Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 09:47



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Powrót Sokarisa 

Czy chcesz aby Sokaris wrócił i był nadal adminem?
Ankieta wygasła Pt, 8 maja 2009, 16:04
Tak. 61%  61%  [ 23 ]
Nie. 39%  39%  [ 15 ]
Liczba głosów : 38

Powrót Sokarisa 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Lone Star napisał(a):
To on ma nam stawiać warunki i nami rządzić? Coś tu jest nie halo -.-


Zgadzam się z tobą po części...
---

Coraz bardziej mi się to nie podoba...

---------------------------

Ale przecież każdy sobie może postawić warunek, tylko czy zostanie przyjęty?

No, ale w sumie to on nie zrobił tak, że był zwykłym userem i powiedział, że wróci, ale tylko jako admin. To by był szantaż. Ale on był adminem i jest. Dlatego aż tak bardzo "nie halo" to nie jest.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 23 maja 2009, 07:43
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Po prostu Sokaris chciał wrócić w pełni swych umiejętności.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 23 maja 2009, 08:44
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Sokaris oznajmił mi, że odchodzi z Forum Reksia. Teraz już naprawdę, nie odchodzi po jakiejś kłótni, tylko po prostu podjął taką decyzję bo poczuł, że nie zgadza się z panującym tu systemem. Nie chce w tym już uczestniczyć, ale pozostanie fanem Reksia.
Dlatego teraz próby namówienia go do powrotu już nie mają sensu. Sam podjął tą decyzję i ją przemyślał, nie tak jak wcześniej.
Uważam, że powinniśmy uszanować tę decyzję i ani nie namawiać go do powrotu, ani już go nie oczerniać. Nie prowadzi z nami wojny, tylko po prostu odchodzi, bo się nie zgadza z niektórymi rzeczami na Forum i dlatego odchodzi. Takie zachowanie jest bardzo honorowe.
Sokaris nie zamierza zlikwidować, ani prosić o likwidację swojego konta. Po prostu odjedzie, a ja was o tym oznajmiam, gdyż to nasz admin. Jednocześnie nie chcę robić szumu z jego odejścia.
Pewnie będzie tu, rzadko, bo rzadko ale wpadał zobaczyć co się dzieje.

Pamiętajmy co robił dla naszego forum i jak się przyczyniał dla dobra GR i całego forum. Pamiętajmy o tym co zostawił, o avatarach, o rozpoczętej akcji "Wracajcie starzy userzy" i o wszystkim co robił przez cały ten czas jak z nami był.
Pamiętajmy i nie miejmy już do niego żalu o nic. Odchodzi stąd, co innego mógł lepszego zrobić jeśli mu nie pasuje... ?

Sokaris odchodzi. Odchodzi bezapelacyjnie.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pt, 29 maja 2009, 18:15
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 6 lis 2006, 20:23
Posty: 160
Post 
Cóż - jego wola. Przecież go nie zmusimy. Chyba. Eee, Nie zmusimy, prawda ?

_________________
Obrazek


Pt, 29 maja 2009, 18:19
YIM
Starszy Dźwigowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 20 sie 2006, 14:52
Posty: 581
Lokalizacja: z Szangri-La
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Pamiętajmy co robił dla naszego forum i jak się przyczyniał dla dobra GR i całego forum. Pamiętajmy o tym co zostawił, o avatarach, o rozpoczętej akcji "Wracajcie starzy userzy" i o wszystkim co robił przez cały ten czas jak z nami był.
Pamiętajmy i nie miejmy już do niego żalu o nic. Odchodzi stąd, co innego mógł lepszego zrobić jeśli mu nie pasuje... ?


Wiesz co, moim zdaniem dobrze że odszedł. Gdybyś wiedział jak zaczął się rządzić kiedy wrócił to byś napewno zmienił zdanie ...
Ja się nawet cieszę, nie będzie osoby brużdzącej na forum :)
W moderatorium po jego powrocie był dosłownie sajgon ...


Pt, 29 maja 2009, 18:50
WWW
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Ja niezbyt oriętuję się w tym wszystkim nie którzy uważają go za kogoś super, inni go nie nawidzą , ale już mniejsza oto , on już chyba odszedł ( bodajrze jako mod lub admin , nie pamietam ) więc po co rozdrapywać stare rany .Według mnie ten temat już jest do zamknięcia

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pt, 12 cze 2009, 16:32
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Off- Top się zrobił. Jeśli Spidi chcesz coś więcej wiedzieć, pisz na pw.

Temat zamykam skoro Przybysz powiedział o definitywnej decyzji Sokarisa.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 12 cze 2009, 19:20
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL