Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:32



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum 
Autor Wiadomość
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Hę? Od tych błędów? To przez PSP - nie ma polskich liter...

@toppic: Dobrze, nie usuwajmy. To robimy? Może chociaż przeczyśćmy?


Pn, 10 sty 2011, 16:57
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
A co do tych rozmów o kanałach to dam tutaj moją wiadomość nie tak dawno wysłaną do moderatorów do rozpatrzenia o kanałach i w ogóle o forum:

Cytuj:
1. Gwardia Reksia - po stokroć zamierała, gdy ożywała trochę kwitła. Ale chyba od pierwotnej wersji nie była stabilna. Choć pełniła swą funkcję - tu nie piszę o statkach rysowanych w paincie, walucie Reksionach - za którą te stateczki się kupowało, o moderowaniu tego działu przez wszystkich i o tych fajnych sygnaturkach - robionych chyba przez Roostara...nie pamiętam, mam tu na myśli walkę o kolejne Reksie, Reksiopedie - projekt może nigdy nie skończony i brutalnie przerywany. Ale jako tako to powstało - chyba Reksiopedia dalej jest. I ogólnie to chyba sam wiesz jak jest. Ostatnio to chyba raz na dwa miesiące mówi o tym, że GR trzeba raz na zawsze z forum strącić - PRZECIEŻ TAM NIC SIĘ NIE DZIEJE. Poza tym mimo wszelkich pomysłów re-modernizacji to NIKT NIC NIE ROBI. I ja wam, a może nam, proponuję, co by można było tam zrobić. Mam tu na myśli dział PROJEKTY albo nazwany ewentualnie inaczej - zresztą to bez znaczenia. Chodzi o dział dla wszystkich, żeby nie dzielić userów na dwa wrogie obozy, albo też jednych wynosić ponad drugich bo do niczego nie doprowadzi TO. Ale co z tymi projektami? Myślałem ażeby tam prowadzono takie właśnie projekty jak choćby kontynuacja Reksiopedii, jak tworzenie poradników dla nowych userów, bo jesteśmy na forum Reksia i często to dzieci poniżej 12 roku życia - KIEDY MOŻEMY ODŚWIEŻAĆ TEMATY A KIEDY NIE+CO TO JEST SPAM+KTO MOŻE ZOSTAĆ MODEM ( tutaj cytat, który zawsze mnie śmieszy PanaAdministratora - że moderator musi dobrze się uczyć, być grzeczny i dużo jeść na śniadanie )+/JAKIE AVATARY MOŻEMY WSTAWIĆ/+KORZYSTANIE Z OPCJI SZUKAJ+ PISANIE W DZIAŁACH...+PISZEMY OPOWIADANIA no i takie tam - może np coś w stylu: Odpowiedzi na dręczące nas pytania, projekty w ogóle różne. Może coś dla Aidem i takie tam - Mam tu na myśli to że jak coś tworzą razem userzy i to ma sens ( a tu można tworzyć dużo rzeczy - tylko ważna strategia ) to aktywnie się robi na forum i tego chyba wszyscy chcemy.
Podsumowanie: Zamiast Gwardii dział z projektami, za aktywny udział tam jakieś nagrody co jakiś czas.

2. Sprawa segregacji O różnych rzeczach - zrobienie porządku na forum bo jest miejscami bałagan - a mamy taki fajny dział _Izba Pamięci_ - jest dużo tematów które powinny tam trafić - z o różnych rzeczach i o stronie Reksia - pierwsze założone tematy których odświeżenie byłoby niesmakiem, zamknięcie pozostawieniem do kurzenia się i robienia bałaganu, usunięcie obrazą - TAK, ZAUWAŻYŁEM TEGO DOŚĆ SPORO. Dalej - tematy podwójne zamknąć i zostawić jeden, nawet przydało by się wiele usunąć. Usunąć tematy ZŁE z jednym postem zaraz zamknięte bo po co mają gnić - czyli wszystkie spamy i takie tam. W o różnych rzeczach jest wiele do roboty, ale jak operatorzy łopaty wezmą swój sprzęt to powinni to w miarę szybko odśnieżyć i robić miejsce dla światłą - przyjemniej będzie się pisało i czytało - ZAPOBIEGNIE TO WIELU POWTÓRZENIOM - ostatnio chyba dość częstym i na pewno sprawi, że będą więcej pisać.
Tutaj myślałem także że bardzo by pomogło podzielenie działu na subfora - części ( Bambosz pisał że można je tworzyć na tym forum :D ) Tu mam na myśli coś w stylu SZKOŁA-FILMY I TV-INTERNET-GRY-MUZYKA itp. to by na pewno dało więcej tematów, mniej powtórzeń - może na forum byłoby aktywniej :wink: .
Przecież kiedy zakładano o różnych rzeczach nie było takiej potrzeby a tak prócz rozmowy o Reksiu mogłaby się spokojnie rozwijać inna rozmowa. Bo w jednym dziale w tej chwili robi się bałagan.
Podsumowanie: Całe forum dokładnie posegregować i uzupełnić Izbę Pamięci, zablokować co trzeba, usunąć co trzeba, PRZESUNĄĆ CO TRZEBA DO KANAŁÓW> stworzenie subfor

3. Modernizacja kanałów - Tak zacytuję:
Cytuj:
Specjalne miejsce, w którym każdy może robić co chce, bo i tak zostanie spuszczone to do morza, a posty nie będą naliczane.
UWAGA: Jeżeli wejdziesz do kanałów klapa może się zamknąć.


Do czego więc mamy kanały? Ja bym proponował: PODZIAŁ NA SUBFORA. Ale jak? Tak:
Osobno Gry i zabawy ( TUTAJ TEMATY OPRÓCZ OGŁOSZEŃ I PRZYKLEJONYCH W KTÓRYCH NIE PISANO NA PRZYKŁAD 50 dni DO USUNIĘCIA - chyba na forum jest taka opcja, a jak nie to są admini i modzi. ) Tu te wszystkie masz czy nie masz, oceń podpis, oceń nick i te podobne. I niech do morza zostaną spuszczone nieaktywne. To chyba lepiej 8)
I wchodzą tu co chcą się w to pobawić

Osobno tematy typu:fajna stronka-szukam 2 adminów do forum-test o gwiazdach kto zrobi-Test z wiedzy o polskiej piłce-Test z wiedzy o Sknerusie McKwaczu!-wymyśl mi nick-odchodzę z forum-powracam HURA-co kupić dziewczynie na 16 urodziny-co kupić rodzicom na rocznicę ślubu-PPPOOOMMMOOOCCCYYY-co to znaczy zbananować?.
I to do szybkiego zamknięcia kiedy ktoś rozwiąże sprawę - ewentualnie do morza

I wreszcie osobno tematy: Jaki macie numer w dzienniku-jaki kolor włosów-lubicie grać w the westa?-kto skacze na deskorolce-
Tutaj tematy które na załapią się na o różnych rzeczach, takie luźne rozmowy bez liczenia.


Czy takie zmiany na FORUM REKSIA nie byłyby przydatne. Może jeszcze kiedyś kolejny konkurs literacki. :mrgreen:


Przybysz pozdrawia...


Chyba te moje pomysły nie przeszły w modowni...

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pt, 14 sty 2011, 22:17
WWW
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Pomysły bardzo ciekawe.
Szczególnie spodobał mi się pomysł w działem projekty.
Rzeczywiście przyda się oczyszczenie i uporządkowanie forum.
Jestem jak najbardziej za.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


So, 15 sty 2011, 10:52
YIM WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Zgadzam się ze zdaniem Przybysza prócz pierwszego projektu. Bo co właściwie to będzie? Gwardia Reksia pod inną nazwą, otwarta dla spamerów z nierealnymi projektami i spamu. Selekcja w GR była prowadzona dla eliminacji spamerów. Dział ten był jednak zamknięty dla niewtajemniczonych, nikt z nich nie mógł zwrócić uwagi na to, co się tam dzieje.
Podsumować, jak miałby funkcjonować dział ,,Projekty"?
Projekty byłyby widoczne dla każdego. Każdy mógłby tam założyć temat. Jednak aby wyeliminować wpływ spamerów i multikont, uwzględniane byłoby zdanie grona forumowiczów, którego każdego nowego członka wybieranoby poprzez ankietę pozostałych członków. Selekcja miałaby przepuszczać wszystkich prócz spamerów. Taki dział miałby też wyznaczonego moderatora, np. bota, kontrolującego tam dokładnie sytuację i kasującego tematy spamerskie.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 15 sty 2011, 13:55
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Sentyment do tego forum, wygrał ze wszystkimi innymi czynnikami i tak oto mogę wam z radością powiedzieć, że od czasu do czasu skrobnę coś na Forum Reksia Dość dużo się tu zmieniło, jest sporo nowych użytkowników, ale mam nadzieje że się jakoś połapię w tym wszystkim.

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Pn, 11 kwi 2011, 22:25
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Wita ponownie Lone :lol:

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Wt, 12 kwi 2011, 08:37
YIM WWW
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 20 sty 2007, 20:31
Posty: 78
Lokalizacja: Szczecin
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Welcome back... Po raz kolejny.
Nie wiem, czy to dobry temat. No ale cóż... Wracam.
Odpowiedzialność za ten czyn ponosi moja siostra, która grzebała w grach. Wszystko się pozmieniało. Tym razem może pobędę to parę miesięcy...

_________________
Piszę poprawnie po polsku.
Piszę poprawnie po psiemu.
Piszę poprawnie po szambolańsku.


Pn, 15 sie 2011, 20:32
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Przybyszu pomysły do Modowni przeszły , ale niespodziewaj się że w 0.5 roku wszystko zmienimy , zwalczymy spamerów itp itd. w tym czasie mieliśmy wiele problemów więc twoje pomysły w tej sytuacji poszły na 2 plan może jak wrócą Modzi z wakacji będziemy mogli odgrzać tego kotleta, ale może okazać się że nasi Modzi w tej sprawię są wegetarianami{...}
Pozdrawiam Spidi Przy okazji witaj Lone :)

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Wt, 16 sie 2011, 09:37
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 2 wrz 2008, 14:57
Posty: 293
Lokalizacja: Moon of Endor
Naklejki: 0
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Przybysz ma ciekawe pomysły. Niestety, 1 jest po części nieaktualny(Gwardii już nie ma :<)
Bardzo podoba mi się ten o modernizacji kanałów, ale uważam, że 50 dni bez pisania to za duży czas na ,,uśpienie tematu". Jak ktoś nie pisze w temacie przez prawie 2 miesiące, to ten spada na dalsze strony i tylko można go odświeżyć. A odświeżanie jest zawsze niezbyt mile wwidziane (chyba, że temat był fajny i miło się rozmawiało ;D) Czas ten ograniczyłabym do 20-30 dni, na wakcaje więcej (mniej userów). To właściwie tyle ode mnie ;)

_________________
Zapraszam do rejestracji w Margonem - można mnie tam spotkać pod nickiem Kryska :]
http://www.margonem.pl/?task=profile&id=1308886


Cz, 18 sie 2011, 19:56
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 20 gru 2010, 20:25
Posty: 149
Lokalizacja: Miasto pcheł na głowie Reksia
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Może pomoże jeśli każdy kto odchodzi będzie pisał dlaczego, a powracający, dlaczego odeszli i dlaczego wrócili (będziemy wiedzieli co w forum jest najgorsze. (ja odchodzę bo reksio mi się znudził, teraz to fajny jest minecraft)
_____________

JEśli macie czas to wejdzcie na http://megaforum.1ts.pl/ -szczerze polecam

_________________
Zajmuję się tworzeniem gier jako członek Maype Entertaiment, jakby ktoś chciał to tu macie link do podania: [url=goo.gl/cvp1m]klik[/url]
PS. Będę tu baaaardzo sporadycznie wchodzić (2 razy/rok)


So, 20 sie 2011, 20:57
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
mwarw - Po co? To, że ktoś odchodzi to jego sprawa, było już wielokrotnie wałkowane, żeby nie pisać, że się odchodzi, bo to mało kogo obchodzi.


N, 21 sie 2011, 09:11
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 2 wrz 2008, 14:57
Posty: 293
Lokalizacja: Moon of Endor
Naklejki: 0
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Zgadzam się z Lukiem.
Pamiętam, jak niejaka Claer, zrobiła w Kanałach temat ,,WROCILAM KOCHANI", a za tydzień ,,ODCHODZE". O ile pierwszy temat Claer przyniósł forum trochę radości (powrót usera jest mile widziany), to ostatni nieźle zdenerwował :/ Uważam więc, że tacy userzy powinni wypełnić ankietę. 2 wzory ankiet . 1 dla powracających i jeden dla odchodzacych. Jeśli ktoś zacznie coś przebąkiwać o odejściu, to taką ankietę otrzyma na PW. Jeśli ktoś inny powróci otrzyma inny wzór ankiety. Wszystko na PW, bez udziału osob trzecich. Dlatego uważam, że pomysł mwarwa jest całkiem niezły. I życzę szybkiego powrotu z minecrafta na FR :D

_________________
Zapraszam do rejestracji w Margonem - można mnie tam spotkać pod nickiem Kryska :]
http://www.margonem.pl/?task=profile&id=1308886


N, 21 sie 2011, 11:12
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 20 gru 2010, 20:25
Posty: 149
Lokalizacja: Miasto pcheł na głowie Reksia
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Kto mówi, że Mc zaprzecza PR ;)

_________________
Zajmuję się tworzeniem gier jako członek Maype Entertaiment, jakby ktoś chciał to tu macie link do podania: [url=goo.gl/cvp1m]klik[/url]
PS. Będę tu baaaardzo sporadycznie wchodzić (2 razy/rok)


Wt, 22 lis 2011, 20:37
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Jak zapewne wiecie, na forum wkrótce będzie mieć miejsce świąteczna impreza, gdzie najprawdopodobniej wejdzie w życie wiele nowości, nie obejdzie się bez konkursów i ciekawych nagród... Dlatego też, pasowałoby powiększyć nieco frekwencje na forum... Sami chyba wiecie, że nie ma sensu robić niczego w parę osób. Jeśli znacie kogoś, kto odszedł z forum, przekonajcie go do powrotu. Korespondencja seryjna swoją drogą zostanie wysłana do wszystkich... No ale... Mało kto zagląda regularnie na maila i nie przyniesie to zbytnich skutków. Liczę na współpracę :)

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


So, 17 gru 2011, 13:31
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum
Dobra, spróbuję skontaktować się z kongrimem- uwielbia konkursy.
Ostatnio [bardzo] bardzo rzadko wchodzi na forum, zajął się Potterowaniem na takiej jednej stronce.

Sam postanowiłem nie brać udziału w konkursach, chyba że dla zabawy- nie dla nagrody.

_________________
Obrazek


So, 17 gru 2011, 13:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL