Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:31



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Pomysł: Rex Trailer 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 17 lip 2012, 10:00
Posty: 15
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
Ostatnio właśnie widziałem, że Minecraft ma bardzo dużą popularność. Trzeba się zastanowić czy nie pokazać na filmiku wszystkich STARYCH przygód z Reksiem czy też NOWE jego części.


Śr, 9 sty 2013, 16:16
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 sty 2011, 19:59
Posty: 73
Lokalizacja: Przy komputerze
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
Moim zdaniem powinniśmy skoncentrować się na starej serii - możemy powiązać ją z nową (uświadomić oglądającemu że stara seria i CoS to całość), ale nową serią zajmuje się już chyba wystarczająco Aidem.


Śr, 9 sty 2013, 17:40
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
Bardzo fajny pomysł, chętnie pomogę. :D


Śr, 9 sty 2013, 17:52
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 17 lip 2012, 10:00
Posty: 15
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
Sergio napisał(a):
Moim zdaniem powinniśmy skoncentrować się na starej serii - możemy powiązać ją z nową (uświadomić oglądającemu że stara seria i CoS to całość), ale nową serią zajmuje się już chyba wystarczająco Aidem.

Lecz czy nie można zrobić przejścia z 2D na 3D?


Śr, 9 sty 2013, 19:00
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
Pomyślałem sobie, że może lepiej stworzyć trial do każdej gry niż do wszystkich na raz. Chodzi o stworzenie serii filmików, zwiastunów, reklam itp.
Mi już się nawet nasuwa pomysł jak to mogło by wyglądać...
Po pierwsze w nazwie prezentowanej gry nie powinno być wspomnienia o Reksiu, by zrobić niespodziankę oglądającemu. Coś na kształt: "Czas na przygodę: Skarb piratów", czy "Gry na czasie: Czarodzieje". Chodzi o ogólne nazwanie całej serii tak, aby wiadomo było o co chodzi a nie trzeba było używać nazwy Reksia czy nawet Rex'a. To mają być polskie triale!
Po drugie treść i schemat prezentacji... najlepsze by było chyba coś na kształt zwiastunu Miasto Sekretów LE.
Po trzecie jakieś fajne dodatki, no nie wiem... może jakaś scena z Reksia zaimprowizowana w Minecraft, czy coś na kształt "Jak zawiesić flagę" Ale to tak w oddzielnym filmiku.


Na razie powinniśmy znaleźć nazwę dla całej serii "tych filmików", zrobić ankietę. Ja proponuję "Gry na czasie", a wy?

_________________
Obrazek


N, 3 lut 2013, 19:24
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
AdamMag napisał(a):
Pomyślałem sobie, że może lepiej stworzyć trial do każdej gry niż do wszystkich na raz. Chodzi o stworzenie serii filmików, zwiastunów, reklam itp.
Mi już się nawet nasuwa pomysł jak to mogło by wyglądać...
Po pierwsze w nazwie prezentowanej gry nie powinno być wspomnienia o Reksiu, by zrobić niespodziankę oglądającemu. Coś na kształt: "Czas na przygodę: Skarb piratów", czy "Gry na czasie: Czarodzieje". Chodzi o ogólne nazwanie całej serii tak, aby wiadomo było o co chodzi a nie trzeba było używać nazwy Reksia czy nawet Rex'a. To mają być polskie triale!


Ja myślę, że to jest bardzo dobry pomysł. Nie użyć tytułu gry ani głównego bohatera przez cały zwiastun. A na końcu zadziwić tych co nie znają gier - Reksio i wehikuł czasu. I dopiero jako zwieńczenie trailera pokazać postać dzielnego psa i tytuł gry.
Ja mógłbym pomóc w stworzeniu scenariusza napisów jakie miałyby być wyświetlane ale samo robienie trialera to raczej rzemieślnicza praca której przy której nie da się współpracować przez internet.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 3 lut 2013, 20:42
WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
Pokazać na koniec Reksia?
I sprawić, by oglądający roześmiał się, myśląc, że to żart?
Nie, moim zdaniem moja propozycja bardziej się nada. Demo CoS ma to do siebie, że na samym wstępie, ani w tytule, ani w plikach nie informuje o obecności Reksia. Nie ukrywajmy, aby kogokolwiek przekonać do zagrania w jedną z gier, aż do momentu uruchomienia i zmiany ich zdania muszą pozostać nieświadomi obecności postaci, którą uważają za odpowiednią dla małych dzieci.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


N, 3 lut 2013, 21:21
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
nieznany napisał(a):
Pokazać na koniec Reksia?
I sprawić, by oglądający roześmiał się, myśląc, że to żart?
Nie, moim zdaniem moja propozycja bardziej się nada. Demo CoS ma to do siebie, że na samym wstępie, ani w tytule, ani w plikach nie informuje o obecności Reksia. Nie ukrywajmy, aby kogokolwiek przekonać do zagrania w jedną z gier, aż do momentu uruchomienia i zmiany ich zdania muszą pozostać nieświadomi obecności postaci, którą uważają za odpowiednią dla małych dzieci.


A ja uważam inaczej. Po pierwsze trzeba wspomnieć o Reksiu bo sam tytuł to Reksio i coś tam coś tam. Nikt nie ściągnie dema nie wiedząc jak się nazywa. Nie pójdzie do sklepu kupić tajemniczą grę. Może jak spodoba im się trailer i zobaczą Reksia na koniec to właśnie to ich zaciekawi. Myślę, że Reksio to postać z jednej strony odpowiednia dla małych dzieci ale z drugiej jest to symbol polskiej kreskówki z Bielska-Białej, symbol w ogóle polskich bajek i wielu będzie on się kojarzył bardzo dobrze.
Jak dla mnie Reksio zawsze był sympatyczną postacią, zarówno w grach jak i w filmach dla małych dzieci. Może właśnie ktoś zobaczywszy Reksia na koniec pomyśli że tego chce. Chce klimatycznej przygodówki bez krwi i niepotrzebnej nikomu przemocy czy wulgaryzmów. A to wcale nie znaczy że gra będzie dziecinna. Bo może być i ciekawa i trudna i wciągająca i taka zresztą jest bo wiemy bo my graliśmy w te gry. Fakt faktem że jak komuś tam się opowiada o takiej grze to może nas wyśmiać ale z drugiej strony jak przypomni sobie np. gry z różową panterą i stwierdzi że chętnie powróciłby do tego typu rozrywki to sięgnie też po Reksia. DLa mnie to jest właśnie fajne że to Reksio jest głównych bohaterem. Bo jest i ten trailer powinien włąsnie pokazać że to Reksio i pomimo to gra nie jest dziecinna ale bardzo fajna i klimatyczna.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 3 lut 2013, 21:33
WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
A ja się tak spytam - jak zamierzacie dotrzeć do targetu? Masowe rozsyłanie linków przez userów? :mrgreen:

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 3 lut 2013, 22:00
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
Czyli sugerujesz ukryć Reksia całkowicie? Hmmm... to będzie o tyle trudne, że jak ta osoba (ten gracz) ma się dowiedzieć co to za gra, skoro nie pozna jej całego tytułu... Bo jeśli chodzi o CoS jest to możliwe, ale Reksio i Kapitan Nemo... nie możesz ukryć tytułu całkowicie.
Bo jak inaczej powiesz co to za gra...
Poza tym to nieestetyczne tak kłamać i nie pokazywać Reksia specjalnie, tylko od razu podawać link do dema bo to sprzedawanie kota w
worku. Jeżeli ta osoba nie zaakceptuje obecności Reksia już na początku to nici...
No i naszym zadaniem jest przekonanie tego "szarego konsumenta" do tego aby zaakceptował mimo woli :wink:
Czyli moja propozycja to użyć SZANTAŻU zamiast KŁAMSTWA :twisted:

@Traktor: Dobre pytanie... może masz jakieś propozycje :?:

_________________
Obrazek


N, 3 lut 2013, 22:13
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
A może trochę BTW zrobić jakiegoś demota o grach z Reksiem, albo obrazek na jakichś kwejkach czy innych stronach z idiotycznymi obrazkami. Dużo osób przegląda takie rzeczy i jest to sposób na dotarcie do ludzi.
Dać coś takiego - genialna seria polskich przygodówek... i link do domowej roboty trailera albo do naszego forum.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pn, 4 lut 2013, 21:06
WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
Dałem coś takiego wczoraj

ma jeden share
mój

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Wt, 5 lut 2013, 13:20
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 17 lip 2012, 10:00
Posty: 15
Post Re: Pomysł: Rex Trailer
A może z trailerem pójść w inną mańkę? Chodzi mi o Amnesię a machine for pigs. Ich trailer przedstawia fragmenty z gry, więc mamy przykład.


N, 10 lut 2013, 17:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL