Teraz jest So, 27 kwi 2024, 09:52



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Przeprosiny 
Autor Wiadomość
Się Odezwał

Dołączył(a): Pn, 12 kwi 2010, 17:36
Posty: 1
Post Przeprosiny
Witajcie forumowicze.

Wielu z was mnie zna a wielu nie, więc przedstawię się. Na tym forum zwali mnie Arturros. Chciałem też serdecznie przeprosić za wszystkie sytuacje, które spowodowały moje słabe w tamtych czasach nerwy (miałem strasznie przechlapane w szkole i w domu). Wielu aktywnych użytkowników forum obraziło się na mnie. Przepraszam użytkowników nazywanych przeze mnie „Spamerami”. Osoby te działały mnie na nerwy bezsensownymi postami i tematami. Swoimi dziwnymi metodami chciałem zachęcić ich do pisania rozbudowanych i sensownych postów. Mam nadzieje, że wybaczycie mi moje zachowanie, (jeżeli można tak to nazwać). Ostatnio myślałem, i zauważyłem, że brak mi, Reksia, kretesa i innych mieszkańców podwórka. Zacząłem pisać kolejną część przygód Reksia, kretesa i Arturrosa, do których użyje mojego całego doświadczenia nabytego z napisanie 3 tomów mojej książki. Ten list jest dosyć krótki, ale zawarłem w nim wiele uczuć i pisałem prosto z serca. Mam nadzieje, że administratorzy i moderatorzy odbanują moje stare konto.


Pn, 12 kwi 2010, 17:37
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post 
Jest Grześ. Nie wiem co powie. Ja Cię nie znałem, ale widziałem temat gdzie pisało, że przeklinałeś i inne takie...


Pn, 12 kwi 2010, 18:15
Norman

Dołączył(a): N, 20 gru 2009, 14:38
Posty: 286
Post 
Ja cię znałem i nawet lubiłem :wink: .

_________________
Zapraszam na moją stronę internetową i forum: www.criss.fora.pl www.criss.npx.pl


Pn, 12 kwi 2010, 19:22
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Arti, jeśli nawet się Grześ nie zgodzi, to możesz zawsze wysyłać nowe przygody na moje gg, a ja je opublikuję ;d
6400340

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pn, 12 kwi 2010, 20:26
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 8 sie 2009, 13:31
Posty: 145
Lokalizacja: Miechów
Post 
O, arturros.
No przecie że Cię znałem.
Heh, fajnie by było jakby Cię odbanowali ...

_________________
Zająłem trzecie miejsce w konkursie graficznym z okazji Piątej Rocznicy Forum Reksia. :)
Zachęcam do czytania mojego komiksu.


Wt, 13 kwi 2010, 18:56
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 28 cze 2007, 07:59
Posty: 311
Lokalizacja: Zgadnij
Post 
Arturros... twój powrót w moim przypadku ani mnie nie grzeje, ani ziębi. :roll:

_________________
Obrazek

Powróciłem :)


Wt, 13 kwi 2010, 19:12
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 20 maja 2009, 17:41
Posty: 450
Lokalizacja: z londynu
Post 
Ja cię znałem, dla mnie nie było by źle gdybyś wrócił, byłby kto by mnie podenerwował.

_________________
Obrazek
polecam robienie avatarów u AdaMaga jest w tym świetny


Wt, 13 kwi 2010, 19:33
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Nie za bardzo się orientuje o co w tej sprawie chodzi. Arturros do czasu mojego odejścia we wrześniu był spokojny, ale po przyjęciu do Gwardii podobno coś się stało z jego zachowaniem. Było podobno jakieś przeklinanie, nic nie wiem, proszę niech mi ktoś wyjaśni całą sytuację. A jeśli chodzi o ban, to zależy od przewinień, a przeklinanie jest dość poważnym. Ale jeśli chodzi o ten list to rzeczywiście miałeś źle. Ja bym też z nerwów mógł tak pisać. Mogłeś to robić nawet nieświadomie. Byłeś wtedy po prostu zdenerwowany, zmęczony. Ktoś cię trochę zdenerwował i już na niego jedziesz. Ale można było to powstrzymać, po prostu nie klikać na okno ''odpowiedz'' i nie pisać głupiej opinii. Ale nawet człowiekowi opanowanemu mogą czasami puścić nerwy. Ja na razie pozostaję bez zdania, dopóki nie dowiem się co zaszło.


Wt, 13 kwi 2010, 19:48
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post 
Jak go banowali, to mnie na forum nie było, ale dzięki jednemu tematowi wiem że dostał 3-dniowego bana za przeklinanie, potem dożywotniego za wulgarne obrażanie, z możliwością złagodzenia. Ale za spamowanie i tworzenie kilku kont stało się to, co się stało...


Wt, 13 kwi 2010, 19:52
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post 
Pamiętam Cię, pamiętam... No cóż, dostawałeś już wiele szans, z których nie korzystałeś. Jak zwykle dostałeś kolejną, a czy ją wykorzystasz czas pokaże. Mam nadzieję, ze twoje słowa nie są rzucane na wiatr.

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Wt, 13 kwi 2010, 20:16
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 16 mar 2008, 17:12
Posty: 482
Post 
Ech...bardzo mnie nie lubiłeś.Pamiętam to.
Ale jeśli mówisz ,że się poprawisz...to wybaczam ci.

_________________
Odchodzę bardzo mi przykro ,ale to prawda ! Bywajcie fani Reksia !
Pozdro.
Buizel


Cz, 22 kwi 2010, 13:54
YIM
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Nie dzięki ale tym razem nie mam zamiaru wybaczyć ci za co zrobiłeś raz można wybaczyć lecz nie kilka razy . Słowa to za mało tylko czyny mogłyby coś zmienić . I tak ludzie się nie zmienią nigdy . To , że wrociłeś nie oznacza nic dobrego . Byliśmy przyjęci w tym samym czasie do Gwardii dziwo , że nie zostałeś wywalony z niej za to co zrobiłeś . Posłuchaj sobie piosenkę Timberland ft. OneRepublic " Apologize " z zaznaczeniem na słowa " It's too late to apologize, it's too late "

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Śr, 5 maja 2010, 19:56
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Żeby nie było nieporozumień - arturros został już odbanowany. IMO temat należy zamknąć, więc EOT.

PS. Arturros nie wykazuje się jak na razie nieodpowiednim zachowaniem.

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Śr, 5 maja 2010, 19:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 13 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL