Teraz jest Śr, 24 kwi 2024, 03:28



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Pożegnanie 
Autor Wiadomość
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post Pożegnanie
Chciałbym Was serdecznie pożegnać. Spędziłem z wami kupę czasu i tego nie żałuje, ale nadszedł już mój czas :P. Może kiedyś wrócę, zobaczymy co przyniesie nowy dzień.

Tak więc zgłaszam moją rezygnacje ze stanowiska Prezesa GR (mam nadzieje, że nowy prezes dokona tego czego ja nie potrafiłem).

Howgh

PS. Niech Reksio bedzie z wami ;)
PS2. Pozdrawiam też bardzo tych wszystkich, których poznałem "bliżej" (miedzy innymi 2 Arturów, Grzesia, Serapisa ...).
PS3. Dziękuje za pomoc przy GR: Lone Starowi, SS i Przybyszowi.

For The Horde


N, 18 sty 2009, 00:16
YIM
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Pożegnanie
xDominik napisał(a):
Chciałbym Was serdecznie pożegnać. Spędziłem z wami kupę czasu i tego nie żałuje, ale nadszedł już mój czas :P. Może kiedyś wrócę, zobaczymy co przyniesie nowy dzień.

Tak więc zgłaszam moją rezygnacje ze stanowiska Prezesa GR (mam nadzieje, że nowy prezes dokona tego czego ja nie potrafiłem).

Howgh

PS. Niech Reksio bedzie z wami ;)
PS2. Pozdrawiam też bardzo tych wszystkich, których poznałem "bliżej" (miedzy innymi 2 Arturów, Grzesia, Serapisa ...).
PS3. Dziękuje za pomoc przy GR: Lone Starowi, SS i Przybyszowi.

For The Horde


TO ŻART :shock:

Czy nie!!!

Który dziś mamy :?:

--------------------------

DO WIDZENIA xDominiku...
Tak właściwie to niedawno po mojej rejestracji trochę się z tobą sprzeczałem - tak właściwie to ja lubię się czasem posprzeczać - Na forum i na pw...potajemnie.

No i dziękuję ci za naprawę starej Gwardii Reksia... :) I zmienieniu jej na lepsze... Choć zmiany te cały czas postępują...
:cry: Mam nadzieję, że wrócisz...niedługo jeszcze.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 18 sty 2009, 09:43
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
For the HORDE... Na pewno nie wrócisz ? :(

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


N, 18 sty 2009, 10:46
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 cze 2007, 19:17
Posty: 30
Lokalizacja: Zawiercie
Post 
NIE ODCHODŹ! :( PROSZĘ!

_________________
Kretes też fajny gość!!!
Obrazek
Obrazek


N, 18 sty 2009, 11:01
Post 
GR potrzebuje takiego dobrego prezesa. Nie odchodź, proszę :cry:. Tyle czasu spędzonego na forum... Ech, szkoda :cry:


N, 18 sty 2009, 12:12
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Dzień po stracie dostępu do neta i znowu jakieś problemy, ech...
To jakiś żart? Jeżeli xDominik nie wróci na stanowisko, to ja chyba odejdę z forum. Jednocześnie złożę wniosek o natychmiastowe zwolnienie mnie z pełnienia funkcji moderatorskiej oraz propozycję nowego moderatora, który miałby mnie zastąpić.

Wróć proszę na stanowisko prezesowskie, ponieważ byłeś, jesteś i pozostaniesz bardzo dobrym prezesem GR, równie dobrze wiedzą o tym użytkownicy tegoż forum. Z naszych rozmów na GG wnioskuję, że powodem rezygnacji jest brak pomysłów dotyczących GR. Po to istnieje cała społeczność forum należąca do GR, żeby sobie pomagać i razem współpracować, także nie ma żadnych powodów do obaw. Może z innej przyczyny rezygnujesz?

Wrócisz na stanowisko, GR znowu będzie miała szefa i wszystko pójdzie sprawnie z Twoją pomocą, prezesie.

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Śr, 4 mar 2009, 02:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL