Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 12:59



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Nabór do Gwardii Reksia 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
UWAGA:
Zgłoszenia do Gwardii można dodawać do godziny 20:00 dnia dzisiejszego (t.j. 19 Października 2009). Zgłoszenia wysłane po tej godzinie nie będą przyjmowane. Listę przyjętych osób opublikuje w tym temacie najprawdopodobniej przed końcem tygodnia. Także jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do Gwardii i braniem udziału w różnych ciekawych projektach mających na celu rozwinięcie i "ubarwienie" funkcjonowania forum - TO JEST TWOJA OSTATNIA SZANSA!

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Pn, 19 paź 2009, 17:11
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Niniejszym ogłaszam iż z dniem 23 Października, nowymi członkami Gwardii Reksia zostali spidi, arturros i Maldurf von Krettof. Zwycięzcom głosowania, jak i pozostałym serdecznie gratulujemy. Według mnie prawie wszystkie zgłaszające się osoby były godne bycia w Gwardii jednak było jedno "ale". Albowiem większość ze zgłąszających się osób było zarejestrowane od niedawna (praktycznie w tym roku). Musimy mieć pewność że forum i Reksio nie są Waszymi przejściowymi miejscami udzielania się, tylko że pozostaniecie tu na dłużej :) Tak czy inaczej nie traćcie nadziei - najpewniej zorganizuje jeszcze jeden nabór do Gwardii w przeciągu tego roku :)

PS. Dostęp do działu uzyskacie, gdy ktoś z administratorów (najprawdopodobniej Grześ) doda Was do grupy "Gwardia Reksia".

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Pt, 23 paź 2009, 20:22
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
jeden nabór do Gwardii w przeciągu tego roku. Ten rok się konczy w grudniu czyli w przeciągu 4 miesięcy kolejny nabór . Dziękuję ci bardzo za wszystko . Dla reszty też gratuluję

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pt, 23 paź 2009, 20:25
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Miałem na myśli rok liczony jako 356 dni, czyli do 23 Października 2010 - wybacz, mój błąd :wink:

Cytuj:
PS. Dostęp do działu uzyskacie, gdy ktoś z administratorów (najprawdopodobniej Grześ) doda Was do grupy "Gwardia Reksia".


Tutaj też się pomyliłem, nie zauważyłem iż ja mogę dodawać użytkowników, a więc macie już pełen dostęp do działu (to z pośpiechu :) )

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Pt, 23 paź 2009, 20:28
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post 
Jupi!! Hurra!! :D :D . Dziękuję wam wszystkim za wszystko! I gratuluję innym.

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


Pt, 23 paź 2009, 20:28
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Lone Star napisał(a):
Miałem na myśli rok liczony jako 356 dni, czyli do 23 Października 2010 - wybacz, mój błąd :wink:

Cytuj:
PS. Dostęp do działu uzyskacie, gdy ktoś z administratorów (najprawdopodobniej Grześ) doda Was do grupy "Gwardia Reksia".


Tutaj też się pomyliłem, nie zauważyłem iż ja mogę dodawać użytkowników, a więc macie już pełen dostęp do działu (to z pośpiechu :) )


Mógłbyś mi wytłumaczyć wszystko proszę

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pt, 23 paź 2009, 20:41
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Spidiemu wytłumaczyłem wszystko na GG. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania proszę kierować je na moje PW. Sprawa jest już raczej zakończona, a więc sugeruje przeznaczyć temat do zamknięcia bądź kasacji.

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Pt, 23 paź 2009, 21:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL