Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 00:45



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
PILNE! Proszę o wypowiedzi. 

Czy mamy zreformować forum, aby było na nim więcej swobody?
Tak 68%  68%  [ 25 ]
Nie 32%  32%  [ 12 ]
Liczba głosów : 37

PILNE! Proszę o wypowiedzi. 
Autor Wiadomość
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Christopf553 napisał(a):
Dawniej w Ameryce był całkowity zakaz
sprzedaży , importu i exportu alkocholu. i co ,Wtedy więcej było tego niż gdy było to dozwolone i gdy ten zakaz znieśli.
Tak samo jest z spamem

pozatym wszystko co da się napisać jest już napisane a emocje po RIMS już ochłoneły. Teraz moderatorzy powinni (porócz moderowania)
robić jakies konkursy ,akcje, projekty itp. itd.


1. Nie dzięki, ale z zakazywania spamu, a w efekcie zakazywania robienia chlewu nie zrezygnujemy - powie ci tak każde szanujące się forum.

2. Emocje po RIMS nie ochłoną tak szybko nie martw się, tamten dział jest aktywny 24/7. Co do konkursów itp. - do tego zmierzamy.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Pt, 13 lis 2009, 16:51
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 6 sie 2007, 12:20
Posty: 345
Lokalizacja: Skądś
Post 
Udało mi się!
Znalazłem sposub na ograniczenie RPG.
Będzie to funkcjonować tak.
1.
Jeśli forumowicz jest żadko aktywny.
A swoim RPG się nie zajmuje.
RPG do śmieci (usunąć).

2.
Jeśli nikt nie chcę grać w RPG (wtedy gdy ono startuje) najpewniej
nikogo ono nie interesuje (tak samo jak powyżej do śmieci).

3.
Jeśli użytkownik nie chcę prowadźić RPG.
To niech ono się nie "kuży"
(Usunąć)

To tyle jeśli chodzi o moje propozycje.

_________________
Obrazek
Najnowszy news 2010-09-21. Zapraszam też:
http://newflamingoland.blog.onet.pl/


Pt, 13 lis 2009, 17:00
YIM WWW
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 8 kwi 2009, 18:31
Posty: 70
Lokalizacja: no właśnie skąd
Post 
Forum sztywne :shock: :? . Od kiedy?
Nie wchodzę na forum zawsze, staram się byc w wolnnych chwilach.
Jest dla mnie przyjemnościął. Popatrzcie na mój podpis: WRÓCIŁEM. To znaczy że forum jest dla mnie fajne nie wiem co zmienic. W kanałach jest zawsze post. Popatrzcie tak jeśli jest dużo postów w kanałach, a kanały służą do luźnych rozmów, to znacze że forum nie jest nudne.


Moderatorium
Wg. mnie moderatorium powinno się zmniejszyc do no niewiem 5 zawsze aktywnych osób



Moderatorzy i Administratorzy
Moderatorzy i Administratorzy są surowi? Od kiedy? :shock: :?
Pełnią funkcje dobrze nie są surowi ani też zbyt łagodni!



Konkursy
Przydały by się, ale co robic jak jest niska frekfencja?
Może jakaś ankieta na pierwsze mniej więcej 3 tygodnie.
I zobaczyc jak dużo osób chciało by byc w tym konkursie.

Ale chciałbym się wypowiedzieć o sytuacji z Klopkim. Administratorzy i moderatorzy źle zareagowali. Miał prawo wyrazić swoje zdanie. A niektórzy( w tym członkowie moderatorium) że tak powiem atakowali/naciskali go.

_________________
Wróciłem!!

Pozdrawiam, zjk9999


Pt, 13 lis 2009, 17:32
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Do Arturrosa: Dzięki za pomysły, ale wg. takich zasad już postępujemy i jest to zapisane w zarządzeniu Moderatorium nr. 16 dot. gier w kanalizacji.

Do zjk'a: Klopki nie ma w tej sprawie nic do rzeczy, bo to nie z powodu nacisku odszedł, tylko dlatego, że nie mógł tego znieść, że inni w tym np. Arturros mogą mieć inne, własne zdanie... Poza tym dość dużo zaspamował dział RIMS i SBoxa, więc musieliśmy interweniować. To przecież nasze główne zadanie - zapobiegać spamom. Zresztą czy wam go szkoda? :/

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Pt, 13 lis 2009, 18:47
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
A może szkoda ? Mi tak . Istnieje szacunek i wybaczenie . A pamiętacie ktoś klopkiego obraził i co moderatorium interweniowało ??? NIE . Ale dobra nie ważne . Mógłby mi ktos jasno na czym stoimy , bo ktos mówi o jakiś głosowaniu na moderatorów inni na jakieś konkursy . A mnie głowa boli i się pogubiłem . Będzie jakiś nowy konkurs ? CO to te Wielka gra ... cośtam ??? Mam migrene i nie mam głowy do myslenia więc by ktoś mi to wyjaśnił .
PS . Urojony wkracza do akcji

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pt, 13 lis 2009, 19:00
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 maja 2009, 10:01
Posty: 113
Lokalizacja: ze średniowiecza
Post 
Na forum są też błędy np. w lutym zrobiłem konto "skejt001" na mój email.
Gdy próbowałem się zalogować pisało, że moje konto nie zostało jeszcze aktywowane. W maju założyłem to konto, ale na domowy email.

Proponował bym usunięcie tego bugu.

_________________
Obrazek
Obrazek
Piszę poprawnie po Polsku i Angielsku


Pt, 13 lis 2009, 19:10
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
spidi napisał(a):
A może szkoda ? Mi tak . Istnieje szacunek i wybaczenie . A pamiętacie ktoś klopkiego obraził i co moderatorium interweniowało ??? NIE .

OMG, o co ci chodzi?
Razem z Arturrosem ubliżaliście mu od łatek na mózgu itp..
Mam to teraz zacząć egzekwować?
spidi napisał(a):
Nie klopki nie przekonuj innych do swojego ( wg. bezsensownego) zdania . Każdy ma swoje zdanie .

Mam mówić dalej?
Nie broń go teraz jak wszyscy dobrze wiemy, że sprzeczaliście się podaczas dyskusji o RIMS.
Koniec tematu.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Pt, 13 lis 2009, 19:46
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: PILNE! Proszę o wypowiedzi.
Euresanda napisał(a):
Drodzy forumowicze!
Czy zauważyliście może, że ostatnio forum jest... Że tak powiem... Strasznie formalne? Swoboda ograniczana jest do minimum, Moderatorium przeradza się w jakiś rząd, zamiast swobodnych dyskusji (oczywiście bez spammu, nie to mam na myśli) jest polityka i żeby cokolwiek zrobić trzeba mieć przynajmniej kilka zezwoleń i innych pozałatwianych formalności, których załatwienie jest niemożliwe, bo nikomu się nie chce. Czy tak ma być, czy wolelibyście, aby pozostał ustrój polityczny, ciasny i niewygodny, w którym forum rządzi jedna i nudna grupa. Forum powinno być przyjemnością, odpoczynkiem od szkoły, a jest aktualnie dziwną polityką, która niektórych wysuwa na pierwsze miejsce, a niektórych kosztuje nieprzyjemności i stratę humoru. Chyba powinniśmy zreformować to nieco, prawda? Pamiętam, kiedy się zarejestrowałam, wszystko było takie... Przejrzyste i ładne, można było pisać co się chce, a modzi aż tak bardzo nie naciskali i nie wlepiali ostrzeżeń. Teraz stało się ono nudnym skupiskiem gier RPG, w których userzy mogą się rochę rozerwać, czego nie zrobią w żadnym innym dziale. Poza tym i tak nie powinno tak być, powinny pojawiać się ogólne gry z jasnymi zasadami, do których może się włączyć każdy w każdej chwili. Nie może być tak, że na forum nic nie można robić. To odstrasza nowych userów! Gdzie swobodne, przyjazne dyskusje? Gdzie dobroduszni moderatorzy? Moderatorium jest strasznie sztywne, żeby nie powiedzieć drętwe, i najważniejszą dla nich rzeczą jest idealne przestrzeganie regulaminu. Co się stanie, gdy zmienimy Userowi nick, ponieważ stary mu się znudził? Zawali się świat? Nie sądzę. Uważam, że moderatorium powinno mieć nieco luźniejszy stosunek do formalności i nie zapominało, że to jest forum o grze dla dzieci, a nie szkoła polityki ; ) Z większością moderatorium nie można się dogadać, bo albo ich nie ma, albo im się nie chce, albo coś w tym stylu... Przypomnijcie sobie stare FR. Dlaczego jesteście przeciw opcjom, jak [nawias kwadratowy] ? Proponuję REAKTYWACJĘ forum. Zmianę na lepsze!

Zredagowały: Euresanda i Johanna

I prośba: niech każdy prawdziwy fan Reksia się tutaj wypowie i niech modzi nie zamykają tego tematy, gdyż wtedy nie będzie już żadnych wątpliwości, że to powinno się zmienić!!!



Heh. Nie byłem 2 dni na forum z powodu nauki... (w 3gim już nie jest zabawa ;/) A co tu widzę? - Rewolucja xD

Padło tu wyrażenie ,,dobroduszni moderatorzy'' - Eh... Nie okłamujmy się...
Jeśli niektórzy przesadzają, dostają za to wyznaczoną karę... nic więcej... Moderatorium stara ukazywać się w jak najlepszej stronie...Niestety inni nie chcą tego dostrzegać...


Zauważyłem w tym ,,słynne sprawy'' pewnej użytkowniczki... <sama dobrze wie o co chodzi> nie rozumiem po co je tak ukrywać...

heh, już widzę ,te ,,miłe komentarze'' <sarkazm> na temat tego postu... ( chętnie się pośmieje xD):P


Nie chce mi się wszystkiego komentowac... bo nie ma sensu... reszta dobrze wg mnie została już wyjaśniona ;)...

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 13 lis 2009, 20:27
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
No to na czym stoimy?
No i co proponujecie, Rewolucjoniści i (nie wiadomo, jak ich określić) Antyrewolucjoniści? Widać chyba, że Rewolucjoniści szukają winy w siebie, Antyrewolucjoniści szukają winy swoich kolegów, z którymi mają na pieńku, a reszta szuka dziury w całym. Się sprawa gmatwa.
Zróbmy może tak, że każdy powie, czy jest Rewolucjonistą, czy nie. No i wygłosi krótkie uzasadnienie. Robi się bajzer i zbaczamy z tematu.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 13 lis 2009, 22:52
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 lip 2008, 08:42
Posty: 519
Lokalizacja: Gabinet Serpentusa Snake
Post 
Problem leży w niezdrowej sytuacji na forum, a to wszystko z okropnej biurokracji która się tu rozwinęła.

Dawno mnie nie było i dlatego widzę to mocniej niż inni.

Poza tym po przeczytaniu tych postów narzuca się mi jeden wniosek: moderatorium nie ma już nic do powiedzenia w żadnej sprawie tylko Grześ o wszystkim decyduję

Grześ napisał(a):
Możesz przekazać mi projekt konkursu, który, jeśli będzie ok, przedstawię moderatorium.


Przecież to moderatorium decyduje co jest dobre a co nie, co warto zrobić a czego nie, dlaczego więc projekt trzeba Grzesiowi przedstawić i on sam oceni czy on jest dobry czy nie!! Według mnie Grzesiowi uderzyła do głowy władza

_________________
Είμαι μερικές φορές μέση (που μου χαρακτήρα), είναι ο απόγονος

A volte mi media (che il mio personaggio), è il rampollo


So, 14 lis 2009, 10:02
ICQ YIM WWW
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 8 kwi 2009, 18:31
Posty: 70
Lokalizacja: no właśnie skąd
Post 
Ja jakby co nie uważam że potrzeba jakiś wielkich zmian, aczkolwiek niekturzy jak już wspomniałem popełniali błędy. Z resztą każdy może opełnic błąd.


Do Stryja: Nie chodzi mi o odejście Klopkiego tylko o to że w ogóle były naciski na niego.

Jeśli chodzi o RPG:
Proponuje żeby każdy gracz mógł posiadac 2 RPG( żeby nie było tak że ktoś założy temat "Tajemnicze Śledztwo", a będzie w tym chodziło o to samo co w RPG), ale nie dotyczy konkursów itp.

_________________
Wróciłem!!

Pozdrawiam, zjk9999


So, 14 lis 2009, 10:13
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Serpentus snake napisał(a):
Według mnie Grzesiowi uderzyła do głowy władza


Rozmowa GG:
Ja:
czemu przeniosłes do kanałów gre [dop. Wielką Reksiową Grę]??
Grześ:
bo taki spam, że za głowę można się złapać. -_-
Ja: Jaki? o_O
Grześ: zgłaszanie się O-O Jesteś taką dobrą użytkowniczką, a nie rozpoznajesz spamu. <wow>
Ja:
Ty też nie. Czy zgłoszenie się do konkursu to spam? Serio przesadzasz.
Grześ:
Akurat administrator klasyfikuje spam.

CZY zgłoszenie się do konkursu to spam...? :| Serio nie chcę, żeby
moja gra była w Kanałach :\ Ale nie, akurat administrator klasyfikuje "spam" :|

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


So, 14 lis 2009, 10:15
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Grzesiowi wytykacie uderzenie wody sodowej do mózgu, ale nikt nie zauważył zachowania i prawdziwego uderzenia władzy do głowy Waszego Wielkiego Mistrza i Króla Sokarisa? Mogłem nic o tym nie wspominać, ale w takiej sytuacji jestem zmuszony to zrobić - parę osób z forum, przeprowadzało nawet rozmowy z innymi użytkownikami na GG, a zdobyte informacje kablowali swojemu Mistrzowi Juszczence... Czy to przypadkiem nie jest władza która uderzyła do głowy?

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


So, 14 lis 2009, 10:45
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Wkrótce będziemy w obronie niektórych osób atakować inne.
Nie zauważyłem, by Grzesiowi woda sodowa do wody uderzyła. Gdy ktoś tutaj nie ma na kogo zwalić winy, to zwala na adminów lub moderatorów. A to znaczy, że ktoś w końcu wytknie palcem Grzesia. A jaka jest treść wiersza ułorzonego o Grzesiu (nie powiem, gdzie jest, bo to sprawa GR)? ,,Tron mu postawić (...) I oddawać jemu cześć". I teraz ktoś go obrzuca błotem, mimo że chce on dla forum jak najlepiej? Z całego zebranego tu Moderatorium Grzesia ostatniego podejrzewałbym o taką postawę.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


So, 14 lis 2009, 11:51
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Ja napisałam ten wierszyk :>

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


So, 14 lis 2009, 14:01
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL