Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:45



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Referendum 

Zmiany:
Shoutbox 26%  26%  [ 6 ]
Wznowienie Konkursu Literackiego 35%  35%  [ 8 ]
Zablokowanie działu Goście 17%  17%  [ 4 ]
Nowe działy <jeśli tak to w poście podać przykłady> 13%  13%  [ 3 ]
Z inicjatywą ustawodawczą można wychodzić jeśli ma się poparcie 7 userów 9%  9%  [ 2 ]
Liczba głosów : 23

Referendum 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 22 sty 2008, 13:08
Posty: 213
Lokalizacja: Z Kurana
Post 
Grześ napisał(a):
To kto chciałby być szefem GR?

Piszcie, proszę razem ze swoimi konkretnymi pomysłami na odnowienie GR. :)

Ja bym chciał zostać Szefem.Ale jeśli nie ma przeszkód z głosowaniem to bym wybrał ciebie.Według mnie żeby sie można było dostać do Gwardii Trzeba wprowadzić Tajne Hasło albo Mieć specjalna rangę żeby wejść do działu.Są takie zabezpieczenia.Z walką o części.hmmmmmmm...Na pewno nie dawać pomysłów na nowe części bo po co.Najlepiej będzie kibicować Nie istnejące już AM oraz dawać przykłady śmiesznych dialogów do kolejnych części.To by walka chyba była.Na razie nie mam pomysłów ale jeszcze cos dopiszę.Napewno :wink: .

_________________
Powracam!Sorry za nieobecność.


Cz, 19 mar 2009, 15:05
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Pewnie się uśmiejecie, ale ja bym mógł, naprawdę. Przede wszystkim odnowiłbym należyte prawa uczestników gwardii.Wzmocniłbym walkę o następne części.Wprowadziłbym też grupkę osób, kontrolujących spam.
Przecież nie chcemy, aby Kretes się w końcu wyprowadził z nory, gdy zobaczy wirusy spamu... :wink: Byłyby co jakiś czas konkursy, dość śmieszne i z przyzwoitymi nagrodami. Chociaż, wiem , że modzi mnie na to stanowisko nie wybiorą :P

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 19 mar 2009, 15:17
WWW
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Napisz, jakie dokładnie to mają być prawa? ;)

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Cz, 19 mar 2009, 15:19
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Najlepiej zrobić głosowanie na prezesa GR i wtedy byłoby dobrze. Niech mod albo admin wybierze takich którzy mogliby być prezesem GR. Bez specjalnej rangi by się obeszło, ale zrobić jakąś grupę która będzie miała dostęp do działu GR, a reszta nie mogła by wejść. Grupa ta powinna być ukryta. Na forach można takie zrobić więc na tym chyba też. Z KOGR wszystko jest dobrze, nic nie trzeba poprawiać. Usunąć sklepy, bo i tak do niczego tego nie wykorzystujemy. Nowe cele które napisałem bardzo się przydadzą.
Luk98 napisał(a):
Zadaniem GR powinno być np. Zachęcanie starych userów do powrotu oraz żeby zachęcać nowych użytkowników do wejścia i rejestracji na forum.

Dorzućmy do tego jeszcze tą walkę o kolejne części PR i będzie wszystko dobrze.


Cz, 19 mar 2009, 15:25
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Po pierwsze:
Wznowienie trybunału Gwardii- tak, chodzi o sąd.( pomagałby on moderatorom rozpatrzeć ciężkie nawet dla nich sprawy...

Po drugie:
- Uczynienie xDominika patronem gwardii.

Po trzecie:
Wolność słowa- wszystkie pomysły co do gwardii zostałyby rozpatrzone przez userów...

Po czwarte:
Wszelakie kółka ,, zajęć''

Po piątek:
Wiele niespodzianek


To niektóre z moich celi co do gwardii...No ( oprócz tych, co podałem wcześniej)

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 19 mar 2009, 15:29
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Dizel napisał(a):
P
Po drugie:
- Uczynienie xDominika patronem gwardii.

Po piątek:
Wiele niespodzianek


Patron Gwardii :?
Wiele niespodzianek :? :shock:
Jakich niby niespodzianek :?:

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 19 mar 2009, 15:45
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Niespodzianek związanych z gwardią, wiele wydarzeń ciekawych wydarzeń...

Kod:
Patron Gwardii  :?

A ma coś nowego? Patron by się przydał, przez to nigdy nie zapomnimy, że xDominik odszedł. :wink:

Ale wiem, przybyszu, ty się lepiej do tego nadajesz. :( :)

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 19 mar 2009, 15:57
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Według mnie należałoby wprowadzić następujące zmiany:

- stworzyć dokładnie ustaloną listę użytkowników, kto jest, a kogo nie ma w Gwardii. Gwardia liczyłaby, no myślę, że nie więcej niż 10 userów. Nie zostałby tam wybrany każdy, ani pierwsza lepsza osoba.
- Utajnić Gwardię, by tylko jej członkowie mieli tam wgląd,
- Zhierarchizować Gwardię i każdemu jej członkowi przydzielić jakieś konkretne zadania,
- Wywalić w kosmos wszystkie super bronie i ultra statki kosmiczne, i całą tę stroną GR, można by jedynie pozostawić Reksiony,
- Ewentualne przyłączanie nowych członków byłoby bardzo przemyślane,
- Dobre by było robienie razem różnych akcji, które również by spajały naszą Gwardię by była zgrana.
- Gwardia Reksia mogłaby tworzyć wspólne projekty i robić misje. Misje - Nie rozwiązywanie zagadek tylko konkretne misje.
- Regularna aktualizacja oficjalnej strony internetowej GR.
- Gwardia Reksia - już z użytkownikami z których każdy ma konkretne zadania do roboty :
a. Pomagałaby dbać o forum moderatorom i administratorom, starałaby się by forum było jak najlepsze,
b. Nakłaniała starych użytkowników do powrotu, a nowych do rejestracji - zupełnie nowymi sposobami i nową strategią. Razem dbalibyśmy ażeby na forum było jak najwięcej użytkowników < użytkownik nie równa się spamer.>
c. Tworzyłaby różne akcje, projekty...
d. Pomagałaby użytkownikom forum - np. nowym pomagałaby się odnaleźć.
e. Wymyślałaby różne atrakcje, konkursy, które można by wprowadzić w życie forum,
f. Byłaby zawsze chętna do pomocy i pracy, obowiązywałaby tam zasada - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego,
g. Jeśli by zaszła potrzeba walczyłaby o nową część Reksia. Wszelkimi sposobami docierałaby do AM, aby powiedzieć, pomóc, doradzić, czego chcą użytkownicy forum w nowej grze. Pomagałaby jeśli zaszłąby tka potrzeba.
ostatni punkt. Byłaby Gwardią Reksia. Wojskiem...

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 19 mar 2009, 16:04
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Dizel napisał(a):
Patron by się przydał, przez to nigdy nie zapomnimy, że xDominik odszedł. :wink:



Nie pasuje mi tu słowo patron... :P

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 19 mar 2009, 16:06
WWW
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post 
Co do xDominika jako patrona GR to mam pewne wątpliwości...
Bardziej się nadaje Tyzyfona na patrona bo dzięki niej GR w ogóle istnieje.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Cz, 19 mar 2009, 16:20
YIM WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Tyzyfona to Sokaris. :P
To może być i nawet Tyzyfona, macie rację...

Kod:
- stworzyć dokładnie ustaloną listę użytkowników, kto jest, a kogo nie ma w Gwardii. Gwardia liczyłaby, no myślę, że nie więcej niż 10 userów. Nie zostałby tam wybrany każdy, ani pierwsza lepsza osoba.


Ta. I jeszcze czego... Przecież w gwardii są już reksiony. Nie możemy
pozbawiać ich należnie zdobytych oszczędności. Przeniesienie ich do jakiegoś innego działu nic nie da....


Gdzieś była jakaś rada ministrów, ale upadła szybciej niż gwardia.
To co mówisz nie trzyma się sensu.


Po prostu najlepiej będzie jak moderatorzy zagłosują w swoim dziale ( o ile go mają)
:wink:

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 19 mar 2009, 16:28
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Dizel napisał(a):
To co mówisz nie trzyma się sensu.

:wink:


Nie mówię tylko piszę, a poza tym wystarczy byś czytał dokładnie, a zrozumiesz :P

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 19 mar 2009, 18:04
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 22 sty 2008, 13:08
Posty: 213
Lokalizacja: Z Kurana
Post 
Dizel napisał(a):
Tyzyfona to Sokaris.
To może być i nawet Tyzyfona, macie rację...

Według mnie tak.Tyzyfona(Sokaris)powinien być Szefem Gwardii.Kiedyś podobno był świetnym szefem.To niech będzie znowu.

_________________
Powracam!Sorry za nieobecność.


Cz, 19 mar 2009, 18:33
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Sokaris przecież pisał, że nie będzie zarządzał Gwardią jak wybierany był xDominik. Sokaris tylko czuwa nad wszystkim, ale zarządza prezes - ktoś inny.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 19 mar 2009, 18:37
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 22 sty 2008, 13:08
Posty: 213
Lokalizacja: Z Kurana
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Sokaris przecież pisał, że nie będzie zarządzał Gwardią jak wybierany był xDominik. Sokaris tylko czuwa nad wszystkim, ale zarządza prezes - ktoś inny.

Fiu,Fiu,Fiu...To cięzko będzie.Ja bym chciał żeby Szefem GR był:Ty,Grześ,Dizel lub Luk98.Ja bym głosował na Dizla.Zobaczcie jakim dobrym jest adminem na www.dizel2447.fora.pl .To i dobrym będzie szefem.

_________________
Powracam!Sorry za nieobecność.


Pt, 20 mar 2009, 07:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL