedy zabrakło administratorów i modów też skontaktowałem się w tej sprawie z odpowiednimi osobami z AM by coś zdziałały i nie pozostawiły forum bez władz, to że mnie wybrali to był ich wybór. Nie wiem czy inni ograniczali się w działaniach tylko do strony Reksia ale ja działałem też po za nią więc niesprawiedliwością jest mówić, że każdy moderator jest ode mnie lepszy na te stanowisko, gdyż żaden nie podjął takich działań jak ja w sprawie forum


Pn, 21 lip 2008, 09:34
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post 
Serapis będzie dobry.Przekonać też można spróbować sandi565.

_________________
...


Pn, 21 lip 2008, 10:30
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 4 lut 2008, 07:26
Posty: 273
Lokalizacja: Moskwa
Naklejki: 0
Post 
trzeba by byc pod obserwacją , zobaczyc jak sobie radzi user , skoro AM go awansowalo to niech tak zostanie

_________________
Obrazek Obrazek


Pn, 21 lip 2008, 14:11
WWW
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Oczywiście, że tak zostanie.
Serapis ostatnio rzeczywiście sporo robi dla forum.
A co do admina z AM to:
http://www.przygodyreksia.pl/pliki/kret ... ile&u=1115
(trochę zbaczamy z tematu, ale w końcu to akcja "ratowania" forum :P )

Chciałem przeprosić za moją rzadką obecność na forum. Tak jak gdzieś pisałem jestem u babci gdzie dostęp do internetu jest ograniczony. Ale mimo tego postaram się usuwać SPAMy i inne takie. :)

Oczywiście jestem gotowy nadal być moderatorem. Za miesiąc będę regularnie odwiedzał forum, tak jak przed wakacjami. :)

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Wt, 22 lip 2008, 08:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL