Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:20



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 

Czy podobają ci się moje wywiady?
Tak 93%  93%  [ 37 ]
Trochę 8%  8%  [ 3 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 40

Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wspaniały pomysł z tymi wywiadami :) można się dowiedzieć wielu rzeczy :D Myślę, że fajny byłby też wywiad z Szalonym Kapelusznikiem, albo Babcią Reksia, ale to raczej marzenie ściętej głowy :L

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


So, 25 maja 2013, 18:46
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
jaller98 napisał(a):
Myślę, że fajny byłby też wywiad z Szalonym Kapelusznikiem, albo Babcią Reksia, ale to raczej marzenie ściętej głowy :L

No może z nimi nie, ale na forum mamy też kilku innych pracowników AM... :)

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 25 maja 2013, 18:52
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Nadszedł czas na moją opinię. Będzie ona oczywiście pozytywna :) Twoje wywiady, Kacper, wnoszą coś do Forum, są bardzo ciekawe. Dzięki nim dowiedziałem się więcej o userach, o których wydawało mi się, że dużo wiem ;P Podobają mi się one i w ogóle. Mam nadzieję, że ucieszysz się z opinii, bo mnie o nią męczyłeś :wink: Mam również nadzieję, że wywiady się szybko nie skończą. Co do następnych wywiadów proponuję nieznanego, Cesarza lub coś innego - jakiegoś kogoś w sensie Mątka. Mógłbyś też porozmawiać z Doktorem :)

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


N, 26 maja 2013, 11:49
WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
No nie wiem, nie wiem dawid6... chyba trzeba coś osiągnąć żeby być w wywiadzie.
Np. wygrać jakiś konkurs czy coś.


N, 26 maja 2013, 13:54
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Niech się wypowie na ten temat sam Kacper98.


N, 26 maja 2013, 13:55
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Matek napisał(a):
No nie wiem, nie wiem dawid6... chyba trzeba coś osiągnąć żeby być w wywiadzie.
Np. wygrać jakiś konkurs czy coś.

Nie!
W wywiadzie może brać udział każdy, bez względu na to czy coś zrobić czy nie. Tyle, że ja wybieram osoby do wywiadu, które uważam, że są godne uwagi. Dla każdego znajdzie się kilka ciekawych pytań, bo każdy jest na swój sposób ciekawy. Mamy dużo userów na forum, więc myślę, że z większością przeprowadzę wywiad. Tyle że w swoim czasie :wink: .

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 26 maja 2013, 14:03
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Kacper98 napisał(a):
Nie!
W wywiadzie może brać udział każdy, bez względu na to czy coś zrobić czy nie. Tyle, że ja wybieram osoby do wywiadu, które uważam, że są godne uwagi. Dla każdego znajdzie się kilka ciekawych pytań, bo każdy jest na swój sposób ciekawy. Mamy dużo userów na forum, więc myślę, że z większością przeprowadzę wywiad. Tyle że w swoim czasie :wink: .


Aha, teraz już wiem. Proponuje ci zrobić wywiad z nieznanym lub Cesarzem.


N, 26 maja 2013, 14:08
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Doktor, pisze się dłuższe wiadomości. :P (żeby ta nie była krótka wstawię tu minkę: 8) )


N, 26 maja 2013, 14:11
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Doktor napisał(a):
Ja mogę?

Tak ja napisałem wcześniej, ja wybieram osoby do wywiadu, więc takie wiadomości i tak na mnie nie wpływają. Jeżeli będę chciał zrobić z kimś wywiad, to poinformuję go na PW. Proszę jeszcze, żebyście skończyli temat, bo zaczyna się mijać z celem. :P
PS: Kolejny wywiad powinien pojawić się jutro bądź we wtorek. Nie pytajcie, i tak nie zdradzę z kim będzie. :P

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 26 maja 2013, 14:17
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Sorry, że post pod postem. Tym razem przybywam z wywiadem - z naszym forumowym artystą. Dodam jeszcze, że w następnym wywiadzie zdradzę wam taki mini - news, ( a dokładnie tylko jego ćwiartkę :P) która dotyczy specjalnego 10 wywiadu :). Teraz, zapraszam do lektury, mam nadzieję, że tym razem również się spodoba.

Ja: Witam. Dzisiaj mam zaszczyt gościć naszego forumowego artystę- Jallera98. Standardowo, poproszę żebym się nam tu ładnie przedstawił i powiedział co nieco o sobie
Jaller98: .Witam. Nazywam się Piotr, mam 15 lat, chodzę do klasy 2-giej gimnazjum. Przygodę z forum Reksia zacząłem prawdopodobnie ok. 2007 roku, a pierwszy temat założyłem 3 lata później, próbowałem tam robić filmy z Reksiem, ale było to straszne i myślę że nie należy tam wchodzić i rozgrzebywać tego tematu.
Ja:No dobrze. Z forum słyniesz z tego że robisz wspaniałe prace artystyczne. No więc jak to z tobą jest? To prawdziwy talent? Skąd bierzesz na to wszystko pomysły?
Jaller98: Otóż pracuję nad grafiką komputerową już od dziecka, tzn. na początku bawiłem się w paincie, potem przesiadłem się na te profesjonalniejsze programy, jak Adobe Photoshop i Gimp. Pomysły na niektóre prace sam wymyślam, a nieraz potrzebuję pomysłu, tematu, lub innej inspiracji, która pomaga mi zrobić coś nowego.
Ja: A jakie prace uważasz, że wychodzą Ci najlepiej?
Jaller98: Myślę, że takie co przychodzą same z siebie, gdy przychodzi mi jakiś pomysł do głowy, jak najszybciej staram się go wykonać, nawet w miejscu, w którym nie mam ze sobą laptopa, a mam coś do pisania i kartkę, robię pierwsze szkice, projekty i inne, które przerzucę później do photoshopa.
Ja: Kończąc temat, Ciebie jako artysty, co możesz powiedzieć osobom które zaczynają rysować? Jakie udzielisz im rady?
Jaller98: Przede wszystkim zależy od tego, jaką technikę rysowania preferuje grafik/rysownik. Jeżeli ktoś lubi rysować postacie, powinien się tego trzymać i tak jak ja, aby wgrać postać do obrazka "z zupełnie innej bajki" powinien zeskanować uprzednio zrobiony rysunek, po czym otworzyć go w programie graficznym w którym można się przełączać między warstwami (np. Gimp), po czym na drugiej warstwie pojeździć "pędzlem" po liniach. Przynajmniej ja stosuję taką technikę. Można również bawić się w łączenie obrazków, ale to już inna historia :)
Ja:No dobrze. A co sądzisz o nowej grze AM - CoS2? Jak myślisz, czego możemy się po niej spodziewać?
Jaller98:Na pewno nie będzie miała takiego uroku, jak pierwsza seria Reksia, ale pomysł, grafiki i humor obecny w gameplayu wydają się interesujące. Szczególnie dużo nawiązań do dnia dzisiejszego, jak np. reklama iMole'a, czy plakat z Justinem Beaverem. Najbardziej mnie ciekawi to, czy Reksio się pojawi, czy nie, a jeśli się pojawi, to jaką rolę odegra? Lecz z drugiej strony wiele starszych polskich graczy spojrzy tylko na to, że gry z Reksiem są adresowane głównie dla dzieci i wystrzegają się, że nie będą w nie grać.
Ja:Z recenzji możemy wydedukować, że gra będzie prosta i krótka. Jak myślisz, to prawda?
Jaller98: Na razie wyszedł pierwszy epizod, a z Miastem SeKretów męczyłem się dość długo (podobnie jak z pierwszą serią PR), przede wszystkim sporo było minigier, a Aidem zapowiedziało, że w kontynuacji będzie tego znacznie więcej, więc pewnie trochę tego będzie, np. w przyszłych epizodach.
Ja: A grałeś w Bolka i Lolka?
Jaller98:Tak, w obie części i uważam, że są super jak Przygody Reksia. Szczególnie Piraci: Korona Władzy przypadła mi do gustu, ze względu na komiczność niektórych postaci, ale nie będę tutaj o tym spojlerował ;) W Bolku i Lolku gorsze było tylko to, że chodziliśmy praktycznie po tych samych lokacjach, tak samo jak w Mieście SeKretów, co moim zdaniem jest minusem, ale niektórzy pewnie lubią grać w ten sposób :D
Ja:Ja lubię. Na forum jest kilka osób, które wahają się nad kupnem tej gry. Polecisz im ją jakoś?
Jaller98: Przede wszystkim polecam ją dla tych, co lubią wszelaki humor, lekko inny od PR, przygody w Pirackim świecie i oczywiście piękną muzykę, graną na skrzypcach :)
Ja: Teraz pora na kilka luźnych pytań. Jaka jest twoja ulubiona potrawa?
Jaller98: Na pewno polski schabowy i Pizza, bardzo lubię mięso wszelakiego rodzaju.
Ja: A jaka pizza?
Jaller98: Z mięsem, najlepiej mięsna z Pizzy Hut.
Ja: A masz jakieś ulubione powiedzonko, lub cytat?
Jaller98: "All in all it's just another brick in the wall" ~Pink Floyd
Ja:A jaka jest twój ulubiony miesiąc?
Jaller98:Nigdy się nad tym specjalnie nie zastanawiałem, ale chyba Czerwiec. Wtedy zaczyna się robić ciepło, zaczynają się wakacje, a w tym roku jest dużo wspaniałych koncertów w Polsce :D
Ja: No dobrze. A kim chciałbyś zostać w przyszłości?
Jaller98: Animatorem, lub twórcą grafiki do gier przygodowych.
Ja: Pozory nie mylą :P. To chyba tyle, co chciałem od ciebie wyciągnąć. Jeżeli chcesz coś teraz powiedzieć, to możesz.
Jaller98: Przede wszystkim chciałem podziękować za wywiad, było bardzo ciekawie.
Ja:To ja dziękuję, ze miałem zaszczyt go z tobą przeprowadzić. Dziękuję :).

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 27 maja 2013, 18:16
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
No dobra... daję 8,5/10. :S


Pn, 27 maja 2013, 18:20
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Trochę krótszy, ale w sumie to logiczne - jaller nie jest aż tak dobrze znaną i popularną postacią na forum jak pozostali uczestnicy wywiadów. Praktycznie aż do akcji z obrazkami dla forum nikt go z niczym nie kojarzył. Randomowe pytania na koniec - lol. 8/10

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pn, 27 maja 2013, 18:31
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
nieznany napisał(a):
Randomowe pytania na koniec - lol.

Zawsze na koniec pytam o takie bezsensowne, w sumie rzeczy. :mrgreen: . Na początku pytam to, co sobie przygotowałem, a później to się improwizuje :wink: .

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 27 maja 2013, 18:34
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Ogólnie ciekawe ( choć czasem zbyt powtarzalne) wywiady. Sam kiedyś chciałbym mieć okazję Ciebie pomęczyć :twisted: Fajnie by było by po za wywiadami prowadzi microrelacje i pogadanki plotkarskie ( np. X wyzwał Y na czacie co wyniknie z ich kłotni, traktor znowu atakuje na forum) takie podsumowanie wydarzeń byłoby również ciekawe ( o ile miałbyś ochotę coś takiego prowadzić ). To tak na razie tyle :)

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Wt, 28 maja 2013, 14:46
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
spidi napisał(a):
Ogólnie ciekawe ( choć czasem zbyt powtarzalne) wywiady. Sam kiedyś chciałbym mieć okazję Ciebie pomęczyć :twisted: Fajnie by było by po za wywiadami prowadzi microrelacje i pogadanki plotkarskie ( np. X wyzwał Y na czacie co wyniknie z ich kłotni, traktor znowu atakuje na forum) takie podsumowanie wydarzeń byłoby również ciekawe ( o ile miałbyś ochotę coś takiego prowadzić ). To tak na razie tyle :)

O, popieram. Wiecie, myślałem też o tym, czy by nie założyć wreszcie jakiejś "oficjalnej" gazetki forum (bo na radio to jest nas za mało). Wzięłoby się dwóch, trzech userów (w tym jednego od grafy) i wypuszczało numery co jakiś czas, nieregularnie, gdy byłoby o czym pisać. Ale moderatorium raczej się tym na razie nie zajmie, mamy sporo roboty - questy cesarskie i Mr. Monster Show.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 28 maja 2013, 15:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL