Teraz jest Pt, 26 kwi 2024, 12:31



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Sokaris znów atakuje? 

Co o tym wszystkim sądzisz?
Jestem w szoku, sądziłem, że Sokaris i Euresanda to spoko goście. 35%  35%  [ 7 ]
Zawsze wiedziałem, że oni coś knują... sądzę, że powinno się trzymać zasad panujących na forum. 45%  45%  [ 9 ]
Popieram Sokarisa! Dobrze mówi! 0%  0%  [ 0 ]
Johanna znowu wyczynia jakieś dzikie harce, żal mi jej. 20%  20%  [ 4 ]
Liczba głosów : 20

Sokaris znów atakuje? 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post Sokaris znów atakuje?
SOKARIS ZNÓW ATAKUJE?

Bez zbędnego lania wody zacytuję Wam moją rozmowę z niejakim Sokarisem. Problem został już zgłoszony Grzesiowi i on o wszystkim wie, jednak chcę, abyście i Wy, Userzy, mogli ocenić postawę Sokarisa, Grzesia, Euresandy, moją... Po wysłaniu ostatniej swojej wiadomości Sokaris zablokował mnie na GG, Eure również.
PS Dla jasności, nie "trzymam" z Sokarisem.

Sokaris (od Reksia) 16:45:16
mamy plan który wreszcie usunie grzesia wchodzisz w to
JA 16:47:00
o_O?
JA 16:47:12
Cześć...
Sokaris (od Reksia) 16:47:28
hej
JA 16:47:33
no więc?
Sokaris (od Reksia) 16:47:48
plan jest prosty i genialny X_X
JA 16:47:56
no? dajesz...
Sokaris (od Reksia) 16:48:21
userzy pisza na maila skargę na grzesia mailto:tomek@aidemmedia.pl i mówią że sami go do porzadku doprowadzą za ten jego despotyzm
Sokaris (od Reksia) 16:48:45
my kontem euresandy <nowym adminem zapasowym> usuwamy grzesia z admina i robimy wybory nowej modowni
JA 16:49:43
My?
Sokaris (od Reksia) 16:50:08
ja i Eure
Sokaris (od Reksia) 16:50:22
albo sam ja jak eure nie bedzie miała czasu
JA 16:50:38
nie, nie wchodzę w to. To jest beznadziejny plan i widzę, że Wy robicie wszystko żeby popsuć forum : (
Sokaris (od Reksia) 16:50:52
żeby naprawić raczej
JA 16:51:05
chcesz zrobić ZAMACH STANU??
Sokaris (od Reksia) 16:51:15
ale dobry
JA 16:51:31
ale dlaczego? ty nawet nie wchodzisz na forum! Nic nie piszesz.
JA 16:51:46
a cały czas kombinujesz jak zrobić jakąś rewolucję.
Sokaris (od Reksia) 16:52:05
grześ zawsze był despota a teraz jeszcze gorszym
Sokaris (od Reksia) 16:52:10
i psuje forum
JA 16:52:20
daj mi jakieś przykłady... muszę pomyśleć...
Sokaris (od Reksia) 16:52:31
zw
Sokaris (od Reksia) 16:52:34
zaraz podam
Sokaris (od Reksia) 16:53:44

17:31:20
Sokaris (od Reksia) 16:53:44
Grześ
[tu znajdował się tekst skopiowany z Moderatorium, który Sokaris bezprawnie upublicznił]
17:33:23
Na prawdę nie wiem jaką trudnością byłoby przedstawie
Sokaris (od Reksia) 16:54:12
bardzo ważny PS nie ma żadnego regulaminu modowni więc Eure mogła to zrobic gdyż nie ma praw które tego zabraniają
JA 16:55:06
skąd ta wiadomość?
Sokaris (od Reksia) 16:55:34
z modowni
Sokaris (od Reksia) 16:55:43
jestem w końcu mędrcem
JA 16:55:53
Wiesz, że nie można przekazywać stamtąd materiałów?
JA 16:55:59
To jest jakieś chore...
JA 16:56:20
Przestań i daj spokój z tym wszystkim. RAZ NA ZAWSZE. Jasne? Mam dość.
JA 16:58:00
nie możesz zaakceptować tego, że na forum SĄ zasady i trzeba się ich trzymać?
JA 16:58:15
Grześ nie rządzi się, tylko tych zasad pilnuje.
Sokaris (od Reksia) 16:58:21
tej zasady nie ma!!
Sokaris (od Reksia) 16:58:32
nie ma regulaminu modowni
Sokaris (od Reksia) 16:58:42
a normalny regul;amin tego nie sankcjonuje
JA 16:59:24
Chociaż wiemy, że Grześ ma trochę zbyt swobodne podejście do forum i TY rządziłbyś inaczej, to po prostu ZAAKCEPTUJ TO, że to on tam rządzi a nie ty!
JA 16:59:28
I nie Eure, i nie ja.
Sokaris (od Reksia) 16:59:46
rządzi ponoć modownia xP
JA 17:00:44
Poza tym teraz widzę że wplątywanie się w te wszystkie twoje i Euresandy tajne sprawy, rewolucje było WIELKIM błędem. Nie zamierzam go popełnić po raz kolejny. Po prostu daj spokój i przestań wymyślać TAKIE IDIOTYCZNE plany...

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


Pt, 15 sty 2010, 18:35
Starszy Dźwigowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 20 sie 2006, 14:52
Posty: 581
Lokalizacja: z Szangri-La
Naklejki: 2
Post 
Mam tylko jedno słowo które może to opisać:
MASAKRA !!!


Pt, 15 sty 2010, 18:39
WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Kurcze... No, no, nie wiem co mam myśleć.
Chętnie bym wamcoś powiedział, ale niepowinienem...

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pt, 15 sty 2010, 18:51
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Papierowy Mario napisał(a):
Kurcze... No, no, nie wiem co mam myśleć.
Chętnie bym wamcoś powiedział, ale niepowinienem...


Wiesz, mam takie samo zdanie na ten temat jak ty ^^.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 15 sty 2010, 19:21
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Na forum dzieje się coś złego już od jakiegoś czasu...to prawda.

Z moich analiz postów Johanny wynika że bardzo chcę być moderatorem, bardziej niż wielu innych i próbuje na to zasłużyć. Ale nie mam nic do niej.

To prawda, Grześ ma największą władzę na forum i to on teraz rządzi.

Euresanda ma rację - POLITYKA na forum bombarduje je.

Sokaris dopuścił się czegoś okropnego. Zamiast dialogu próbuje przygotować aferę i zamach.

"Będzie haja"

Trzeba jak najszybciej podjąć interwencję w sprawie forum Reksia. Jak najszybciej napisać do AidemMedia ale już teraz zacząć działać.
Jest to forum Reksia i niestety źle się tu dzieje. Trzeba znaleźć rozwiązanie aby wróciła Euresanda, Sokaris i pozostał na forum Grześ. Trzeba zrobić coś aby było wspólne dobro.
Ja wiem że Moderatorium będzie protestować ale to naprawdę dobre rozwiązanie dla wszystkich według mnie:

Trzeba poprowadzić negocjacje pomiędzy pokłóconym forum i ustalić jakie wprowadzimy reformy.
Należy odwołać obecnych moderatorów i GRZESIA i wysłać ich na tymczasowe przymusowe urlopy - za umówieniem a AM.
Trzeba powołać demokratycznie i z porozumieniem z AM nowych modów - jak proponowałem np. Martusię1995 i kilku jeszcze.
Należy wprowadzić system bardziej demokratyczny - Za wszelkimi zmianami i wszystkim na forum głosowaliby userzy, prócz nowych userów którzy dołączyli by do starych po jakimś czasie przetestowania ich i prócz spamerów.


Jestem świadomy i pewny że Moderatorium zawetuje moje pomysły. Ale może coś się uda zrobić.

Ja będę w miarę możliwości śledził i pomagał wam w tym co tu się będzie działo i co zasądzicie z AM, ale mam ograniczony dostęp do Internetu a poza tym mam też ważne swoje problemy - nie związane z Internetem i forum.

Dziękuję za uwagę i proszę o komentarze...

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pt, 15 sty 2010, 19:27
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):

Należy wprowadzić system bardziej demokratyczny - Za wszelkimi zmianami i wszystkim na forum głosowaliby userzy, prócz nowych userów którzy dołączyli by do starych po jakimś czasie przetestowania ich i prócz spamerów.[/b]


Oj...Raczej nie ;p przekupstwo, korupcja i takie sprawy...Sami wiemy ^^Więc między innymi demokracja w tym przypadku nie jest wskazana ;d

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 15 sty 2010, 19:32
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Dizel napisał(a):

Oj...Raczej nie ;p przekupstwo, korupcja i takie sprawy...Sami wiemy ^^Więc między innymi demokracja w tym przypadku nie jest wskazana ;d


Tak źle i tak niedobrze. Ale jakie przekupstwo? :D

Eeee... Wymknęło mi się xD

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pt, 15 sty 2010, 19:37
WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Wiecie, mógłbym to powiedzieć, ale bylibyście:
1. Zaszokowani
2 Stracilibyście szacunek do niektórych osób.
Enjoy :)

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pt, 15 sty 2010, 19:41
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Może z tego powodu Eure odeszła ... Z powodu planów Eure i Sokarisa ,, a gdy Jo to pokoazała to Eure zwiała , nie wiem trzeba zrobić dochodzenie w tej sprawie ponieważ to jest bardzo podejrzane ...

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pt, 15 sty 2010, 19:41
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 cze 2005, 16:46
Posty: 68
Post 
Ludzie drodzy to tylko słowa napisane na gadugadu w gniewie, zdenerwowało mnie postępowanie Grzesia w stosunku do konkursu i tyle, żadnego planu nie zamierzam wdrażać w życie za dużo zachodu z tym i i tak by się nie udał xP więc niech nikt nie martwi się o swoje zagrzane stanowiska.

PS Jo powinna dostać moda za takie dbanie o interesy modowni

_________________
Nigdy nie dowiesz się kiedy uderzę xP


Pt, 15 sty 2010, 19:54
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 cze 2005, 16:46
Posty: 68
Post 
A i Euresanda nie miała z tym niedoszłym planem nic wspólnego, przyzwyczaiłem się mówić i pisać my bo zawsze Eure się zgadza ale tym razem tego nie zrobiła i nie ma z tym nic wspólnego !!

_________________
Nigdy nie dowiesz się kiedy uderzę xP


Pt, 15 sty 2010, 20:04
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Serapis napisał(a):
A i Euresanda nie miała z tym niedoszłym planem nic wspólnego, przyzwyczaiłem się mówić i pisać my bo zawsze Eure się zgadza ale tym razem tego nie zrobiła i nie ma z tym nic wspólnego !!

To ty Sokaris ???

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pt, 15 sty 2010, 20:06
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
spidi napisał(a):
To ty Sokaris ???


Tak to on, nie widzisz...?

Chyba że ktoś wkradł mu się na konto :lol:

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pt, 15 sty 2010, 20:16
WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Myślałem, że go usunięto :roll:

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pt, 15 sty 2010, 20:16
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Nikogo nie usuwają chyba że ma mulitikonto lub sam o to prosi. Serapis jest w radzie mędrców jako były administrator.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pt, 15 sty 2010, 20:18
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL