Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Nowa seria a strona i forum 

Co myślisz o pomyśle rozszerzenia?
Ankieta wygasła N, 30 cze 2013, 20:43
Jestem za 68%  68%  [ 23 ]
Jestem przeciw 24%  24%  [ 8 ]
Brak zdania 9%  9%  [ 3 ]
Liczba głosów : 34

Nowa seria a strona i forum 
Autor Wiadomość
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 11 lis 2011, 22:42
Posty: 158
Lokalizacja: Rynek w Pocopane
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Ciekawy pomysł, ale fajnie by było jak by konta zostały "przeniesione" na tą nową stronę. Wiem! nie będzie osobnych forum ( np. forum Bolka i Lolka, itp.) przecież można robić osobne wątki do jakiejś gry np. Bolek i Lolek i wtedy forum będzie dla każdego kto ma jakąś grę z AM, i będzie 5% szansy że wtedy te ogólne forum będzie troszeczkę popularniejsze.


Pt, 3 maja 2013, 18:52
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Dokładnie, roboty byłoby sporo. Dlatego też, nim cokolwiek zaproponujemy AM, powinniśmy najpierw zebrać w miarę dużą ilość poparcia. To nie jak z ,,Wiadomością do Babci Reksia", że wystarczy dać dość ładną listę pod podpisem, gdyż tym razem nie odświeżamy istniejącego forum, tylko robimy największą w naszej forumowej historii reformę, w której AM musiałoby odegrać rolę większą niż ,,podajcie nick, zrobimy do adminem, byście mogli wszystko uporządkować". Wymagałoby to albo sporo wsparcia z ich strony, albo znalezienia wśród naszego grona całej ekipy z jakąś wiedzą na temat grafiki i programowania stron internetowych. Konstrukcja starej strony Reksia nie jest bardzo skomplikowana, ale czas kroczy naprzód i nowy outfit musiałby mieć nieco bliżej do aktualnej strony AM, a to wymusza na nas nieco więcej zręczności. Jakkolwiek Moderatorium dałoby radę uaktualnić same forum, a AM musiałoby jedynie zmienić nam adres, to strona to już wyzwanie. Potrzebny jest projekt i pomysł, dopiero wtedy będziemy mogli wysunąć prośbę o zezwolenie. A i tak czekałoby nas jeszcze sporo roboty. Jestem jednak pewien, że jeśli damy sobie radę z tak dużym zadaniem, to sytuacja forum znacznie się poprawi.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 3 maja 2013, 19:06
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Mątek napisał(a):
Mi się pomysł podoba

Nie no! Po namyślę mi się ten pomysł jednak przestał podobać, Pierwsze byłem na TAK, ale teraz jestem na NIE! Rozumiem, że gdy ten pomysł będzie zrealizowany to na forum będą inne gry AM? Jakieś inne gry dal dzieci od 7 lat! No proszę was, ile wy macie lat! No w końcu zarejestrowaliśmy na tym forum ze względu na Reksia i Kretesa a nie jakiś innych gier. Równie dobrze AM mogło by stworzyć nową stronę.
A tak w ogóle to sądzę, że trzeba zmienić wygląd i nagłówek forum. Ale żeby na nagłówku był Reksio i Kretes. Potrzebny jest jakiś nowy energiczny admin lub moderator który ożywi to forum! Który w końcu zacznie reklamować to forum i będziew codziennie wchodził na to forum i go moderował - sprawdzał czy wszystko jest w porządku!
Trzeba oczyścić to forum z bezsensownych tematów, użytkowników którzy w ogóle nie chodzą na forum! Ja osobiście mam forum i codziennie na niego wchodzę i go czyszczę z jakiś głupot!
Myślę, ze to by było najlepszym rozwiązaniem. A Reksia, że już nie będzie to trudno... trzeba będzie to pokochać :mrgreen:
Jeśli kogoś obraziłem to sorry!


Pt, 3 maja 2013, 19:33
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Reksio i Kretes mogą być w nagłówku (wszystko to zależy od AM), ale jeśli plan ma działać to muszą być też inne postacie w nagłówku.
Oby AM zgodziło się.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


So, 4 maja 2013, 08:17
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Mątek napisał(a):
Mątek napisał(a):
Mi się pomysł podoba

Nie no! Po namyślę mi się ten pomysł jednak przestał podobać, Pierwsze byłem na TAK, ale teraz jestem na NIE! Rozumiem, że gdy ten pomysł będzie zrealizowany to na forum będą inne gry AM? Jakieś inne gry dal dzieci od 7 lat! No proszę was, ile wy macie lat! No w końcu zarejestrowaliśmy na tym forum ze względu na Reksia i Kretesa a nie jakiś innych gier. Równie dobrze AM mogło by stworzyć nową stronę.
A tak w ogóle to sądzę, że trzeba zmienić wygląd i nagłówek forum. Ale żeby na nagłówku był Reksio i Kretes. Potrzebny jest jakiś nowy energiczny admin lub moderator który ożywi to forum! Który w końcu zacznie reklamować to forum i będziew codziennie wchodził na to forum i go moderował - sprawdzał czy wszystko jest w porządku!
Trzeba oczyścić to forum z bezsensownych tematów, użytkowników którzy w ogóle nie chodzą na forum! Ja osobiście mam forum i codziennie na niego wchodzę i go czyszczę z jakiś głupot!
Myślę, ze to by było najlepszym rozwiązaniem. A Reksia, że już nie będzie to trudno... trzeba będzie to pokochać :mrgreen:
Jeśli kogoś obraziłem to sorry!



AIDEM nie tworzy tylko Reksia. AIDEM zrobiło już bardzo dużo gier które każdemu z nas się spodobały. I jeszcze jedno:ZMIENIAM DECYZJE byłem na brak zdania ponieważ wydawało mi się że ten pomysł nie wypali.Po tym jak nawet Luk napisał to jestem na tak.

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


So, 4 maja 2013, 10:13
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Ja również jestem na nie. Po głębszym przemyśleniu przyznaję rację niektórym wypowiedziom Mątka. Co prawda mamy "codziennego" moda, a nikt nie jest winien brakowi czasu innych, ale reszta spowodowała napisanie mojej wypowiedzi. Sądzę, że przed postanowieniem zmiany oblicza Forum powinniśmy złapać się jeszcze jakichś projektów reklamujących (RexNova, projekty Minecraft, rozpowszechnianie linków na stronach - raczej własnych). Oczywiście jeśli mamy czas, jego potrzebną ilość. Przemyślcie mojego posta. A może w wakacje Forum samo z siebie wyrwie się z kryzysu? Kto wie? Co do zmian, to OK. Zgadzam się z opinią Luka co do ułożenia strony. Tylko oby to wypaliło.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


So, 4 maja 2013, 10:55
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Ja myślę, że samo zareklamowanie naszej strony na stronie AM dużo by dało. Jeszcze więcej by dało gdybyśmy dali link na forum ''Aidem Medii''. A najwięcej gdybyśmy zareklamowali forum ''Aidem Medii'' na stronach angielskich. Ale pomysł trzeci jest oczywiście nic nie da, bo to forum polskie. Ale czy naprawdę trzeba zmieniać tak forum? Czy nasze forum jest aż takie upadłe? Wiem, upadło ale my wszyscy połączyliśmy się tu ze względu na Przygody Reksia. Nie można poprosić AM, aby zareklamowało nasze forum na swojej stronie? To taki przykład. I bardzo przepraszam, ale to nie prawda, że AM się nami nie interesuje. Gdyby nie oni o MS2 wiedzielibyśmy bardzo mało. To oni dają nam przecieki, nowinki i odpowiadają na nasze pytania. Robią to, nie dlatego, że ktoś im za to płaci. Interesują się nami, bo to oni założyli forum. I chociaż były chwile załamania, kiedy myśleliśmy że firma się nami nie interesuje, tak nie było. Teraz też tak nie ma. Saga Miasta SeKretów znowu połączyła firmę z nami. No może nie tak jak dawniej ale jednak. AM dalej z nami jest. No nie wiem. Od początku miałem mieszane uczucia co do tej akcji. Nie wystarczy dodać kilku działów z grami AM i dać im nagłówek: Inne gry AM? Czy trzeba podejmować aż takie działania? Szkoda. Ale zrobię wszystko aby pomóc forum, jeżeli takie działania zostaną podjęte. Na razie jestem na nie.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 4 maja 2013, 11:31
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Po dłuższym namyślę jestem jednak na "nie".
Sama reklama ze strony Aidem Media by dużo dało. Jest to dość duża firma. Sama reklama przyniosłaby dość duże efekty. Wystarczy dodać dział "Inne gry Aidem Media", a w nim poddziały: "Freak Files", "Niesamowite Przygody Bolka i Lolka", "Gry edukacyjne", "Gry zręcznościowe".
Firma zareklamuje to na swojej stronie. Jest dużo "fanów" Aidem Media, nie będącymi fanami PR. Ale po co zmieniać tak drastycznie, to co budowaliście 8 lat? Zostawmy tą rzecz przez was proponowaną na ostateczną. Nie jest tak jak dawniej, to fakt.
Ja spróbuje pomóc FORUM. Na razie jednak jestem na "nie".


So, 4 maja 2013, 12:04
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Pomysł jest nie jest zły, w sumie każdy sposób na polepszenie aktywności na forum będzie słuszny i warty dalszych rozważań, tylko boję się o jedno.
Skoro mamy już być oficjalną stroną AM ( jeśli chodzi o forum) , pasuje się też liczyć z tym że w razie pomocy w jakiś sposób osobom grającym załóżmy w jakiegoś Bolka i Lolka czy inne tego typu gry, nie zawsze będziemy mogli im pomóc, no a nie oszukujmy się - spora część tych potencjalnie nowych użytkowników będzie chciała się tutaj zarejestrować by taką pomoc właśnie dostać.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


So, 4 maja 2013, 16:44
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Nowa seria a strona i forum
No właśnie, w tym jest problem. Gdy pytałem się innych użytkowników, czy mają inne gry AM rzadko kto miał - no może poza kilkoma osobami. Samego Bolka i Lolka ma 6 osób... To jeden z kilkunastu minusów tej akcji..

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 4 maja 2013, 19:45
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Ja myślę, że nie ma poco robić to, bo forum się już trochę rozkręciło, dużo użytkowników wchodzi.


N, 5 maja 2013, 13:39
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Po pierwsze wszystko zależy od tego czy Aidem będzie chciało iść na współpracę, a od dłuższego czasu nie chce. Wydelegowali Babcie Reksia żeby tu spojrzał raz na ruski rok. Nie za bardzo obchodzi ich to czy to forum żyje, czy nie żyje, choć oficjalne forum Aidem wydaje się dobrym pomysłem dla jego klientów. Gracze nie tylko Reksia mogliby sięgać po pomoc, ale czy jesteśmy w stanie im coś takiego zaoferować (jak pisał Dizel)? Czy jest w nas na tyle zapału aby pociągnąć ten ciężki wózek, bo Aidem może go ewentualnie popchnąć jak będziemy długo narzekać.
Tamte czasy gdy AM modowało na forum to był początek. Sami chcieli to rozkręcić i współpracowali z użytkownikami. Dla wielu dzieciaków było to pierwsze forum. Po tym jak znacząca ekipa twórców przeszła do VNS już ta strona jest dawno zapuszczona. A czy to tak wielki problem żeby napisać coś na głównej raz na miesiąc, żeby stronka żyła.
Adres już pierwotny utraciliśmy, wsparcie Aidem jest niewielkie, ale szansa na to że spojrzą na nas jest. I jest nawet możliwe, że zgodzą się tu przemeblować, ale tak samo możliwe jest to że spełnią naszą prośbę i dalej nie będą się tym przejmować. Aidem jakoś nie specjalnie obchodzi grono fanów gier w internecie i Reksio, mają nowe horyzonty, gry za oceanem.
A to że się promuje Kretesa to moim zdaniem naturalna sprawa. Jest to ich własny produkt, sprawdził się w dodatku i spodobał, więc chcą uczynić go swym symbolem, bo przecież Reksio jest tylko zapożyczony; a z wylansowania Kretesa mogą być dumni. Jego sukces jest ich sukcesem.
A jeśli zmiany mają pomoc forum to jestem za, ale jest to wielka niewiadoma i dobrzeby było gdyby AM miało chęci do rozmów.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 5 maja 2013, 17:33
WWW
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 sty 2011, 19:59
Posty: 73
Lokalizacja: Przy komputerze
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Jestem za. Całe forum praktycznie się skończyło i zeszło do Kanałów. Potrzebujemy zmian. Uważam jednak, że zanim zaczniemy pertraktacje z Aidem powinniśmy zaplanować naszą wizję całości. Moim zdaniem, dobrym pomysłem byłoby zaproponowanie AM stworzenia działu/subforum/podstrony anglojęzycznej tutaj, na forum. Jak pisał nieznany, przed nami dużo roboty, ale nie musimy zaczynać od zera. Mamy Reksiopedię - trzeba by rozszerzyć nieco artykuły o nowej serii i - czemu nie - stworzyć oddzielną, anglojęzyczną wiki skoncentrowaną na nowych grach Aidem.
Co do strony - jeżeli chcemy, by pojawiła się na niej Stara Seria - musimy sami wykonać projekt. Wystarczy nam strona polskojęzyczna. (Aidem zrobiło angielską stronę CoS).
Mogę się zająć projektem i przygotowaniem strony.

Ten post był prawdopodobnie potwornie chaotyczny, wybaczcie (jest jedenasta w nocy, a nie chciałem pisać tego w następnego dnia, bo - znając siebie - zapomniał bym trzech czwartych z tego co miałem napisać. Dobranoc)


N, 5 maja 2013, 21:53
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Nowa seria a strona i forum
Hm... Jak widać, akcja nie ma ogromnych szans powodzenia ze względu na wielkość wymaganej pracy. AM też mogłoby uznać, że nie podołamy. Dlatego też proponuję na razie środek pośredni.
Reformę, która nie wykroczy poza naszą stronę, lecz ograniczy się do samego forum. Nie zmieniamy nazwy, nie dodajemy jakiś skórek, logo pozostaje niezmienne. Zmiana polegałaby po prostu na tym, że założymy dodatkowe działy dla innych gier i spróbujemy je rozkręcić. Jeśli nam się uda, będziemy mogli startować z prośbą do AM, gdy tylko będziemy mieli projekt wprowadzanych zmian. Wtedy bowiem będziemy mieli większą szansę, że wezmą to na poważnie i nie będą o tym myśleć jako o kaprysie.
Kto jest za?

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pn, 6 maja 2013, 09:50
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Nowa seria a strona i forum
W takim razie proponowałbym pogrupować pozostałe działy, żeby nie przedłużać na siłę forum... Tzn : Jedna kategoria o starej serii, druga o nowej, trzecia o freak files no i tak dalej. We wszystkim oczywiście byłaby stara zawartość działów.
Coś na wzór działu i kategorii RPG.. Mógłbym to w sumie zrobić, tylko potrzebował bym waszych propozycji co dodać i inne takie. Nie znam się za bardzo na innych grach Aidem, więc taka pomoc byłaby raczej konieczna :)
Lepiej byłoby moim zdaniem przejrzyście, więc stąd taka propozycja.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pn, 6 maja 2013, 10:09
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL