Teraz jest Pn, 29 kwi 2024, 04:24



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Cisza w norze 

Co spowodowało ciszę?
Ankieta wygasła Cz, 5 mar 2009, 16:08
RPG-wszyscy zastanawiają się nad udziałem i wyborem. 36%  36%  [ 4 ]
Rekolekcje-łazimy do kościoła. 9%  9%  [ 1 ]
Cóś innego. 36%  36%  [ 4 ]
A bo ja wiem? 18%  18%  [ 2 ]
Liczba głosów : 11

Cisza w norze 
Autor Wiadomość
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
No dobrze, to ja przygotuję niedługo plan zmian na forum, oczywiście jako moją propozycję, skoro na prawdę z forum nie jest za dobrze. I te propozycje nie będą takie bez sensu. :D

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Śr, 4 mar 2009, 19:46
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post 
Nie odchodź błagam :cry: Ja już próbuje więcej pisać.Bez ciebie forum nie będzie miało sensu jeśli odchodzisz to chociaż nie całkiem wejdź czasem na forum. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Łatwo jest krytykować innych a trudno coś zrobić. :cry: :cry: :cry: Jeśli odejdziesz forum straci sens :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

_________________
...


Śr, 4 mar 2009, 19:49
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Jeśli ktoś ma coś zmienić na forum to Moderatorium. Bo nic nie robi w tym kierunku i nie obchodzą ich prośby użytkowników. A dopiero potem mogą działać użytkownicy.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Śr, 4 mar 2009, 19:59
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
No tak...
Czołówka zaczyna rozpad...
Jaka szkoda :( .
Bardzo lubię Przybysza.Oby się okazało,że to jego żart.
TRZEBA ZATAMOWAĆ ROZPAD!
UWAGA,UWAGA,UWAGA.
Nikt nie ma wątpliwości,że GR ma stan kryzysowy.Wszystko chyba wiemy-było kilka powodów połączonych razem w nieszczęśliwej ilości:
-Patuś i jego spam
-Odejście Dominika
-Masowa nuda
-Brak pomysłów na tematy
To powody-nie był 1.Musimy wstrzymać to.Może nas uratować:
-Powrót Dominika
-Ożywienie forumowiczów
-Zmiany w ustroju
Jest na ożywienie sposób-wyjście RiMS.
Zmiany nadejdą.
Ale Dominik chyba nie.
Miejmy nadzieję na podniesienie się z upadku.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Śr, 4 mar 2009, 20:03
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Jasne - trzeba działać... Ja już przedstawiałem dużo pomysłów. Ale powtarzam, że musimy współpracować z Moderatorium a ich to w ogóle nie obchodzi. :(
Nic nie robią mimo próśb. :|

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Śr, 4 mar 2009, 20:06
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post 
Przybyszu zostań na forum ja spróbuje ich przekonać do jakichś zmian

_________________
...


Śr, 4 mar 2009, 20:33
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Nie podjąłem ostatecznej decyzji co do mojego odejścia. :wink:
Myślę, że możemy utworzyć potajemny sztab kryzysowy... Taki nasz, całkowicie niezależne stowarzyszenie użytkowników, niezależne od Moderatorium. I razem debatowalibyśmy nad wszystkim co należy zrobić na forum. Razem zastanawialibyśmy się co należałoby tu zmienić i zrzeszylibyśmy się.
Co się stało z naszą Gwardią... :?: Trzeba się jak najszybciej skontaktować z xDominikiem.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Śr, 4 mar 2009, 20:34
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post 
Ja próbuje skontaktować się prze gg z Grzesiem.A tak wogule Przybyszu należy ci się mod.

_________________
...


Śr, 4 mar 2009, 20:38
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 lip 2008, 08:42
Posty: 519
Lokalizacja: Gabinet Serpentusa Snake
Post 
Z tych nudów to i ja bym odszedł ale jestem szefem KOGR i muszę czasem być na forum...

Wszyscy rzucają te pomysły na reformy i inne...
Ale my nic nie możemy zmienić,jedynie moderatorium...




PS Jutro będzie nowiutki konkurs z nagrodami w postaci reksionów :D

_________________
Είμαι μερικές φορές μέση (που μου χαρακτήρα), είναι ο απόγονος

A volte mi media (che il mio personaggio), è il rampollo


Cz, 5 mar 2009, 08:58
ICQ YIM WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 29 lis 2008, 12:49
Posty: 430
Lokalizacja: Żyrardów
Post 
Grześ napisał(a):
Artur chwilowo nie ma neta, ale niedługo ale się pojawi.

Nadal uważam, że nie potrzebujemy nowych moderatorów.

Może zrobimy wybory (głosowanie)?
Zasada ta sama co na konkursie literackim

_________________
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Wszystkich użytkowników tego Forum!!!
!!!Bartek!!!
Pssst... Od czasu do czasu piszę pogrubionymi ciemnoczerwonymi literkami ;)


Cz, 5 mar 2009, 13:34
YIM WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Dobry pomysł Bartku! Może moderatorium wybrało by np. 5 użytkowników którzy zasługują na moderatora i reszta zależy od reszty użytkowników którzy będą głosować. Chociaż pewnie moderatorium nie zgodzi się na wybieranie moda przez użytkowników. :( :(


Cz, 5 mar 2009, 14:17
Treser Cegieł
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 gru 2005, 16:27
Posty: 591
Naklejki: 3
Post 
Przeciez to idiotyczne, to moderatorium wybiera ew. kolejnego moda i userom nic do tego :roll:
Poza tym czytacie czasami co modzi pisza?
:roll:
Nie moga zrobic 90% rzeczy ktore wy sobie wymyslacie, a odnosnie nowego dzialu - kazdy chce nowy, nikt nie napisal o czym mialby byc
No ale najproscie zrzucic na modow :roll:

_________________
Cort X-6 :D
Obrazek


Cz, 5 mar 2009, 15:28
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Pasja bycia modem niektórych ogarnia teraz zbyt bardzo ^-^. Po pierwsze:
Należy wybrać na próbę przynajmniej dwóch moderatorów, aby pomogli reformom naszej strony. Wcześniej modzi wybierani byli od tak sobie, jak forum nie groziło nic strasznego ( np: Pingwinek, Bambosz i Grześ, który jest adminem)... Czegoś tu nie rozumiem...

Druga sprawa:
Niestety, ale gwardia upada, ponieważ istnieją ironiczne pomysły niektórych osób, np: Nabór statków do strony Gwardii - Lone Star od paru miesięcy nie przyjmuje żadnych wiadomości, ani nie edytuje strony...

Trzecia sprawa:
Przydałby się nam jakiś chat, nie chodzi o temat, ale o forumowe narzędzie, po którym wszyscy piszą, forum nareszcie by nie miało tyle spamu...
Spamu nie da się rozgromić do korzeni, a takie osty, to tylko wzbudzają przy niektórych myśl,, A to dali mi osta... To pospamuję jeszcze bardziej"
Minimalne pozostałości spamu należy zamknąć w czymś. W tym przypadku proponuję chat.


Czwarta sprawa:
Czego użytkownicy odchodzą? Niektórzy wyrastają, ale nie oto chodzi. Chodzi o to, że na forum są nudy przez słynne RPG, które niedługo zaspamują całą kanalizacje i w końcu zostanie ona spłukana w siną dal.
A że najwięcej postów piszemy właśnie w kanałach, zostaniemy z zerem postów...

Sorka, że tak prosto z mostu, ale nie wytrzymałem po prostu...

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 5 mar 2009, 15:29
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
To,że modzi wybierają nowych człąków ma swe zalety-ktoś,kto ma według władzy forumowej zadatki na moda,zostanie nim.Jak nie,on nigdy nie będzie mógł narobić bałaganu jako admin lub mod.Ale powinno się utworzyć 3 czy 4 skupiska forumowiczów.Jedno dla nowych,inne starszych.
1 przygotowało by człąków do pełnoprawnego korzystania z forum.Taka kontrola zatrzymałaby spamerów i piratow.No i Moderatorium, kontrolujące działania grup.Ale modzi powinni byś wybierani poprzez ankiety użytkowników.Admini to wyższy szczebel, ,,zwykli" nie powinni mieć aż takiego prawa.
Ale nie kraczmy narazie na modów i adminów,starają się pomóc forum.Ale
niezbyt im idzie.
Z tymi próbnymi moderatorami to pomysł jest OK.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Cz, 5 mar 2009, 17:36
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
nieznany napisał(a):
.Taka kontrola zatrzymałaby spamerów i piratow.No i Moderatorium, kontrolujące działania grup.Ale modzi powinni byś wybierani poprzez ankiety użytkowników.Admini to wyższy szczebel, ,,zwykli" nie powinni mieć aż takiego prawa.
Ale nie kraczmy narazie na modów i adminów,starają się pomóc forum.Ale
niezbyt im idzie.
Z tymi próbnymi moderatorami to pomysł jest OK.


1.Tak. Ale ankieta ma sens jeżeli mogą w niej głosować wybrani użytkownicy. A byliby to tacy, którzy nie są notorycznymi spamerami, ani jakimiś typkami spod ciemnej gwiazdy którzy od razu po zarejestrowaniu się na forum głosują.
2. Wybór moda - nawet lepiej według mnie jeżeli zależy nie tylko od Moderatorium. Wybór moda przez radę użytkowników forum - czyli starszych użytkowników forum - Może nie do końca starszych ale wiecie - tych nie spamerów i tak jak podałem w punkcie 1. Byłoby to lepsze. Np. Moderatoriumma 50% głosów a użytkownicy drugie 50%. Modzi mieli by większą władzę ale... w końcu to modzi.
3. Może dobre by było powołanie rady użytkowników na której wszystko byłoby ustalane co do zmian które mogłyby być wprowadzane na naszym wspólnym forum Reksia.
4. Co do RPG - RPG może okazać się bardzo fajne jak najpierw ułoży się jego scenariusz i wszystko dogra. A może by tak konkurs na RPG. Mozna przesyłać scenariusz RPG na adres e-mail prowadzącego konkurs. I coś w tym stylu.
5. Wszytko trzeba dogadać z Moderatorium. Liczę na współpracę.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 5 mar 2009, 18:36
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL