Teraz jest So, 20 kwi 2024, 17:33



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
GRZESIU! ZROZUM! 
Autor Wiadomość
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post GRZESIU! ZROZUM!
Ehhh jak widzicie dwójka bardzo ważnych użytkowników odeszła, a jeden nawet usunął konto.

Wszystko przez biurokrację.

Grześ rozrósł ją do granic czerwoności. Że niby aby zorganizować konkursy moderatorium miało wydać zgodę. Nie wydało jak mniemam i miało pretensje do nagród.
TYLKO CO WAM SZKODZĄ TE NAGRODY?!?
Dobra może i niepoinformowali szan. Moderatorium, ale co takiego strasznego się stało?!?
***
Grzesiu, czy nie możesz zrozumieć, że popełniłeś błąd? Każdy je popełnia, nawet admin, lecz szlachetniej byłoby się przyznać, niż ciągle zaprzeczać.
GRZESIU, NIE MAM CI NIC ZA ZŁE.
A tak na marginesie co widzisz dobrego w takiej biurokracji?

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Cz, 14 sty 2010, 23:15
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Nie zrozumiałeś dobrze. :) Moderatorium w ogóle o niczym nie wiedziało, więc nawet nie mogło nie wyrazić/wyrazić zgodę. Nie można mieć mi tego za złe. Mogli dać wszystko Moderatorium, które po krótkim czasie wydałoby decyzję. Nic by się nie stało gdyby opublikowali w pełni zezwolony, z uregulowaniami i poprawkami konkurs kilka dni później, prawda? Drew zrobił go w bardzo szybkim czasie, wszystko zostało zaplanowane w 30 - 60 min. Jak na takie konkursy to bardzo mało. Euresanda wszystko przyjęła, taka jest, zapomniała o tym, że tak po prostu się nie robi.

Mam wrażenie, że odeszli na pokaz w histeryczny sposób, jak niezadowolony 5-latek. Zapewne aby mnie oczernić... przed Wami.

A co do biurokracji, wyjaśniłem w czym jest dobra w temacie w "nowym" dziale. :)

Przepraszam za wszystkie błędy, które popełniłem, ale akurat w tej sytuacji miałem racje. Zobaczncie tylko, Euresanda odeszła na pokaz tak jak kiedyś Sokaris robił to wiele razy. Historia się powtarza, zobaczcie.

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Cz, 14 sty 2010, 23:30
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
OK Może źle zrozumiałem, ale trzeba pamiętać, że Euresanda miała taką samą władzę, jak ty.
Aha, moderatorzy, hmmm... Miałyby zezwolić następujące osoby:
Artur, Dizel, Grześ, Stryj Maćko.
4 osoby :)

Chociaż również nie pochwalam odejścia Eure.
W pewnym sensie miała władzę nad modami, a więc mogła to zrobić bez ich wiedzy, bynajmniej byłoby to trochę nie fer.
Poza tym proponowałbym:

UTWORZENIE ---> CZEKANIE NA ZGODĘ MODÓW ---> ZOSTAWIENIE ALBO USUNIĘCIE

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pt, 15 sty 2010, 13:58
Starszy Dźwigowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 20 sie 2006, 14:52
Posty: 581
Lokalizacja: z Szangri-La
Naklejki: 2
Post 
A powiedz mi w takim razie skoro Euresanda mogła to zrobić bez jakiej kolwiek zgody, to czy spodobało by ci się gdyby np. jakiś nauczyciel w szkole postawił ci 1 i nawet by ci nic nie powiedział. Powiedz mi czy to było by fair ?
Raczej nie. Więc taka decyzja napewno nie była fair.
Właśnie taka decyzja jest przejawem może i nie biurokracji ale rządzeniem się. Na forum po pierwsze nie ma tylko jedego Admina, tylko są dwoje, którzy powinni ze sobą najpierw dyskutować a potem pokazać propozycje rzeszcie moderatorium.
To co zrobiła Euresanda jest rozbojem i tyle, zrobiła to w 100% bezprawnie, szkoda że nie ma regulaminu dla Adminów i Modów ...
Był by napewno większy spokój ...
A co do tego że ona odeszła z Forum też nie rozumiem, powinna spokojnie i normalnie przedyskutować a nie od razu rezygnować ...
Ten konkurs dobrze że powstał ale powinien zostać napisany od nowa, przez całe Moderatorium :)
Mam tylko jedno zastrzeżenie do całego Moderatorium, powinniście napisać jasne i porządne zasady jeśli chodzi o to co może a czego nie może Admin i Mod, bo inaczej jest właśnie taki chaos jak widać.
Powinien być w Moderatorium taki pod dział, albo odzielny dział widoczny dla Adminów, Moderatorów i najlepiej(przez to co zrobił Sokaris) dla Rady Mędrców. I on powinien zostać napisany nie tylko przez całe moderatorium, ale też przez każdego zwykłego użytkownika, który nie życzy sobie takiego zamieszania. Naprawdę w takiej sytuacji to było by najlepsze rozwiązanie :wink:

Widząc co zrobiła Euresanda i Sokaris taki Regulamin lub jak kto woli zbiór praw i obowiązków powinien powstać, ale bez sporów i dobrze przemyślany, tak jak jest napisany każdy pożądny np. statut szkolny(choć wiem że czasami nawet taki statut szkolny potrafi być naprzykład nie jednoznaczny) :) :D


Pt, 15 sty 2010, 15:00
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL