Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:44



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Zamieszanie na stronie 
Autor Wiadomość
Kierownik Budowy

Dołączył(a): Pn, 26 maja 2008, 15:53
Posty: 71
Naklejki: 2
Post Zamieszanie na stronie
Witam, jak widzicie strona juz działa. Prosiłbym o wypowiedzenie się w tym wątku na temat ostatnich wydarzeń i ankiet. Na razie sokaris nie będzie administratorem, więc nie bedzie miał zarzutów ze coś blokuje lub kasuje.
pozdr Babcia Reksia


Wt, 19 maja 2009, 15:02
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Jestem przybity... Sam myślałem, że net mi się psuje... Ale jednak są jakieś podejrzenia. Dla świętego spokoju, nie będę wygłaszał żadnych zarzutów, a takie istnieją...

Krótko mówiąc cieszę, się z powrotu na tą stronę, na GG nie było już tak fajnie. Dziękuję więc Super- Adminom za odzyskanie tej strony :P

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Wt, 19 maja 2009, 15:12
WWW
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post 
Spokojnie. Powolutku wszystko wyjaśnimy i zadecydujemy (wspólnie) co dalej. Ewidentnie, patrząc na dyskusje wokół nowego regulaminu moderatorium, forum dotarło do momentu gdzie trzeba ustawić granicę między władzą ustawodawczą, a władzą wykonawczą :). Demokracja jest gwarancją wolności, ale jej nadmiar prowadzi do przerostu biurokracji. A zatem proszę, wszystkich zainteresowanych o krótkie streszczenie tego co wydarzyło się w ostatnich dniach i jakie proponujecie rozwiązania. Proszę o rzeczowe dyskusje, bez wzajemnych pretensji, ok?

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


Wt, 19 maja 2009, 15:28
WWW
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Ja zaraz wyślę Sz.K na PW, ponieważ mam pretensje czyli tutaj nie wolno. xDD

Piszcie! Nie ma czego się bać! Sokaris wam nic nie zrobi! :)
Śmiało. :)

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Wt, 19 maja 2009, 16:36
Post 
Dizel napisał(a):
Jestem przybity... Sam myślałem, że net mi się psuje... Ale jednak są jakieś podejrzenia. Dla świętego spokoju, nie będę wygłaszał żadnych zarzutów, a takie istnieją...

Krótko mówiąc cieszę, się z powrotu na tą stronę, na GG nie było już tak fajnie. Dziękuję więc Super- Adminom za odzyskanie tej strony :P


Ja też byłam przekonana xD...
A Sokaris w pełni zasługuje na funkcję admina, robił wiele dla strony i nadal robi...
To co się ostatnio działo nie było fajne, sama byłam okropnie smutna tym odejściem...
Ankiety mogą być, uważam, że pomysły w nich przedstawione nie są najgorsze, wręcz potrzebne forum :).


Wt, 19 maja 2009, 16:45
Post 
Grześ napisał(a):
Piszcie! Nie ma czego się bać! Sokaris wam nic nie zrobi! :)
Śmiało. :)


Miało być bez osobistych wycieczek Grześ ale jak widzę czytanie ze zrozumieniem kuleje.

Ewidentnie widać, że niewiele osób liczy się ze zdaniem stałej części moderatorium, które chciało ustrzec forum przed blokowaniem możliwości kontaktowania się z userami w sprawie zmian dotyczących forum, jak również chciano Gwardie Reksia kompletnie uzależnić od moderatorium, nie zamierzałem na to pozwalać i jak widzę kiedyś admini mogli robić to co uznali za słuszne teraz jak widzę nie, co jest wielce smutne gdyż świadczy o kompletnej subiektywności, jak również widzę że najróżniejsze oszczerstwa pod moim adresem odniosły oczekiwany rezultat co niestety pokazuje nam, że większość osób odpowiedzialnych za to forum działa pod wpływem osobistych sympatii lub innych tym podobnych pobudek.
Jak również pragnę na końcu poprosić pana SZ K by nie ustosunkowywał się do tej wypowiedzi w sposób "po co ze mną polemizujesz" jak to miało ostatnio miejsce w jednym temacie w którym miała nastąpić wymiana opinii.


Wt, 19 maja 2009, 17:49
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Ja też myślałem, ze to coś z netem, ale się dziwiłem, bo wszystko inne działało. Bałem się, że starcę forum. Na szczęście tak się nie stało. :)

Coż, ostatnio trochę zamieszania się wkradło i trochę opieszałości, ale myślę, że i temu podołamy.

Edit:
Mam pytanie:
Co się stało i dlaczego forum "nie było"?

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Ostatnio edytowano Wt, 19 maja 2009, 19:20 przez Stryj Mac, łącznie edytowano 1 raz



Wt, 19 maja 2009, 19:19
Starszy Dźwigowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 20 sie 2006, 14:52
Posty: 581
Lokalizacja: z Szangri-La
Naklejki: 2
Post 
Ja na aktualną sytuację mam tylko jedno pytanie:
Jakie mają być lub są decyzje nt. Rady Mędrców bo od tego wszystkiego nie kumam na czy "stoję" :?:


Wt, 19 maja 2009, 19:19
WWW
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
Stryj Maćko napisał(a):
Co się stało i dlaczego forum "nie było"?


Serwer spadł ze stołka i się troche uszkodził.

:lol: Dobra a teraz do rzeczy./Stryj

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Wt, 19 maja 2009, 19:21
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post 
Cytuj:
Miało być bez osobistych wycieczek Grześ ale jak widzę czytanie ze zrozumieniem kuleje.


No kuleje, kuleje - w twoim wypadku również kuleje.

Prosiłem o opis ( np. w punktach) co tu się wydarzyło ostatnio (czyli zapewne od twojego powrotu). Były jakieś regulaminy, jakieś zablokowania moderatorów, jakieś zamknięcie rozmowy o regulaminie... takie tam różne... o to mi chodziło. (nikt mi tu nie odpisał na to pytanie, nie tylko ty)

Po tych wydarzeniach zostaliśmy z babciem zasypani sprzecznymi informacjami na gg i forum padło...

A skoro...

Cytuj:
niewiele osób liczy się ze zdaniem stałej części moderatorium, które chciało ustrzec forum przed blokowaniem możliwości kontaktowania się z userami w sprawie zmian dotyczących forum


...postanowilismy tę dyskusję poprowadzić tu, na otwartym dla wszystkich forum, a nie poprzez dziesiątki okienek gg

A zatem proszę o konkrety. Szczególnie Ciebie, Sokaris. Możesz zacząć od " Wróciłem tego, a tego dnia - patrzę, a tu w moderatorium nowy projekt regulaminu autorstwa Grzesia...."

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


Śr, 20 maja 2009, 10:46
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 2 wrz 2008, 14:57
Posty: 293
Lokalizacja: Moon of Endor
Naklejki: 0
Post 
Dizel napisał(a):
Jestem przybity... Sam myślałem, że net mi się psuje...

Ja tak samo. Nawet próbowałam czyścić dysk.
Dziękuję wam Super-Admini za odblokowanie strony!

_________________
Zapraszam do rejestracji w Margonem - można mnie tam spotkać pod nickiem Kryska :]
http://www.margonem.pl/?task=profile&id=1308886


Śr, 20 maja 2009, 14:48
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lut 2005, 13:38
Posty: 783
Naklejki: 4
Post 
Witam.
Forum nie działało od 17 maja ( w każdym razie wtedy to zauważyłem ). Gdy wszystko ze stroną techniczną było już ok. okazało się, że nie mam dostępu do moderatorium. Oczywiście nikt mnie o tej zmianie nie poinformował. Dziś, gdy ten dostęp ponownie mi przywrócono ( to już kolejny raz ostatnimi czasy :) ) trochę sobie poczytałem i jedyne co mnie razi to to, że Sokaris kilka razy powtarzał, że przyblokowując kilkanaście dni temu mnie, Michcia i chyba Bambosza na czas dyskusji o losach "emerytów i rencistów" zrobił błąd i to duży, a teraz ponownie odsuwa samych zainteresowanych sprawą od dyskusji.
Jeśli chodzi o regulamin moderatorium- zawsze dobrze jest mieć jakieś ustalone reguły, względem których będzie się postępowało. Grześ rzucił niejako swoje hasło "robimy regulamin" i przedstawił swoją wersję, ktoś inny przedstawił swoją, jeszcze ktoś inny poprawił coś w obu i razem powinniśmy stworzyć jeden idealny. I chyba koniec kropka na ten temat.

I to tyle moich dotychczasowych gminnych doniesień, szczerze powiem że czekam na "raport" Sokarisa, szczególnie w sprawie Rady Mędrców.


Śr, 20 maja 2009, 16:46
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Nie jestem członkiem Moderatorium i nie za bardzo kapuję o co chodzi w tym całym zamieszaniu.
Jeśli chodzi o zmianę regulaminu, to myślę, że powinno nad nim pracować "grono ekspertów" - razem dojść do ładu i składu, no i porządku. Potem przedstawić ogólny projekt aktywnym użytkownikom forum, aby i oni mogli się wypowiedzieć. A co do blokowania, to nie za bardzo rozumiem co tu się działo... :?

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 21 maja 2009, 15:12
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 13 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL