Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:36



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Podsumowanie Roku 2013 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Podsumowanie Roku 2013
Witam was w ostatnim dniu tego roku pełnego zmian, przygód oraz wielu, niestety niepowodzeń. Jutro już zawieszamy nowe kalendarze, gdyż jest Nowy Rok. Miejmy nadzieję, że rok 2014 przyniesie wiele oczywistych zmian na lepsze, byśmy byli zdrowi, szczęśliwi, aby każdy dzień tego Nowego Roku był niezapomniany i, żebyśmy mieli co opowiadać dzieciom i wnukom :wink:. Podsumowując, życzę wszystkim użytkownikom tego forum, abyście byli zdrowi, nie przeżywali smutków i niepowodzeń, by w końcu też na forum było tak pięknie. Temu forum na 2014 rok życzę dużej liczby użytkowników, więcej ciekawych tematów oraz mało spamu i kłótni. Jeżeli to wszystko będzie zachowane to myślę, że będziemy bardziej szczęśliwi.

Ja tutaj załączam podsumowanie roku 2013. Mam nadzieję, że wam się to spodoba i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. Kretes102.

http://www.4shared.com/file/XTbAqyqe/Ro ... um_PR.html ------> oto prezentacja do pobrania "Rok z Forum PR"

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 31 gru 2013, 15:14
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Podsumowanie Roku 2013
Cieszę się, że na forum jest taka osoba która pragnie przypomnieć nam te dobre i te nieco mniej dobre momenty które przeżyliśmy na tym forum o Reksiu. Podsumowanie według mnie zostało bardzo dobrze stworzone, z grafiką mogło być trochę lepiej, ale nie o to tu teraz chodzi, liczą się chęci. Mam nadzieje, że ten nowy rok będzie jeszcze lepszy niż poprzedni. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku! :)


Śr, 1 sty 2014, 16:18
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Podsumowanie Roku 2013
Odkopuję. Trochę późno, ale co tam.

Na sam początek, powiem, że cieszę się, że na forum jest ktoś, kto chce podsumować cały rok, w którym dużo się stało na forum. Trzeba przyznać, że fajnie byłoby stworzyć taką rozbudowaną prezentacje, dotyczącą całej historii naszego forum. No jest to trudne i z dnia na dzień jeszcze trudniejsze. Każdy dzień jest ważny, a niestety nie ma żadnego archiwum chatu...
No, podsumowanie bardzo mi się spodobało. Widać, że się w nim postarałeś. Jest naprawdę całkiem fajne. Trochę monotonne, ale tak to już jest. Pojawiło się niestety kilka błędów.


Pn, 29 wrz 2014, 20:30
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL