Teraz jest Wt, 23 kwi 2024, 16:13



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Potwierdzam 
Autor Wiadomość
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post Potwierdzam
Słuchajcie, potwierdzam że to ja napisałem to co napisałem.

To raz...

Dwa, tak jak napisałem nie znam kontekstu, nie śledzę polityki na forum i nie mam pojęcia na czym polega konflikt.

Przybysz podesłał mi projekt maila, z którym jakoś intuicyjnie się nie zgadzam.

Moją intencją jest przede wszystkim zaznaczyć, że aidem raczej nie rozwiąże waszych problemów. Jeżeli są to musicie wymyślić sposób radzenia sobie z nimi.

Jeżeli faktycznie jest poważny kwas w sposobie prowadzenia forum przez Grzesia i innych modów, to stworzenie demokratycznego parlamentu i kadencyjności modów mogłoby by pomóc. Tyle że, ale znowu intuicyjnie, podejrzewam że Grześ dobrze się ze swojej roboty wywiązuje. Natomiast Serapisowi nie ufam za grosz i wiem, że jest zdolny do różnych przewrotnych zachowań, co udowodnił w przeszłości. Miałem nadzieję, że się zmienił. Zresztą chyba wyniki ankiety prowadzonej równolegle z wątkiem są jednoznaczne.

Zatem zanim wprowadzicie parlament dobrze się zastanówcie, czy faktycznie aktualni modzi są tacy be. Może wystarczy napisać sensowną petycję odnośnie tego jakie zmiany wpłynęłyby pozytywnie na komfort zwykłych userów i następnie ją zaproponować właśnie modom i adminom. To rozsądni ludzie, którym zależy na dobru forum. Nie sądzę, żeby robili ze zmianami w regulaminie.

I jeszcze jedno - adminowanie i moderowanie forum to w sumie ciężki obowiązek a dodatkowo odpowiedzialność za często trudne decyzje. Władza to niekoniecznie coś fajnego.

Ja kochani za was tego też nie zrobię. To nie jest moje forum, tylko wasze.
Nie raz i nie dwa dowiedliście, że jestescie wyjątkową grupą młodych ludzi i wierzę, że uda wam się zażegnać ten konflikt.

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


N, 17 sty 2010, 02:59
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Natomiast ja przepraszam, ale już nie uważam, że jest wyjątkowa grupa ludzi. Przynajmniej moderatorium. Zachowało się wobec mnie okropnie - ja zaufałam Grzesiowi, przesłałam mu rozmowę widoczną na początku tego tematu, ale zaraz Dizel oświadczył, że jest to SPISEK SOKARISA, co jest wierutną bzdurą. Grześ, który zawsze był fajny, zaczął mi pisać na GG, że go oszukiwałam. Mówiłam, by się postawili w mojej sytuacji. Mówiłam, że nie kłamię. Mówiłam, że to jest 100% prawda.
Dziękuję, Dizel, jesteś najlepszym przykładem na to, jak miłe, przyjazne i sprawiedliwe jest tutejsze moderatorium.

... :( I jednocześnie jest mi przykro. Postawcie się w mojej sytuacji! Zostałam osaczona i bez żadnych argumentów oskarżona o coś, czego nie zrobiłam, bez żadnej możliwości obrony.

Tak ;p Oczywiście najlepiej jest zwalić wszystko na mnie ;p. Świętoszko ;p.
Co do reszty... Bez komentarza...

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


N, 17 sty 2010, 08:20
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Dziękuję bardzo za oczyszczenie mnie z zarzutów które twierdziły że podrobiłem cytat.
W sumie ma Pan rację - Modzi nie są tacy be i można z nimi współpracować i trzeba uważać na Sokarisa, który wciąż coś miesza.

Ale mimo to myślę, że zmodernizowany pomysł z parlamentem byłby dobry. :)

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 17 sty 2010, 08:29
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
trzeba uważać na Sokarisa, który wciąż coś miesza.

Ale czy nie możecie raz na zawsze przyjąć do wiadomości, że JA z nim NIE współpracuję?


Nie ;)

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


N, 17 sty 2010, 08:34
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Dobrze...
Obecni moderatorzy w swoim zadaniu chronienia forum przed spamem sprawują się świetniej, ale ich CHAMSKOŚĆ przekracza wszelkie granice.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 17 sty 2010, 10:38
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Okay, przyznaję że wczoraj byłam strasznie wkurzona tym, że mnie osaczyliście i zaczęliście oskarżać o coś czego nie zrobiłam. Jeśli kogoś uraziłam, przepraszam.

Tymczasem Sz.K potwierdził, więc, macie pomysł, co robimy?

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


N, 17 sty 2010, 10:45
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 12 lut 2008, 16:24
Posty: 123
Lokalizacja: z domu z czerwoną dachówką.
Post 
To może zrobimy te wybory???
Rewolucja :D

_________________
Na DYSKUSJE nie ZEZWALAM! xD


N, 17 sty 2010, 11:11
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
mikol napisał(a):
To może zrobimy te wybory???
Rewolucja :D


Tylko nie rewolucja - prędzej reforma :wink:

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 17 sty 2010, 11:13
WWW
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
mikol napisał(a):
To może zrobimy te wybory???
Rewolucja :D


Tylko nie rewolucja - prędzej reforma :wink:


Przez mroki nocy dwie zamaskowane postacie zbliżały się do drzwi moderatorium.
Jedynym źródłem światła była latarnia trzymana w ręku jednego z nich.
Druga osoba przystąpiła do przybijania jakiejś listy do drzwi.
Niestety robiła to tak niesprawnie że uderzyła się w palec...
- Auuu! - stłumiła z trudem swój krzyk, po czym zaczęła ssać trafiony palec
- Ciii, bo jeszcze wszystkich obudzisz - syknął osobnik trzymający latarnię
- Wiem, wiem - wydobył się spod kaptura żeński głos - Zaraz skończę i spadamy stąd.
- Nasz mistrz będzie zadowolony - powiedziała druga osoba gdy skończyli przybijać kartkę

* * *

Rankiem wszyscy zgromadzili się przed wrotami do modowni, ktoś przybił bowiem do niej listę pod tytułem: "95 Tez przeciwko moderatorium, ku większemu dobru!"

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


N, 17 sty 2010, 11:35
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post 
Mam pomysł.

Mamy teraz na forum dwuch admininów:
Grzesia i Artura.

I dwóch moderatorów:
Stryja i Dizla

Jednego moderatora dajemy na adminina i dajemy dwóch nowych moderatorów.

Co wy na to?

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


N, 17 sty 2010, 12:20
YIM WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Artur jest adminem? Nieźle :)
Dadi jestem za tym, i za radą użyszkodników. Zresztą chętnie bym cię w niej widział :wink:

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 17 sty 2010, 12:24
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
ale herbatka dobra z wami nie da się rozmawiać. Nie wierzycie mi, a ja nic nie zrobiłam. Jak chciałam wyjaśnić sprawę Dizlowi na GG, to mnie zablokował... żal. Przepraszam.

Przepraszam, ale tak nie było. ;p Zakończyliśmy rozmowę, po czym cię zablokowałem... Więc proszę nie zmyślaj rzeczy, które nigdy nie miały miejsca.

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


N, 17 sty 2010, 13:25
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post 
Ja Ci wierzę i jednocześnie współczuję... Mam podobną sytuację, tylko, że w szkole, podejrzewają mnie "koledzy"... Tylko moi prawdziwi przyjaciele mi wierzą. Nie masz dowodów, co do tego, ale też nie możemy Ciebie obwiniać, ponieważ nie mamy dowodów, aby Cię oskarżyć... Dizel: Jo ma rację, jesteś po prostu chamski... Gdybym był w jej sytuacji, postąpiłbym tak samo, albo nawet gorzej. Odpowiadam na pytanie, które pewnie zadałeś sobie czytając poprzednie zdanie: Nie, nie jestem jednostronny, tylko mówię, jak jest.

Poza tym, raczej Serapis nie zmienił się, nie wiem, czemu jej nie chcecie wierzyć, po prostu jeszcze nigdy nie byliście chyba w takiej sytuacji.

Proszę, nie wypowiadaj się skoro całkowicie nie znasz sprawy. Wyhamuj się trochę ze słownictwem bo będzie źle...

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


N, 17 sty 2010, 14:01
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Dziękuję! Kilku userów, w tym Ty, jest naprawdę miłych. Jesteście świetni.

I tak, Serapis się nie zmienił, ale ja tak.

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


N, 17 sty 2010, 14:09
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Maldurf von Krettof napisał(a):
Ja Ci wierzę i jednocześnie współczuję... Mam podobną sytuację, tylko, że w szkole, podejrzewają mnie "koledzy"... Tylko moi prawdziwi przyjaciele mi wierzą. Nie masz dowodów, co do tego, ale też nie możemy Ciebie obwiniać, ponieważ nie mamy dowodów, aby Cię oskarżyć... Dizel: Jo ma rację, jesteś po prostu chamski... Gdybym był w jej sytuacji, postąpiłbym tak samo, albo nawet gorzej. Odpowiadam na pytanie, które pewnie zadałeś sobie czytając poprzednie zdanie: Nie, nie jestem jednostronny, tylko mówię, jak jest.

Poza tym, raczej Serapis nie zmienił się, nie wiem, czemu jej nie chcecie wierzyć, po prostu jeszcze nigdy nie byliście chyba w takiej sytuacji.

Tia. Tobie przynajmniej ktoś wierzy =[

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 17 sty 2010, 14:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL