Teraz jest N, 28 kwi 2024, 10:55



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Cisza w norze 

Co spowodowało ciszę?
Ankieta wygasła Cz, 5 mar 2009, 16:08
RPG-wszyscy zastanawiają się nad udziałem i wyborem. 36%  36%  [ 4 ]
Rekolekcje-łazimy do kościoła. 9%  9%  [ 1 ]
Cóś innego. 36%  36%  [ 4 ]
A bo ja wiem? 18%  18%  [ 2 ]
Liczba głosów : 11

Cisza w norze 
Autor Wiadomość
Post 
Z której strony zostałeś obrażony Przybyszu?? Słowa krytyki od razu równasz z obrazą to chyba nie najlepiej czyż nie? To że przedstawiłem jak z mojego punktu widzenia wyglądają Twoje poczynanie nie oznacza, że Cię obrażam.............. :roll:


Pt, 6 mar 2009, 15:55
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i żegnajcie na zawsze... :!:

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pt, 6 mar 2009, 16:10
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 lip 2008, 08:42
Posty: 519
Lokalizacja: Gabinet Serpentusa Snake
Post 
Przybysz odszedł...Wg mnie niesłudsznie ale to nie moja sprawa.
Ale jeśli odszedł to co stanie się z kasynem i bankiem pożyczek...Dostanie ot tak zamknięty?

_________________
Είμαι μερικές φορές μέση (που μου χαρακτήρα), είναι ο απόγονος

A volte mi media (che il mio personaggio), è il rampollo


Pt, 6 mar 2009, 16:12
ICQ YIM WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Strona raczej nie jest już poza poczetem jego ulubionych.
Jak wypełźniemy z kryzysu(oby)to i tak wróci-minie mu złość na pewno,a to,czym się wypiera,skończy się przecież(nuda na stronie).

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 6 mar 2009, 19:14
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post 
dajcie mi numer gg Przybysza.Błaga :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Postaram się żeby wrócił.

_________________
...


Pt, 6 mar 2009, 19:15
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Zdaję sobie sprawę, że jeżeli odchodzę to muszę jeszcze załatwić parę sprawę, że jeżeli odchodzę powinienem załatwić kilka spraw. Do niedzieli jeszcze możecie do mnie pisać na pw w różnorakich sprawach i różnorakie jeszcze muszę załatwić. Później nie będzie już szans zobaczenia mnie na forum bo odejdę i nie będę się powtórnie logował...
Ostateczne pytania proszę na pw do niedzieli.

Dodam jeszcze słowo sprostowania:

Odchodzę dlatego, że zostałem obrażony, padłem ofiarą kłamliwego oszczerstwa Sokarisa, który jest w Moderatorium. Skoro taka osoba zasiada w Moderatorium która kłamie i szuka tylko radości dla siebie, nie obchodzi go w ogóle Forum Reksia i jego użytkownicy. Nie liczy się z ich zdaniem i zależy mu na forum tylko by stać się najważniejszym. Poza tym po prostu boi się i obraża mnie fałszywie, a obrażanie użytkowników jest zabronione w regulaminie. Mam dowód na to, że "Naczalstwo" FR nie obchdzą prośby użytkowników, nie chcą wprowadzać zmian na lepsze, gdy jeszcze jest to możliwe, a Sokaris... niech sobie wprowadza co chce na forum. Ja tam, gdzie on będzie mnie po prostu obrażał nie mam zamiaru zaglądać. Sokarisie, możesz sobie obrażać kogo innego, ale już nie mnie, już nie stanę ci na drodze do kariery. Swoje kolejne głupie uwagi w stosunku do mnie możesz zachować dla siebie. Ja odchodzę z tego forum z wyżej wymienionych powodów.

Może i jestem trochę nerwowy - trudno, taki już jestem i wiem o tym, ale wiem swoje. Nie mam zamiaru przebywać na forum gdzie taka osoba sprawuje nade mną władzę.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i żegnajcie na zawsze...
Szczególnie zaś pozdrawiam tych którzy byli dla mnie mili...
I tyle właśnie miałem wam do powiedzenia

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pt, 6 mar 2009, 19:51
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Zadziwiasz mnie przybyszu. Szerzysz drogę jak to nazwałeś ,, oszczerstw''
Jeśli czujesz się urażony tym, nie musisz się przejmować, naprawdę.
Po prostu udawaj jakby nic się nie stało. Wiem, że to trudne... Jednak odchodząc nie obrażasz się i wyżywasz na Sokarisie tylko na forum i przygodach Reksia. Odchodząc z takiego powodu, po prostu tracisz miano fana. A jeśli chcesz tak dalej postępować, wiec że robiąc tak, nie osiągniesz wiele w życiu. :wink:

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 6 mar 2009, 20:02
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Dizel napisał(a):
Odchodząc z takiego powodu, po prostu tracisz miano fana. A jeśli chcesz tak dalej postępować, wiec że robiąc tak, nie osiągniesz wiele w życiu. :wink:


Miano fana miałem nawet nie mając Internetu :wink:
Nie mam zamiaru należeć do grupy, gdzie rządzi osoba, która sieje oszczerstwami moją stronę. Łaski bez.
TO nie ma nic wspólnego z osiąganiem w życiu. A poza tym nie liczy się to co osiągnę w życiu, bo życie jest tylko zawiłą drogą. Celem zaś jest Życie Wieczne.

A ja po prostu mam swój honor i nie będę tolerował tego typu oszczerstw.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pt, 6 mar 2009, 20:13
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Tak, to co mówisz jest prawdą. Ale chodzi oto , że jeśli ktoś Cię obrazi np: w pracy, to też odejdziesz z niej? Sokaris nie chciał tego powiedzieć umyślnie...
Chciał, abyś nie dążył do tego, co zrobił Zabłocki na mydle... Nieprzemyślane pomysły, często prowadzą do kłótni i nic z tym nie zrobisz.
Fanem reksia, możesz być nawet bez komputera, ale najważniejsze jest to co myślisz w sercu, a nie to , kiedy kierujesz się czynami. Popularność bycia sławnym cię przerasta. A odchodząc z forum, zadajesz bolesny cios całym przygodom Reksia, oraz wszystkim użytkownikom... Teraz zrozumiałeś?

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 6 mar 2009, 20:23
WWW
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Cóż... Wygląda na to, że ta walka na "oszczerstwa" i "inwektywy", przybiera w tym momencie formę groteskową...
Przybysz odchodzi z powodu...
No właśnie, z jakiego powodu, bo nie do końca zrozumiałem...
Przybysz zawsze był mądrą głową naszego forum, ręką która godziła...
a teraz? Jeżeli ktoś tu ma się prawo obraźić to chyba tylko ja. :P
Z powodu nie do końca przemyślanych decyzji niektórych osób, które mogą działać tylko na ich niekorzyść.
Jeżeli tak ma wyglądać sytuacja forum, że piszesz wiadomość, ktoś odpowiada ci ciętą ripostą, to chyba i ja wkrótce odejdę. :P

Przybysz, były użytkownik forum napisał(a):
TO nie ma nic wspólnego z osiąganiem w życiu. A poza tym nie liczy się to co osiągnę w życiu, bo życie jest tylko zawiłą drogą. Celem zaś jest Życie Wieczne.


Hm... Wplatanie w uargumentowanie swego odejścia słów rodem z Biblii, jest tutaj chyba nie na miejscu. Pewnie sam nie wiesz dlaczego odchodzisz i wypełniasz linijki takimi, niebagatelnymi słowami...

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Pt, 6 mar 2009, 21:37
Post 
Przybyszu :!: :!: Nie zamierzałem Cię obrazić i nawet nie wiem za co tak się obrażasz z powodu tego że coś Ci zarzucono?? Równie dobrze całe moderatorium mogłoby się obrazić za to co nam zarzucałeś!!
Moim celem było tylko zapobieżenie eskalacji tego problemu i jego demonizacji, ale jak widzę nie wyszło to mi... Skoro nikt nie chciał źle, tak myślę, to pogódźmy się przecież każdy chce dobrze dla forum i przepraszam jeśli poczułeś się urażony mymi zarzutami, lecz po prostu z mej perspektywy wyglądało to jak wyglądało...

PS co do sprawy prezesa GR cały czas podejmujemy kroki by nakłonić xDominika do powrotu, wiem co robimy


So, 7 mar 2009, 10:29
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Ja wcale nie chce i nie chciałem, żeby ktokolwiek się kłócił...
Ale zobaczyłem, że na forum ubywa postów, a jeżeli są to często bezsensu i tylko ot tak żeby były. Zero rozmowy, zero nowości. A Moderatorium nie podejmuje i nie podejmowało żadnych kroków by było lepiej. A jeszcze jest czas. Jeszcze jest grupka wytrwałych użytkowników którzy nie odeszli i są ale nie piszą. Chciałem by wszyscy użytkownicy razem, niezależnie od tego, czy ktoś jest członkiem Moderatorium czy nie, żeby nasza ekipa znajomych z tego FORUM REKSIA podjęła odpowiednie kroki. Żebyśmy rzucali wspólnymi pomysłami i razem rozwiązywali problemy. Ja też miałem kilka pomysłów co do tego. Ale cóż... zostałem posądzony jako ten, któremu w ogóle nie zależy na forum i nie stara się żeby forum było lepsze, ale robi to dla własnej korzyści.
Bardzo mnie to zasmuciło i obraziło... tym bardziej, że to wcale nie jest prawda.

Cytuj:
...przepraszam jeśli poczułeś się urażony mymi zarzutami....


Skoro mnie przepraszasz to nie zostaje mi nic innego jak przyjąć przeprosiny...

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 7 mar 2009, 10:51
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
To co zrobi przybysz, to będzie jego decyzja... Jeśli odejdzie znaczy, że
nie jest w stanie być kimś rozsądnym... Po prostu pomyśl... Co ty byś zrobił gdybyś był moderatorem? No co? A no tak... To samo, co robią teraz oni...
Nie zdziałasz zbyt dużo... Choć będziesz starał się bardzo, starał, jak odbudować na nowo forum... Jeśli zostaniesz moderatorem, znajdzie się drugi taki,, przybysz'' jak ty i będzie gadał to samo... Odejście z forum nie jest rozwiązaniem... Rozwiązaniem jest wybaczenie Sokarisowi tego, jak prawdziwy chrześcijanin... :wink:

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


So, 7 mar 2009, 11:11
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Proszę nie stosować na mnie szantażu psychicznego.

Moderatorium mogłoby robić więcej... Wydaje ci się tylko, że nie.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 7 mar 2009, 11:14
WWW
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Moderatorium mogłoby robić więcej... Wydaje ci się tylko, że nie.

No ale co ty chrzanisz?
Byłem modem ( przez takich jak ty juz nim nie jestem) i dobrze wiem co oni moga, staraja sie, ale wiecej NIE moga.

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


So, 7 mar 2009, 13:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL