Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 

Czy podobają ci się moje wywiady?
Tak 93%  93%  [ 37 ]
Trochę 8%  8%  [ 3 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 40

Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Pozwolę sobie skomentować.
Wywiad bardzo dobry i dosyć ciekawy. Gość też niczego sobie, bardzo dobrze został dobrany. Naprawdę można wiele się dowiedzieć o danej postaci, w tym przypadku Api. Teraz dopiero się dowiedziałem więcej o naszej użytkowniczce, niż przedtem. Jak dobrze, że są takie wywiady, bo naprawdę można się dowiedzieć o innych, a nawet o sobie wiele bardzo ciekawych i interesujących rzeczy. No cóż, to chyba tyle co chciałem napisać. A, jeszcze ocena. Wywiad oceniam na maksymalną ilość punktów i czekam na kolejne wywiady.
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 20 kwi 2014, 18:54
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Ja tam za bardzo nie chcę się rozpisywać. Mogę powiedzieć, że świetny wywiad i cieszę się, że w końcu go dodałeś. Bez dalszych opóźnień oceniam - 9/10. I życzę powodzenia przy następnym tworzeniu wywiadów! :)


Pn, 21 kwi 2014, 06:26
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Zapraszam.

Ja: Dzień dobry, dzisiaj witam u siebie jednego z nowszych użytkowników naszego forum - Doktora. Jego historia na forum nieco różni się od innych, dlatego mam nadzieję, że uda nam się dowiedzieć kilku ciekawych informacji o samym użytkowniku jak i jego życiu. Doktorze, proszę, przedstaw się i powiedz nam tutaj kilka słów o sobie.
Doktor: Nazywam się Tomasz mam 12 lat,mieszkam w Dolnośląskim. Interesuję się najbardziej astronomią i dużo spędzam czasu przy komputerze. Bardzo lubię spędzać czas na tym forum tak jak i pewnie większość użytkowników.
Ja: Twoja historia z forum rozpoczęła się już dawno, mimo wszystko nie zapisała się w dziejach forum, ponieważ postanowiłeś odejść z forum. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że postanowiłeś pozbyć się również konta. Co zmusiło Cię do takiego działania?
Doktor: Ogólnie bardzo denerwowało mnie Potworium oraz miałem w głowie pełno myśli że będę wyzywany i będą mnie niektórzy użytkownicy ignorowali. Poza tym przestałem czuć się bezpieczny gdyż myślałem że na forum siedzą jacyś hakerzy i chciałem wyczyścić wszystko żeby nie mieli informacji o mnie.
Ja: Dlaczego Potworium Cię denerwowało?
Doktor: Akurat pamiętałem czasy jak zmieniało nicki,bawiło się nami. Po prostu tak dużo tego było że zakłócało według mnie spokój forum.
Ja: Trzeba przyznać, że nie było Cię spory okres czasu na forum. Mimo wszystko powróciłeś, jako stary dobry Doktor, co było tego przyczyną?
Doktor: W czasie kiedy mnie nie było bardzo nudziło mi się bez forum. Poza tym bardzo lubię dyskusje na różne tematy itp. więc wróciłem
Ja: Jakie zmiany zauważyłeś po powrocie na forum? Co się zmieniło?
Doktor: Według mnie polepszyło się Potworium. Według mnie nie jest już takie denerwujące jak kiedyś i jest ciekawą fikcyjną grupą. Dodano kilka stron na korytarzu. Także na forum przybył nowy moderator :wink:
Ja: Dobrze, że wróciłeś. Z tego co widać, często zastanawiasz się nad ''końcem forum''. Zwykle twoje historie spiskowe są dosyć niespotykane, jak to sobie wyobrażasz?
Doktor: Mam kilka teorii. Pozwól sobie że je tutaj przedstawię :
Teoria Pustki-Forum będzie coraz bardziej traciło na aktywności aż w końcu zostanie zapomniane.
Teoria Ataku-Forum zostanie zaatakowane przez kogoś kto nie lubi forum/jest hakerem i się bawi i forum zostanie od tak usunięte,lecz myślę że wtedy powstało by nowe.
Być może mam jeszcze kilka ale jak na razie mi się nie przypomniały
Ja: Czy istnieje alternatywa, że forum nigdy nie upadnie?
Doktor: Nie wierzę w takie coś. W tych czasach dzieci coraz mniej interesują się Reksiem a poza tym myślę że na pewno nie przetrwa do 22 wieku gdyż albo wojna albo w przyszłości będą gry na innym poziomie. Poza tym forum które by trwało sto lat by było dziwne,nieprawdaż? Wszystko ma swój koniec.
Ja: Czas na ostatnie pytania o forum... Jak podoba Ci się MMS2?
Doktor: MMS2 To według mnie ciekawa reaktywacja konkursu MMS. Zostały dodane nowe konkurencję i jak narazie jest jeszcze jedna ukryta w której widać po obrazku że będzie prowadził ją TrickSter. Mimo iż do wszystkich się nie zapisałem uważam MMS2 za ciekawe urozmaicenie forum jak jest nudno.
Ja: A nowe rpg?
Doktor: LoI mi się podoba fajne rpg dla rozrywki. Natomiast w rpg nieznanego nie wziąłem udziału gdyż...nie wiem po prostu mnie nie "ciągnie" do niego.
Ja: To tyle jeśli chodzi o forum, teraz czas na ogólne pytania. Mieszkasz w województwie Dolnośląskim, mówisz trochę w gwarze śląskiej?
Doktor: Raczej nie albo sam ogólnie nie wiem czy mówię. A jeśli chodzi o wymowę to za to wiem że mam wadę wymowy z literką ''r'' :)
Ja: No to nie tylko ty. :P Tajemnicą nie jest, że twoim ulubionym serialem jest Doctor Who. Opowiedz coś o tym, co w nim lubisz, co sprawia, że jest lepszy od innych seriali?
Doktor: Podoba mi się w nim ta cała zakręcona fabuła,humor,akcja oraz że są momenty w których można się pobać :wink: Poza tym jestem fanem podróży w czasie oraz w kosmos.
Ja: Ulubiony odcinek? Dlaczego?
Doktor: Mam wiele ulubionych odcinków więc ciężko mi będzie wymienić. A tak ogólnie to najbardziej mi się podobała cała seria 7 oraz najnowszy ósmej czyli pierwszy. W tych seriach jest otóż jeszcze więcej akcji,humoru i ciekawych momentów.
Ja: Tajemnicą nie jest, że niedługo, niestety, zaczyna się szkoła. W tym roku czeka Cię troszkę większy wysiłek niż w poprzednich, albowiem masz test. Tak tylko wspomnę, Doktor ma nieco trudniejszą sytuację niż my kiedyś, bo pisze nowy test, z oddzielną matematyką, polskim i angielskim. Boisz się?
Doktor: Oczywiście że się boję mimo iż dobrze poradziłem sobie w próbnym i końcowej diagnozie z Polskiego. Najbardziej boję się matematyki która czasami sprawia mi problemy i której bardzo nienawidzę.
Ja: A angielski? Na jakim jest u Ciebie poziomie?
Doktor: Raczej dobrze mi idzie na nim gdyż miałem z niego piątkę a Pani mówiła że jak się postaram to mógłbym dostać szóstkę. Poza tym od rodziny słyszę że ogólnie mam talent do języków.
Ja: Masz jakieś skuteczne sposoby na naukę, którymi mógłbyś się z nami podzielić?
Doktor: Nie. Ani to ja ambitny ani lubię szkołę. Ogólnie trochę się zdziwiłem że w tym roku miałem średnią 4.8 gdyż aż tak wiele nie robiłem :)
Ja: Powiedziałeś kiedyś, że sensem istnienia jest liczba 42. Powiedz coś więcej o tym... Czy ta liczba można nas zniszczyć? Czy ta liczba rozwiązuje wszystkie nierozwiązane równania? Czy ta liczba jest odpowiedzią na wszystkie pytania?
Doktor: Nie, jest każdą liczbą takie jak inne albo może nie... Ogólnie wziąłem to z humorystycznego filmu science-fiction na podstawie książki ''Autostopem przez Galaktykę''
Ja: A jednak. Jeśli chodzi o muzykę, czego lubisz słuchać?
Doktor: Lubię słuchać muzykę typu Techno,dubstepów,remixów i takich tam. A moją ulubioną piosenką jest oczywiście Gangnam Style! :D
Ja: Lubisz rozmowy o kosmosie. Chciałbyś kiedyś tam polecieć?
Doktor: Lubię kosmos i chciałbym polecieć lecz boję się że wahadłowiec/rakieta by wybuchła więc wolał bym tam polecieć Statkiem Doctora Who :)
Ja: Wierzysz w kosmitów? Jeśli tak, to jak przewidujesz, jak wyglądają?
Doktor: Wierzę to nie możliwe żeby nie istnieli. Według mnie ci najbardziej zaawansowani będą mieli humanoidalną formę gdyż jest dosyć wygodna w poruszaniu. Być może będą mieli dodatkowo kilka par nóg,rąk lub gałek ocznych.
Ja: Kiedyś mówiłeś, że byłeś świadkiem ich wylądowania na Ziemi. Powiedz o tym coś więcej.
Doktor: Nie dokładnie. Otóż z kuzynem jakiś miesiąc temu widziałem krążące wokół okolicy mojego domu ufo/samolot mógł być to samolot ale czemu tak krążył poza tym dosyć dziwnie wyglądał. Resztę spotkań albo zmyśliłem albo nie pamiętam :D
Ja: Tak na koniec: Ulubiony smak pizzy?
Doktor: Ciężko mi wybrać. Lubię pizzy które mają dużo składników. Zawszę biorę taką z oliwkami,salami,papryką,kukurydzą gyrosem i czymś tam jeszcze.
Ja: Dobrze, to w sumie już wszystko. Teraz jest odpowiednia chwila, na wszelkie dopowiedzenia i pozdrowienia.
Doktor: Pozdrawiam wszystkich użytkowników i chciałem dodać że lubię pierogi ruskie :D
Ja: A ja dziękuję za udzielenie wywiadu.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 25 sie 2014, 18:05
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Pozwolę sobie skomentować.
Wywiad z Doktorem naprawdę trzyma fason. Jest bardzo ciekawy i bardzo dobry, jak na wysokogatunkowy wywiad przystało. Osoba też jest interesująca i w tym wypadku wydaje mi się, że została dobrana adekwatnie do sytuacji, bo ostatnio co się działo to ludzkie pojęcie przechodzi. Długość wywiadu jest optymalna i nie jest ani za długa, ani za krótka, gdyż te parę pytań i parę odpowiedzi dużo wniosły i można się dużo dowiedzieć o Doktorze, oczywiście jeśli ktoś go nie zna (ja z tego wywiadu dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy, ale niektóre informacje już mi zapadły wcześniej w pamięć, np. przez rozmowy na czacie lub na skype).
Ocena moim zdaniem jest niepotrzebna, bo i tak ona jest maksymalna. Oczywiście czekam na więcej.
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pn, 25 sie 2014, 19:28
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
No to może ocenię.
Wywiad według mnie jest udany, interesujący i inne takie. Błędów nie zauważyłem, pytania świetnie dobrane. No może wywiad jest trochę za krótki, bo szybko go przeczytałem. Na pewno twoje wywiady będą źródłem historycznym dla nowszych userów. Mówiąc krótko: Wywiad mi się podoba i wstawiam ocenę maksymalną 10/10. Czekam na następnych gości i na następne wywiady.


So, 13 wrz 2014, 12:01
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wywiad jak zwykle bardzo fascynujący i ciekawy. Nie mogę mu nic zarzucić. Wywiad mi się podoba i wstawiam ocenę !?/10. Czekam na następnych ciekawych gości i na następne wywiady.


So, 13 wrz 2014, 12:18
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL