Teraz jest So, 27 kwi 2024, 15:43



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Kurz... 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Nie ma co się zastanawiać - Gwardia Reksia nie ma prawa istnieć, nie pomogą żadne reaktywacje gdyż jest to po prostu bez sensu. A jedyny logiczny pomysł na to co z tym fantem zrobić to po prostu wywalić - zniszczyć, zapomnieć, rozwalić i dać sobie z tym raz na zawsze spokój. Takich gwardii powstają dziesiątki na forach różnych użytkowników które są po prostu "odgapione" z tego forum i nie ma sensu istnienia czegoś takiego tutaj. Tu i tak jest niezły bajzel odkąd moderatorami przestali być panowie z AidemMedia i każdy Grześ, Johanna, Bot i Sokaris chcą zmieniać forum po swojej myśli co tworzy jeszcze większy bałagan. Gwardia Reksia nic nie robi, kiedyś userzy mieli wielką frajdę z tego że mogą sobie pomoderować w gwardii, później były te reaktywacje, ale po co one są? Czy ktoś zajmował się później Reksiopedią którąś z kolei? Nie. Na tym polega problem że nikt z was nie może dojść do porozumienia a jak dojdzie to tworzy się tu opozycja krytykująca i zwalczającą się z tamtymi nawzajem. Takie projekty jak Gwardia Reksia tylko zaśmiecają to forum i są bezużyteczne.
Pomysł Artura post niżej:
Stworzenie gwardii Reksia która nie byłaby gwardią Reksia tylko czymś innym - To po prostu stworzenie jakiejś nowej organizacji na forum o tej samej nazwie, ale myślę że nie nada się to na zbyt wiele. Ciekawa gwardia Reksia w takich okolicznościach nie może mieć miejsca, szum by się zrobił na miesiąc - dwa najwyżej.
WYWALIĆ Z FORUM...

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Wt, 16 mar 2010, 19:12
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post 
Co się teraz dzieje z GR? Wiecie mógłbym zostać szefem... Jakoś odratować to co jest itd.

_________________
...


Śr, 6 paź 2010, 18:24
WWW
Głodomorek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 20:13
Posty: 2995
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 1
Post 
Ale po co ratować coś, co już dawno upadło? Gwardia Reksia miała być pierwotnie ratunkiem dla kolejnej części Reksia, by zdobyć jak najwięcej podpisów pod petycją itp.
Później przechodziły okresy rozkwitu, żeby ściągać nowych ludzi... ale to nie wypali, trzeba samemu reklamować, a nie szukać szefostwa. Obecnie upubliczniony jest wstęp, więc i tak Gwardia - nie zostanie znowu wskrzeszona, bo nie ma sensu.

_________________
Mahna mahna...

Whovian.

Strzeż się, Izzy Cię obserwuje.


Cz, 7 paź 2010, 06:06
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Cóż, Gwardia już dawno leży w śnie. Ale nie myślę, by prędko padła. Gdy nastąpi sytuacja końca drugiej serii, na pewno się odrodzi do wykonania kolejnego zadania. Czy wtedy da radę-nikt już chyba z obecnych Gwardzistów nie dowie się. A może jednak. Na razie nie ma co wznawiać.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Cz, 7 paź 2010, 16:44
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Gwardią nikt się nie interesuje od dłuższego czasu i jej istnienie jest pozbawione sensu... Interesują się nią co jakiś czas kiedy ktoś o niej wspomni ludzie którzy chcieli by zostać jej nowymi szefami, pobawić się w moderowanie grupy, stworzyć regulamin; a po miesiącu wrócić do punktu wyjścia. \

Skoro już ktoś pisze o gwardii setny raz z rzędu poruszając ten temat -Zlitujcie się admini i skasujcie ją; :roll:

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 9 paź 2010, 09:10
WWW
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Zgadzam się, nie ma powodu, żeby to tu trzymać dalej bo narazie do niczego nie służy i nie sądzę, żeby miała, a przecież zorganizowanie działu to są 2 minuty. Gdybym mógł z miejsca bym to usunął - niektóre tematy do zostawienia w Izbie Pamięci, reszta mass-kass.
Nie wiem co adminów jeszcze przy tym trzyma. Sentyment? (śmiech).
Dajcie spokój. To tak jakby trup od kilku miesięcy leżał przed bramą cmentarza..

Nieznany napisał(a):
na pewno się odrodzi do wykonania kolejnego zadania


Na pewno to Kopernik umarł.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Śr, 13 paź 2010, 19:52
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post 
Wy mnie powoli niszczycie!

Bot miał plan to mu nie odpowiedzieliście.

_________________
...


Cz, 14 paź 2010, 18:35
WWW
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Jaki plan? Plan to jest jak ktoś się czymś zajmuje..
Tutaj nie ma "ruchu".
To się skończyło. Dawno.
To koniec..

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Pt, 15 paź 2010, 17:39
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post Re: Kurz...
Mógłbym spróbować coś tu zrobić?

_________________
...


Śr, 22 gru 2010, 21:25
WWW
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Kurz...
Sam akurat dużo zrobisz , bez innych userów nic się nie stanie , jeśli już znajdzie się sens egzystencji Gwardii , tak wtedy można ją przywracać do życia , a teraz niech sobie spokojnie pośpi ^^

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Śr, 22 gru 2010, 22:00
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL