Teraz jest So, 20 kwi 2024, 17:27



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Parlament ? 

Parlament opisany w tym temacie to dobry pomysł?
Tak, bardzo dobry. 58%  58%  [ 19 ]
Nie, według mnie zły. 36%  36%  [ 12 ]
Róbta co chceta. 6%  6%  [ 2 ]
Liczba głosów : 33

Parlament ? 
Autor Wiadomość
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Rzeczywiście. W pełni zgadzam się z argumentami xDominika i Martusi.

Dodam jeszcze, że wielu z Was chciało aby na forum było mniej biurokracji. A taki Parlament jeszcze ją zwiększy.

Jeśli biurokracja jest w Moderatorium to źle, jeśli ogólnie na forum to dobrze? :roll:

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Śr, 20 sty 2010, 21:40
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Parlament ?
xDominik napisał(a):
PS. Jak dla mnie najlepiej byłoby usunąć GR i wprowadzić na jej miejsce coś nowego. Imo GR się juz wypaliła a jej kolejne próby ratowania kończą się klęską ;p. Lepiej dać Gwardii odejść z godnością niż trzymać ją przy życiu na siłę. "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... Niepokonanym...". Tak więc może "zamknąć" GR i stworzyć coś nowego (moze być nawet połaczeniem GR i pralamentu...).
PS2. Sry za ewentualne nieścisłości, ale rozpoczęty post zostawiłem i dokończyłem go dopiero po kilku godzinach ;p



Usunięcie GR... niezły pomysł, bo ona już wygasła i próbujemy ją zapalić na darmo chyba.
Pisałem - liczby są przykładowe, nie chodzi o to że akurat 7.
Zamiast GR - Parlament - okej, ale nie pod nadzorem Moderatorium, czy userzy nie mogą sami się też wypowiedzieć? Toż to dobre połączenie demokracji i tego co jest teraz. Poza tym jak otrzymają taką władzę to mogli by coś wnieść - bo widzi wiele osób, że forum trzeba zreperować.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Śr, 20 sty 2010, 21:41
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
Papierowy Mario napisał(a):
No moderować to nie moderujesz, ale do krytykowania to ty jesteś pierwszy.
Chociaż pomysł z przemianą GR jest dobry :)

>> Ej no , liczyłem ze jakoś napiszesz czemu jednak parlament jest fajny, a ty zaczynasz od atakowania mnie :(. Ktoś musi, a ja tylko wyraziłem swoje zdanie na ten temat (i powiedziałem prawdę ze mod powinien moderować, wiec nie wiem czemu do mnie "pijesz" ). A to ze przez dłuższy okres nie moderowałem to już nie mogę się wypowiedzieć?

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Śr, 20 sty 2010, 21:42
YIM
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Dobra, postanowiłem zostawić tą sprawę w wiecie czym, róbta co chceta.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Śr, 20 sty 2010, 21:44
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Dobre byłoby proponowane przez xDominika zniesienie GR, a na jej miejsce parlament, o innych zasadach niż na początku pisałem, ale jednak takich które by nie dawały moderatorium pełni władzy ale jak proponowany parlament były podzieleniem władzy i zapewnieniem poczucia demokracji.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Śr, 20 sty 2010, 21:46
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post Re: Parlament ?
przybysz z Kurakis napisał(a):
Zamiast GR - Parlament - okej, ale nie pod nadzorem Moderatorium, czy userzy nie mogą sami się też wypowiedzieć? Toż to dobre połączenie demokracji i tego co jest teraz. Poza tym jak otrzymają taką władzę to mogli by coś wnieść - bo widzi wiele osób, że forum trzeba zreperować.

>> ale dostępny dla każdego czy tylko dla wybranej grupy osób? Mogą (w sumie ty robisz juz to teraz , a parlamentu nie ma. Jakieś czary :O?). Teraz maja taka sama władzę , jakby mieli gdy powstanie parlament.

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Ostatnio edytowano Śr, 20 sty 2010, 21:50 przez xDominik, łącznie edytowano 1 raz



Śr, 20 sty 2010, 21:47
YIM
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
A może dobrym rozwiązaniem byłby zamiast GR parlament pełniący funkcję doradczą oraz wnioskującą o wprowadzenie swoich pomysłów w życie przez Moderatorium. :)

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Śr, 20 sty 2010, 21:50
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Właśnie się zorientowałem, że...
Co pogarsza te forum, no co? WSZELKIE REFORMY I INNE.
Proponowałbym zostawić tak, jak było.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Śr, 20 sty 2010, 21:51
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Grześ napisał(a):
A może dobrym rozwiązaniem byłby zamiast GR parlament pełniący funkcję doradczą oraz wnioskującą o wprowadzenie swoich pomysłów w życie przez Moderatorium. :)


może i dobry, ale jakie czary o rany, to byłoby zwiększenie powszechności możliwości wprowadzania pomysłów userów w życie forum.
Ale ja jednak przystałbym za troszkę większą władzą parlamentu.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Śr, 20 sty 2010, 21:52
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
może i dobry, ale jakie czary o rany, to byłoby zwiększenie powszechności możliwości wprowadzania pomysłów userów w życie forum.
Ale ja jednak przystałbym za troszkę większą władzą parlamentu.

>> NO dobra, a czym by się różnił 'głos' zwykłego usera od parlamentarzysty? Moze lepiej stworzyć nowy dział "pomysły" gdzie każdy mógłby napisać swój pomysł.

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Śr, 20 sty 2010, 21:55
YIM
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
xDominik napisał(a):
>> NO dobra, a czym by się różnił 'głos' zwykłego usera od parlamentarzysty? Moze lepiej stworzyć nowy dział "pomysły" gdzie każdy mógłby napisać swój pomysł.


I tu też dobry pomysł.
Ale plus Parlament doradzający zamiast GR według pomysłu Grzesia.
To zniosłoby formalności - niepotrzebne forum...

Ale czy moderatorium będzie robiło swoje i odrzucało prośby useró czy będzie je rzetelnie rozpatrywać, a w razie wątpliwości pytać userów o zdanie :?:

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Śr, 20 sty 2010, 21:59
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
I tu też dobry pomysł.
Ale plus Parlament doradzający zamiast GR według pomysłu Grzesia.
To zniosłoby formalności - niepotrzebne forum...

Ale czy moderatorium będzie robiło swoje i odrzucało prośby useró czy będzie je rzetelnie rozpatrywać, a w razie wątpliwości pytać userów o zdanie :?:

W sumie rada mędrców miała doradzać ;p. A coś w miejsce GR powinno powstać. Jaki by nie był pomysł usera to i teraz moderatorium go rzetelnie rozpatruje ;p. Ale po co od razu dodawać ten parlament.

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Śr, 20 sty 2010, 22:03
YIM
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post 
Hmm, na pomysły jest forum "O stronie".

Parlament doradzający mógłby składać się z całego forum. Każdy miałby tam dostęp. :)

A jeśli chodzi o Radę Mędrców to ona nie tylko doradza, ale ma wpływ na decyzje. xD

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Śr, 20 sty 2010, 22:03
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Dobrze, parlament nie ma sensu, ale moglibyście trochę bardziej patrzeć na propozycję użyszkodników, oki? :>

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Śr, 20 sty 2010, 22:07
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Grześ napisał(a):
pełniący funkcję doradczą

xDom napisał(a):
- Wymyślanie różnych rzeczy dla dobra forum
- Współpraca z Moderatorium
>> To mozesz rownie dobrze robic jako zwykly user.


Przepraszam. Z Moderatorium nie da sie współpracować. Przykłady?
Chcąc wyjaśnić z Dizlem sprawę nieuczciwego osądzania mnie, ZABLOKOWAŁ mnie na GG, zaś kiedy zgłosiłam Grzesiowi spam i spytałam, czemu nikt się tym nie zajmuje, walnął mi tekstem "Nie tobie to oceniać" i również zablokował.
I bądź tu mądry.

@Topic: Ja jestem za zniesieniem GR... faktycznie parlament nie miałby sensu.

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


Cz, 21 sty 2010, 15:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL