Teraz jest So, 27 kwi 2024, 16:39



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Co się dzieje? 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Co się dzieje?
Przepraszam, ale pozwolę sobie zacytować: "Loosing faith makes a crime".

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Pt, 30 mar 2012, 08:28
WWW
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Co się dzieje?
Ta... to już nie to samo. A czy nie da się dodać chatu, tzn. Admini nie mogą?

'Cause we aren't the champions, my friends.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pt, 30 mar 2012, 17:25
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 2 wrz 2008, 14:57
Posty: 293
Lokalizacja: Moon of Endor
Naklejki: 0
Post Re: Co się dzieje?
Smutek i żal. Forum było, jest i MA BYĆ częścią mojego dzieciństwa. Tracąc je straciłam coś cennego. Przynajmniej jest ta awaryjna kopia. Czy czegoś nie można zrobić? Może jakaś drobna choćby składka?

_________________
Zapraszam do rejestracji w Margonem - można mnie tam spotkać pod nickiem Kryska :]
http://www.margonem.pl/?task=profile&id=1308886


Pt, 30 mar 2012, 19:16
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Co się dzieje?
Dobrze przynajmniej, że awaryjne Forum działa, i to w stanie sprzed awarii, z wszystkimi tematami :) Chwała Bogu i paru innym osóbkom xD Bez Forum nudno było... Brak kontaktu ze światem.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Pt, 30 mar 2012, 19:30
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Co się dzieje?
Shout przywrócony... bynajmniej ten stary...

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


So, 31 mar 2012, 10:15
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Co się dzieje?
Dizel napisał(a):
Shout przywrócony... bynajmniej ten stary...


Ja wolę stary :D Tylko najgorsze jest że można wpisać dowolny nick, bo to jest główna wada tego chatu. Poza tym jest bardzo fajny.

Forum jak widać jest, tylko na swoim awaryjnym adresie, trzeba się skontaktować z Aidem, żeby nam powiedzieli czy faktycznie nie będą już opłacać www.przygodyreksia.pl, i czy w ogóle zamierzają zostawić choć to forum. Bo w najgorszym wypadku to by trzeba było przenieść forum na jakąś darmową stronę z reklamami - to by Aidem nic nie kosztowało.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 31 mar 2012, 14:04
WWW
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post Re: Co się dzieje?
O jej! O jej :shock:
Nie wierzę w to co czytam, po tylu latach postanowili pozbyć się przygódreksia :evil: nie wierzę, było wiele problemów i to częstych z serwerem itp no ale to nie powód żeby się nas pozbywać :!:

Dobra zadam pytanie czy ktoś już napisał do AM żeby się zapytać czy to pewne czy ja mam to zrobić?
Najgorsze jest to że jeżeli się przeniesiemy to wielu starych userów < a Ci czasami wracają> nie znajdzie nas :cry:

Dobra powiem to: mnie też to boli, od tylu lat siedzimy tu a tu takie pach :!: :cry:

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


So, 31 mar 2012, 17:59
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Co się dzieje?
Boże a ja dopiero dzisiaj po jakiś dwóch tygodniach udało mi się wejść na forum ... Normalnie myślałem że już mi się nigdy nie uda :( . Ale widzę że mamy większy problem . Cóż trzymam kciuki aby to się jakoś nam powiodło i forum przetrwało ... Ech...

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 31 mar 2012, 18:47
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Co się dzieje?
Euresanda napisał(a):
Najgorsze jest to że jeżeli się przeniesiemy to wielu starych userów < a Ci czasami wracają> nie znajdzie nas :cry:

Oj tam, korespondencja seryjna została wysłana do każdego użytkownika forum, każdy kto ma maila i wchodzi na niego w miarę często, skapnie się ,,co i jak ''.
Możesz napisać jeśli chcesz, może uda ci się dowiedzieć czegoś więcej od tego, czego dowiedzieliśmy się my.

Wiem Przybyszu że wolisz Shout wgrany w bazę... jak każdy pewnie zresztą. Ledwo co jednak udało mi się wgrać ten stary, tymczasowy mam nadzieję...Opis działu przestał trawić html i trzeba było kombinować. No ale się udało.
Obawiam się że przywrócenie poprzedniego czatu będzie możliwe dopiero po ewentualnym odzyskaniu starej strony, więc pozostaje nam tylko czekać.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


N, 1 kwi 2012, 10:02
WWW
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Co się dzieje?
Ja chciałbym podziękować nieznanemu za poinformowanie wszystkich swoich widzów na YouTube o tym awaryjnym forum. Inaczej bym tu nie trafił. Naprawdę szkoda, że forum i cały serwer upadł z dnia na dzień i to bez poinformowania nas. Zawiodłem się na Aidem po raz enty... a szkoda.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


N, 1 kwi 2012, 10:18
YIM WWW
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Co się dzieje?
Ja tam na AM się nie zawiodłem xD Zresztą jak ktoś na kogoś nie liczy to się nie zawiedzie :E Ja na TO Forum trafiłem dzięki mojej słabej, ale jednak w niektórych kwestiach niezawodnej pamięci - po prostu pamiętałem, że istnieje jakieś Forum na playandbuy. Google też mi pomogły. A korespondencja od AM trochę się spóźniła xP No to co z tym pisaniem do AM? Jakby co to możemy jakieś awaryjne Forum na darmowym servie utworzyć - my, choćby i teraz, jak tu już jesteśmy. Więc co? Piszta co chceta, ale wyraźcie swoją opinię co do tego posta xD

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


N, 1 kwi 2012, 13:59
WWW
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post Re: Co się dzieje?
dobre wieści

"Witam!
Mamy problem z serwerem. Ale pracujemy nad tym i niedługo(kwestia rego tygodnia) powinno ruszyc,
pozdr Tomek"

co za tym idzie, wszystko niedługo, albo długo :mrgreen: będzie w końcu tak jak było :D

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


Pn, 2 kwi 2012, 16:20
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Co się dzieje?
Euresanda napisał(a):
dobre wieści

"Witam!
Mamy problem z serwerem. Ale pracujemy nad tym i niedługo(kwestia rego tygodnia) powinno ruszyc,
pozdr Tomek"

co za tym idzie, wszystko niedługo, albo długo :mrgreen: będzie w końcu tak jak było :D


Może się nie spieszyli a może spieszyli ale to nie ma znaczenia. Na aftermarkt www.przygodyreksia.pl nie były na sprzedaż, nie dało się tej strony kupić, może PR są oryginalnie kupione na tej stronie i jak serwer padł to zostało wyświetlone automatycznie, a właściciel strony - czyli Aidem się nie zmienił ale nadal był, jedynie strona fizycznie tam nie była, ale adres strony pozostał niezagrożony.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pn, 2 kwi 2012, 18:43
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Co się dzieje?
Euresanda napisał(a):
dobre wieści

"Witam!
Mamy problem z serwerem. Ale pracujemy nad tym i niedługo(kwestia rego tygodnia) powinno ruszyc,
pozdr Tomek"

co za tym idzie, wszystko niedługo, albo długo :mrgreen: będzie w końcu tak jak było :D


Cytuj:
Na aftermarkt http://www.przygodyreksia.pl nie były na sprzedaż, nie dało się tej strony kupić, może PR są oryginalnie kupione na tej stronie i jak serwer padł to zostało wyświetlone automatycznie, a właściciel strony - czyli Aidem się nie zmienił ale nadal był, jedynie strona fizycznie tam nie była, ale adres strony pozostał niezagrożony.


Niestety waćpanowie i waćpanny, drodzy użytkownicy. Kwestia tego tygodnia - jak napisało Aidem mogło być i niestety pewnie było gestem żebyśmy dali im spokój. Tymczasem ja muszę odwołać swoje słowa napisane post temu. Piszę post pod postem z tego względu gdyż oznajmiam nowe - smutne wieści. Na aftermarkt domena po prostu była i automatycznie się to wyświetlało, ale jak pisałem miała właściciela, teraz jast nam na naszej starej, dobrej http://www.przygodyreksia.pl oznajmiane co następuje :

Domena przygodyreksia.pl jest na sprzedaż!

-oznacza to, że AidemMedia najprawdopodobniej nie jest już jej właścicielem i każdy inny może się nim stać. Dlatego nasz adres możemy utracić bezpowrotnie.

Nazwa domeny: przygodyreksia.pl
Transakcja gwarantowan


Cytuj:
Nasz serwis odgrywa rolę agenta Escrow dla wszystkich zawieranych w serwisie transakcji, gwarantując w ten sposób ich bezpieczeństwo. Mechanizm Escrow zabezpiecza zarówno kupującego jak i sprzedającego, uniemożliwiając sytuację, w której to kupujący otrzymuje domenę lub opcję nie zapłaciwszy za nią, a sprzedający pieniądze, nie przekazując domeny lub opcji. AfterMarket.pl jest także gwarantem transakcji w swoim sklepie na Allegro.pl oraz serwisach resellerskich swoich użytkowników.
Dla domen wewnętrznych i opcji wszystkie transakcje odbywają się automatycznie - po zakupie system blokuje nazwę, a po odnotowaniu wpłaty przekazuje ją nabywcy.
Dla domen zewnętrznych procedura wygląda podobnie - środki nie trafiają do sprzedającego, dopóki nie przekaże on domeny.


- oznacza to, że faktycznie nie jest to pomyłka i kupno tej strony jest możliwe, zatem jej właścicielem nie jest już AidemMedia, albo AM jest właścicielem ale sprzedaje stronę i zaraz po wpłaceniu pieniędzy przez kupującego nie będzie już jej właścicielem (czytaj: nie odzyskamy forum)


-----------------------------------------------------------------------------
Dalej:

Wejścia na naszą stronę:
49.5 Wejścia bezpośrednie
19.5 google.pl
12.1 aidemmedia.pl
3.7 przygodyreksia.pl
3.3 playandbuy.pl

to faktycznie jest nasz adres. Jak zresztą widać.

----------------------------------------------------------------------------
Dalej mamy właściciela strony, który zamierza ją sprzedać:

Rating sprzedawcy: delirium (4)


delirium - to najprawdopodobniej nie jest konto Aidem.



Jak widać ten użytkownik posiada 22897 adresów, które chce sprzedać - AidemMedia nie jest firmą handlującą takimi rzeczami. Jest więc raczej pewne, że nie posiada tyle tego dobra i nie sprzedaje tego po tak wysokich cenach.
Możemy powiedzieć: to nie AM jest właścicielem naszej strony.

------------------------------------------------------------------------------
Odwiedziny strony w ciągu ostatnich 30 dni: 727



Mam dla was propozycję, abyśmy wysyłali - każdy od siebie jak najwięcej maili do AM, żeby nam powiedzieli prawdę i żebyśmy dostali od nich albo zapewnienie albo niech napiszą żebyśmy się nie łudzili.

Nie wiadomo co z playandbuy - czy Aidem i o tym zapomni i stracimy awaryjny adres? Musimy pisać do AM i żądać konkretów.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 8 kwi 2012, 10:56
WWW
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post Re: Co się dzieje?
włączę się chętnie do akcji, ale wydaje mi się że my dwoje Przybyszu nie starczymy, po ilości reakcji widać że forum chyba umarło :( nikt się prawie nie odzywa

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


Wt, 10 kwi 2012, 15:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL