Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:11



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 

Czy podobają ci się moje wywiady?
Tak 93%  93%  [ 37 ]
Trochę 8%  8%  [ 3 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 40

Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 
Autor Wiadomość
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
No, no... Z Nieznanym :)
Ogółem fajnie, Nieznany powiedział jak było na forum w przeszłości i jak on to odczuł.
,,Jaki jest twój ulubiony smak pizzy"... :D
Ciekawe, kto będzie następny.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Śr, 12 cze 2013, 17:09
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Z kim będzie następny wywiad? :)

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Śr, 12 cze 2013, 17:41
WWW
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Chociaż ostatnimi czasy nie wchodzę zbyt często na forum (staram się jednak czytać ważniejsze i ciekawsze tematy) to muszę stanowczo zaprotestować przeciwko jawnym oszczerstwom(dotyczącym spraw sprzed lat), które padły tutaj ze strony nieznanego, akurat niedługo po tym jak został adminem.

Cytuj:
Za wszczęcie alarmu i odratowanie forum proponowano nawet dać mi wtedy moda, jednak Grześ, który z pewnych nie należących do tego wydarzenia przyczyn serdecznie mnie nie znosił, wykręcił kota ogonem i wciąż byłem zwykłym użytkownikiem. Nie gniewałem się jednak na niego, choć to trochę smutne, że jego ostatnia decyzja jako admina wynikała z uprzedzenia.


Wydaje mi się, że stanowiska moda nie dostaje się za robienie "alarmów", ale może coś się zmieniło. "Odratowanie forum" - czy nazywasz nimi brutalne ataki na moderatorów i próbę wymuszenia siłą swoich racji? "proponowano nawet dać mi wtedy moda" - kto proponował? Nie wiedziałem, że ktoś proponuje konkretnej osobie funkcję moderatora czekając na jej łaskawą zgodę podczas gdy ktoś bardzo zły taką propozycję blokuje. W dodatku moje "wykręcenie kota ogonem" - ciekawe jak skoro wówczas o żadnej "propozycji" powołania Ciebie na moda zwyczajnie nie słyszałem, dlatego właśnie o to teraz pytam - kto Ci to zaproponował? Wyjątkowo nieuczciwe insynuacje...


Cytuj:
Grześ nie chciał się z nią babrać rozmowami i szukaniem porozumienia, postanowił usunąć problem z korzeniami. Zwyczajnie zbanował Johannę pod byle pretekstem. Nie mógł dać bana wieczystego, bo wszcząłby się tumult i długo by się jako admin nie utrzymał, byłyby skargi do Super Admina. Dał jej ban na rok, dobrze wiedząc, że żaden user nie może przetrzymać takiej próby czasu i że nie wróci po tym okresie, zwłaszcza po tych złych doświadczeniach. Bardzo mi się to nie podobało, Grześ zwyczajnie wykorzystał stanowisko, by pozbyć się własnych problemów.


Johanna została zbanowana na rok za swoje występki, a nie z przyczyn osobistych. Z resztą na tego bana zgodziła się wówczas większość moderatorów i administratorów, więc tego typu oskarżenia są ogromnym nadużyciem, wręcz zakłamaniem. Owszem, mógł być na nią nałożony ban wieczysty, bo postępowała skandalicznie. Moderatorzy i Administratorzy mają prawo karać użytkowników za jawne łamanie regulaminu a ona nie była żadną uprzywilejowaną postacią wyjętą spod regulaminu forum. To że miała inne zdanie rozłożyło nad nią parasol ochronny i nie mogła być traktowana tak jak wszyscy użytkownicy? Dlatego nie do końca rozumiem wywód jakobym za ewentualne zbanowanie na zawsze Johanny miał zostać przez Super Admina odwołany. Odwołanie admina raczej następuje za nadużywanie władzy samowolnie podejmując decyzję z pominięciem pozostałych adminów (Sokaris) i za zdradzanie poufnych prac moderatorów oraz inne nadużycia. Zbanowanie Johanny poparli moderatorzy i administratorzy większością 5 na tak i 2 na nie, więc wypraszam sobie oszczerstwa jakobym to ja pozbył się Johanny. To, że miała inne zdanie to nie znaczy że była wyjęta spod regulaminu forum.

Cytuj:
Grześ, wykorzystując Bota jako pośrednika, prowadził ze mną rozmowę, by wybadać, kogo popieram. Nie dałem się nabrać, wszak mogłem zauważyć różnice w stylu pisania i wolniejszy czas odpowiedzi Bota przy jednoczesnej obecności Grzesia na GG. Wprost mu powiedziałem, że nikogo nie popierałem stuprocentowo, ale ten numer Grzesia bardzo zmniejszył moje poparcie dla niego.


O jakim wybadaniu Ciebie mowa? To zwyczajne kłamstwo. A kwestia "kto kogo popiera" chyba raczej wynikała z wypowiedzi na forum, a nie z wyimaginowanych działań szpiegowskich. :roll:


Cytuj:
Podczas publicznych głosowań na dwóch moderatorów (jedyne takie w historii forum) miałem jeden punkt mniej od Bota, ale mimo to Grześ wszedł (pierwszy raz od pół roku...) i tak to załatwił, że miał prawo wyboru jednego moda, podczas gdy drugi był z głosowania. Wybrał spidiego, więc drugim został Bot. To było już po prostu żałosne, to jego uprzedzenie i trwanie w uporze.


Tamto głosowanie było jedynie inicjatywą użytkowników i choć wstępnie się na nie zgodziłem to zastrzegłem, że nie będą mogli być w nim wybrani moderatorzy jeśli nie będzie na to zgody innych członków moderatorium (sam admin przecież nie może podejmować takich decyzji). Nawet nie zostało określone dokładnie ilu modów się wybierze. W dyskusjach z moderatorami doszliśmy do wniosku, że jeden moderator będzie z nominacji użytkowników a drugi z Moderatorium i tak się stało. Fakt iż Bot zdobył najwięcej głosów wywołał Twoje rozgoryczenie, ale to nie powód aby po latach okłamywać użytkowników. Kolejnym zakłamaniem jest to, że wszedłem wtedy pierwszy raz od pół roku - to absolutne kuriozum. Byłem wówczas aktywny codziennie.

Wielka szkoda, że następuje zakłamywanie "historii" w taki sposób.

+Dodatkowe kwiatki. O ile mi wiadomo to jest jeszcze drugi administrator na forum oraz moderatorzy:
Cytuj:
Mogę tworzyć nowe działy, konkursy, nawet GR wznawiać, choć od dawna nie funkcjonowała. I póki są to decyzje rozsądne, nie muszę nawet bardzo radzić się reszty moderatorium. To miłe uczucie, wreszcie mieć 100% możliwości.
:wink:

Jako były, wieloletni moderator i administrator oraz obecny mędrzec, który został dogłębnie oczerniony i znieważony proszę nieznanego o sprostowanie jawnych zakłamań, które wymieniłem. Zarówno w stosunku do mnie jak i ogólnej sytuacji na forum.

Jednocześnie bardzo mi przykro, że Kacper98, którego wywiady czytałem i wysoko oceniałem, z góry uwierzył rozmówcy i od razu przyjął jego punkt widzenia, nie znając drugiego i nie mając dostatecznego obeznania w sytuacji. Obiektywny dziennikarz tak nie postępuje.

Cytuj:
To naprawdę żałosne jak i zadziwiające. Kto by pomyślał, że taka sytuacja mogła zajść... zadziwiające. Jednak, jestem pewien, że to ty miałeś wtedy rację. Przynajmniej na to wygląda. Ale na szczęście, później zostałeś modem. Jak widać, twoje zaangażowanie w forum i pomóc mu, jest bardzo odczuwalna.

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Śr, 12 cze 2013, 20:57
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Ja chciałbym coś wyjaśnić.
Jestem nowy w tejże branży. Do wywiadów, wybieram osoby, które uważam za ciekawe, i którym przede wszystkim ufam. Ja wierzę Nieznanemu, dlatego nie wiem dlaczego miałby mnie okłamywać w tymże wywiadzie i w tym podpunkcie. Aczkolwiek, z sytuacji która teraz wystąpiła, mam mieszane uczucia. Nie wiem, nie było mnie podczas rewolucji. Zobaczymy jak dalej to pociągnie, ale na prawdę nie miałem o niczym pojęcia. Nie wiem, co powie teraz Nieznany. Tak, uwierzyłem mu. Może to był błąd, nie wiem. Jestem człowiekiem i mam prawo do błędów, jak każdy z nas. Uczę się również na błędach. Zanim jednak dokończę, chcę naprawdę poznać prawdę.
Tak, uwierzyłem. Jeżeli to co powiedziałeś Grzesiu, to prawda to przepraszam, mimo że nie znam jeszcze wersji Nieznanego.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Śr, 12 cze 2013, 21:19
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Kacper, wywiad jest fajny. Daję 10/10. Bogaty w treść, ale to co powiedział Grześ to mnie zaskoczyło. Jestem zszokowany. Oj, chyba coś będzie. Kolejne potyczki? Błędy i problemy? Nie wiem, jak to będzie. Jestem naprawdę zaszokowany.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 12 cze 2013, 21:39
YIM WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Do Grzesia:
Wyłuszczyłem w tym wywiadzie jasno mój pogląd na sprawę i nie zmienię go tylko dlatego, że o to prosisz. Ja tobie też nie mogę zabronić mówienia twojej wersji, ale uciszać mnie nie możesz i obaj dobrze to wiemy.
"Aktywny codziennie", mówisz? Zatem gratuluję tym bardziej: mimo twojej codziennej aktywności forum wpadło przez spamerów w takie tarapaty, że nie moderatorzy, a userzy musieli prosić Babcię o nowego admina, choć miałeś pełne prawo, by w nieobecności reszty Moderatorium mianować nowego. Tego akurat nie możesz się wyprzeć.
Co do innych kwestii, to już tylko zależy od poglądów danej osoby. Jedni powiedzieliby, że Johanna zasługiwała na rok banicji, inni nie. Jedni powiedzieliby, że byłeś absolutnie uczciwy, inni nie. Wywiad nie jest automatycznie stwierdzeniem prawdy objawionej. Co jak co, ale ja na twoim miejscu nie domagałbym się przeprosin, gdyż każdy ma prawo do swojego zdania, a wywiad to jeden ze sposobów jego wyrażenia. Jeśli uważasz, że cię naprawdę bardzo obraziłem, to owszem, mogę przeprosić, może i mnie trochę poniosło. Może i nie byłeś aż taki zły, jak można było uznać, patrząc na to, jak rozmawiałeś z Johanną i innymi. Jak już pisałem, nie stałem wprost po jednej ze stron i nie czuję się pokrzywdzony z tego, że nie zostałem wtedy moderatorem - jasne, mod to fajna rzecz, ale ważniejsze było wtedy samo uzupełnienie składu Moderatorium. Spidi i bot byli odpowiedni na te stanowiska i być może lepsi ode mnie, ten drugi na pewno.
W tym wywiadzie opowiedziałem, jak ja to wszystko widzę. Nie kryję wobec ciebie żadnej urazy, Grzesiu, ale nie zrobiłeś niczego, bym zmienił pogląd na to, jak to przebiegło. To też prawda, Johanna często przesadzała, ale uważam, że nie zdobyłaby takiej popularności wśród innych, gdyby w tym, co mówiła, nie było choć ziarna prawdy. Niektórzy moderatorzy w tamtym okresie zachowywali się źle i nie można temu zaprzeczyć, a ty, będąc adminem, powinieneś działać raczej jako ośrodek łagodzący. Admin powinien być przede wszystkim bezstronny. Wiesz co, gdyby Rewolucja powtórzyłaby się teraz, gdy jestem adminem, to ja sam byłbym za jej banicją, choć nie tak ekstremalną. Po prostu wszyscy, mnie nie wyłączając, robili wtedy rzeczy, które, łagodnie mówiąc, nie zawsze były rozsądne lub dobre.
Mam nadzieję, że ten topór wojenny, który ponownie wykopaliśmy, znów szybko zakopiemy. Nie ma to obecnie wielkiego znaczenia, a kłótnie nie są potrzebne nigdy. Tak więc, skoro nalegasz, przepraszam, że mogłem wyrazić się nieściśle lub cię obrazić, ale taki jest mój własny pogląd na to, co było. Proszę, byś to uszanował.

Do Kacpra98:
Cóż, można wierzyć mnie lub Grzesiowi, albo nie wierzyć żadnemu z nas. Żaden z nas nie ma uczciwego poglądu na sprawę, gdyż, wiadomo, każdy broni swojego. Przez sam fakt, że byliśmy tego elementami, nie możemy być w 100% godni zaufania, nawet jeśli obaj mówimy to, co uważamy za prawdę. Chciałbym, by sam Grześ też udzielił wywiadu i wyjaśnił, jak to wyglądało z jego punktu widzenia, ale to już jego sprawa. Ocena, który z nas ma więcej racji, nie należy do nas, lecz do tych wszystkich, dla których Rewolucja była czymś, co zdarzyło się przed ich rejestracją. Każdy musi to rozważyć ze swojego punktu widzenia. Nieznany też człowiek i błędy popełnia, nie można mi od razu we wszystkim ufać. To, co mówiłem w wywiadzie, było moją własną interpretacją, gdyż zwyczajnie tylko taką mogę reprezentować. To wszystko, co mam do powiedzenia.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Śr, 12 cze 2013, 21:42
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Hmmm... No to może ja wyjaśnię wszystkie wątpliwości... W tych właśnie czasach, które bystrze zostały nazwane "rewolucją" byłem jeszcze moderatorem i mam dosyć jasny pogląd na wszystkie te wydarzenia. Sama "rewolucja" została nazwana w bardzo dziwny sposób "rewolucją" przez sługusów Sokarisa, którzy bardzo dobrze widoczni są w komiksie bota.
Wiadomo, bardziej elokwentne i podniosłe wypowiadanie się o śmiesznych wręcz tematach, zawsze budzi i będzie budzić w sobie jakiś historyczny i pamiętny blask. Wracając do sedna... Johanna zasłużyła zdecydowanie na swoją karę i nie mam nawet do tego żadnych wątpliwości. Wiem co się działo wtedy w moderatorium i wiem jak podchodziła do wszystkich osób, które miały na forum jakąś władzę. Wynikające z wywiadu słowa lekko mnie.. hmm... rozśmieszyły. Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć Nieznany, ale wyrażanie swojego poglądu w tego typu formie mimo wszystko jest wyraźnym nadużyciem. Twój pogląd opierał się wtedy na byciu zwykłym użytkownikiem, który po prostu na bieżąco był zakłamywany przez Johannę.
Nie zabraniam ci oczywiście swobodnego wypowiadania się, ale mimo wszystko tego typu rzeczy, potrafią zapaść w pamięci.
Pomyśl o nowych użytkownikach, niepamiętających dobrze tych czasów. Dla nich wyraźnie wynika teraz jedno: "GRZEŚ JEST ZUUUUY, a Nieznany z nim walczył chcąc mu się przeciwstawić". Nie jestem po żadnej ze stron, ale po prostu z obiektywnego punktu widzenia, tego typu słowa wręcz się proszą by je napisać. Na twoim miejscu mimo wszystko zachowałbym dystans i zostawił tego typu domysły tylko dla siebie. Jesteś jeszcze młodym administratorem i w jakimś stopniu powinieneś mieć większy szacunek do innych adminów i mędrców. Nieprzypadkowo też użyłem tego pierwszego.
Nowe stanowisko nie oznacza jeszcze zrównania się ze wszystkimi swoim poziomem a tym bardziej wybicia się ponad niego.
Nie sądzę że tak teraz jest, ale mam nadzieję, że w przyszłości tego typu rzeczy nie będą nawet miały zamiaru się zdarzyć.
Hierarchia wartości osób w moderatorium mimo wszystko powinna być zachowana i to nawet jeśli ktoś jest długo nieaktywny, co potwierdza jego bycie członkiem rady medrców.

W tym momencie chciałbym zakończyć tą dyskusję, z wiadomych powodów. Temat dotyczy wyraźnie czegoś innego od rozgrzebywania starych śmieci i interpretowania ich na swój sposób.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 13 cze 2013, 12:33
WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Doktor napisał(a):
Nie lubię sportu i piłki nożnej :D

Ja też nie lubię Piłki Nożnej. ;)
A co do wywiadu to fajny, fajnie, że wyciągnąłeś coś od nieznanego a także Grzesia.
Wywiad oceniam na 9/10. :DD


Cz, 13 cze 2013, 12:38
Kierownik łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 sty 2006, 20:41
Posty: 1139
Naklejki: 3
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Nieznany, Mimo że to stare dzieje to jednak nie mogę siedzieć cicho gdy jestem zwyczajnie oczerniany. Oczywiście, że byłem wówczas aktywny wraz z innymi moderatorami(udowadnia to choćby tamta sprawa związana z Johanną - 7 aktywnych członków moderatorium). Kiedy forum wpadło w tarapaty przez spamerów? Rozumiem, że mówisz o Johannie, która również spamowała. Kiedy userzy prosili o nowego admina? O ile dobrze pamiętam wówczas to Euresanda była drugim adminem, jednak akurat ona nie była zbyt aktywna. Nowego admina nie mogłem od tak sobie powołać, nie miałem zamiaru naśladować Sokarisa. Nie wiem skąd masz taki ogląd na pracę Moderatorium (do którego w końcu teraz należysz), skoro fakty są inne? Johanna chciała "wysłać na urlopy moderatorów", bo nie podobała jej się ich właśnie praca i kary na nią nakładane. No bezrobotnych na urlopy się nie wysyła...
Oczywiście, wywiad nie jest prawdą objawioną, ale nie jest tylko Twoją oceną, a pewnym nadużyciem zakrzywiającym rzeczywistość i pełnym insynuacji, po prostu nie fair. Zastanawiam się w jakim celu...? Dziękuję, ale nie chcę przeprosin ale zwykłego sprostowania. Nie sprecyzowałeś choćby kto proponował Ci stanowisko moderatora.
Jest jeszcze jedna kwestia - Johanna nie została zbanowana za swoje "rewolucję" (swoją drogą niezbyt adekwatne określenie tamtych wydarzeń) tylko za łamanie regulaminu. Wielokrotne obrażanie moderatorów i administratorów i inne złamania regulaminu nie mogły pozostać bez niczego, szczególnie że była wcześniej wielokrotnie karana. A to że się z nią nie zgadzałem stało się orężem jakobym z tego powodu chciał ją wyeliminować.

Kacprze, Nie chowam do Ciebie jakiejś urazy. Przecież możesz wierzyć komu chcesz, jednak podczas prowadzenia wywiadu powinno się zachować bezstronność. W celu lepszego zaznajomienia się z sytuacją polecam pogrzebanie w tematach Izby Pamięci. W dużym skrócie wyjaśnił wszystko Dizel, zasłużony moderator i administrator o dużym stażu, świadek tamtych wydarzeń.

_________________
Moderuję kolorem żółtym.


Cz, 13 cze 2013, 19:24
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Bardzo fajne wywiady ,kacper. Ja bym dawał 9/10

_________________
Obrazek


Cz, 13 cze 2013, 19:33
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
donat98 napisał(a):
Z kim będzie następny wywiad? :)

Myślę, że odpowiedź na to pytanie znajdziecie w spoilerze :)
Spoiler:

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Cz, 13 cze 2013, 20:14
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Pomysł wywiadów jest niezwykle ciekawy, gratuluję również poświęcenia Kacpra co do wyrabiania kunsztu dziennikarskiego, co niewątpliwie zaprocentuje w przyszłości.
Co do obiektywizmu, czasami gdy rozmówca jest bardzo o czymś przekonany to dziennikarz wychodzi w taki model konfrontacji i jakby stara się przywołać argumenty "drugiej strony". Nie jestem pewien czy w tym przypadku by to wyszło na dobre, ale zawsze jest to jakaś możliwość. Nic nie sugeruję, ale można dać to pod rozwagę.

Co do "starych czasów" (BTW jakiej rewolucji? Niby w czym?) tutaj jedynie mogę uśmiechnąć się do znawców tematu i parafrazując język czeski rzec, że to już nie wróci. Niestety. :wink: No i oczywiście "pozdro dla kumatych".

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Pt, 14 cze 2013, 18:16
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Przepraszam, panie Stryju, ale to właśnie ten temat był rewolucją:
viewtopic.php?f=56&t=5336
A do wywiadu: długi i ciekawy. Chciałbym wiedzieć jak najwięcej o historii forum.
Dobrze by było, gdyby nie było tych wszystkich wymian poglądów o rewolucji.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


So, 22 cze 2013, 12:33
WWW
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 maja 2013, 19:17
Posty: 87
Lokalizacja: Tam gdzie Człowiek z Gitarą..
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Kacper ja powiem, że wywiady są dobre i to bardzo dobre! Daję 8/10

_________________
Kocham <3


So, 22 cze 2013, 16:10
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Po długim oczekiwaniu na ósmy wywiad, nareszcie ten zostaje opublikowany. Mam nadzieję, że wam się spodoba i zostawicie komentarz.

Ja: Witajcie. Dzisiejszym moim specjalnym gościem jest zwycięzca mojego konkursu. Został nim - Kretonpodziemny. Jest to raczej mało znany user na forum więc będziecie mieli szansę lepiej go poznać. Tak, więc poproszę go teraz o przedstawienie się i powiedzenie trochę o sobie
Kretonpodziemny: Nie będę się tu przedstawiał z imienia i nazwiska, ale chciałbym powiedzieć, że chodzę do klasy V (po wakacjach VI), lubię wymyślać motywy historii, ale samego opowiadania już nie koniecznie. Lubię Reksia, ale może o tym dopiero w następnym pytaniu.
Ja: A jak to się stało, że trafiłeś na forum? Może wiąże się z tym jakaś ciekawa historia, lub wręcz przeciwnie?
Kretonpodziemny: Cóż gdy kupiłem kilka części Reksia szybko znalazłem stronę AM, a później Przygód Reksia. Jednak gdy zobaczyłem forum zauważyłem tylko trochę napisów (którymi nie interesowałem się) i avki oraz rangi.
Przez jakiś czas myślałem, że są to na różne sposoby uhonorowane (rangą) postacie z Reksia. Później długo mnie tu nie było, aż w 2012 roku zainteresowały mnie opowiadania. Pragnąłem dołączyć, by je ocenić (wtedy mało wiedziałem o forum, dlatego też nie wiedziałem, że goście też potrafią odpowiadać). I sierpnia 2012 roku wreszcie się zarejestrowałem.
Ja: Jakie były twoje początkowe odczucia na forum? Może ktoś Cię zaintrygował?
Kretonpodziemny: Na początku jak szalony komentowałem (często za mało ciekawie) opowiadania. Bardzo spodobało mi się opowiadanie Luka i Dawida6.
Zacząłem odkrywać inne działy i pisałem swoje "Opowieści Dziwnej Treści" .
Założyłem niestety jak słusznie uznał Spidi spamerski temat o tym kto pisze najlepsze opowiadania i komiksy. Wtedy dostałem osta...
Bałem się bana więc zacząłem pisać ciekawie. Podsumowując na początku interesowały mnie tylko opowiadania, później części o Reksiu, a teraz głównie chodzi o dalsze odkrywanie tej ciekawej społeczności.
Ja: Mówisz, że lubisz poznawać historię forum. Jest jakiś konkretny moment w historii forum, który Cię szczególnie zaciekawił?
Kretonpodziemny: Cóż, nie znam jej za bardzo. Proszę, by któryś ze starszych użytkowników mi trochę to rozjaśnił.Która część najbardziej? Sam nie wiem, ale chyba ta z Serapisem (czy jakoś tak). Przybysz napisał, że wszyscy tą historię znają, ale ja podobnie jak Dotor nie znam.
Ja: A co sądzisz o nadchodzącym Monster Show?
Kretonpodziemny: Myślę, że na pewno każdy się rozerwie. :D
Pewnie będzie się działo i na pewno będę śledził akcję we wszystkich działach.
Sam wystąpię pewnie tylko w teleturnieju, bo nie mam ani pomysłu, ani talentu do komputerowej grafiki, by wystąpić w "Turnieju Rycerskim",czy mundialu.
Z resztą i tak do tego pierwszego skończyły się zapisy.
Ja: A czemu nie brałeś udziału w ZOEF?
Kretonpodziemny: Ponieważ nie miałem pomysłów do pisemnych i talentu do graficznych. Czasu też było mało, bo poprawiałem oceny. Czasem tylko chciałem, ale coś mnie od tego powstrzymywało.
Ja: Jesteś na forum od dosyć niedawna - ale czy zauważyłeś pojawiające się tu zmiany?
Kretonpodziemny: Oczywiście, że tak. Nie doszło może jakoś super dużo użytkowników, ale widać, że władze forum zaczęły być bardziej kreatywne (w końcu to ich pomysły - MMS i ZoEF). Oprócz tego dodano nowe działy, Jaller dorobił obrazki. Jednym słowem żyć, nie umierać. Jest tylko jeden mankament - mało pisze się o Reksiu.
Ja: Jak myślisz, dlaczego głównie tak jest, że nie piszemy o Reksiu?
Kretonpodziemny: Myślę, że dużo osób skupia się głownie na RPG i takich tam. O Reksiu nie można i się dowiedzieć specjalnie czegoś nowego, bo Hiszpańska Inkwizycja już nie wchodzi. Jeśli ktoś coś pisze w pokoju Starej Serii to zazwyczaj nie ciekawie... Znacznie lepiej jest w pokoju Nowej Serii, ale i tam nie jest dobrze, ponieważ mamy kolejną przerwę w przeciekach z produkcji MS2. Dobrze by było, gdyby na forum pojawił się ktoś z AM i postanowił zrobić specjalne łatki do części Reksia (kogut się chyba ucieszy). Te łatki nie ułatwiały nam grę, lecz uzupełniały np. nowymi pracami w Magixie, by kupić lepsze miotły. Niestety, takie łatki to marzenie ściętej głowy...
Ja: A grałeś w pierwszy epizod CoS2?
Kretonpodziemny:Niestety nie...
Czekam na dubbing, bo nie bardzo mi idźe słuchanie j. angielskiego i nie mam (chyba) odpowiedniego sprzętu...
Cieszę się, że jest humor i mini gry. Czekam na dubbing i PC.
Ja: Okej, teraz pora na kilka luźniejszych pytań. Jakie są twoje zainteresowania?
Kretonpodziemny: Bardzo interesuję się gadami i prehistorią oraz oczywiście tym Forum i Reksiem.
Ja: A lubisz jakieś inne gry? Jeżeli tak, to podaj kilka ciekawych tytułów.
Kretonpodziemny: Chodzi o planszowe, czy komputerowe?
Jeśli te pierwsze to polecam gry Lego i gry "Atak Dinozaurów" i "PRL".
Jeśli te drugie to lubię "Minecraft" i "Starcraft 2".
Lubię też gry karciane i szachy.
Ja: A jaka jest twoja ulubiona książka, i dlaczego?
Kretonpodziemny: Trudno powiedzieć...Lubię "Hobbita", "Pana Samochodzika" (serię) i różne książki o gadach.
Ja: A co Ci się w nich najbardziej podoba?
Kretonpodziemny: W "Panu Samochodziku" i "Hobbicie" chyba odkrywanie różnic między nimi, a filmami, a w książkach o gadach - wiadomo - widzieć o gadach coraz więcej.
Ja: A jaką masz ulubioną potrawę?
Kretonpodziemny: Jak w wielu innych kwestiach nie mogę się zdecydować...Lubię pizze, fasolkę po bretońsku, kotlet schabowy, barszcz czerwony i wiele innych.
Ja: Teraz standardowe pytanko: Jaki smak pizzy lubisz najbardziej?
Kretonpodziemny: Hawajską (ananas i szynka) i pizze z szynką i pieczarkami. Próbuję nowych, ale nie mam zamiaru, by jeść jakąś pizze z owocami morza, czy rybami..
Ja: A jaki jest twój ulubiony sport?
Kretonpodziemny: Hmmm.. Chyba tenis stołowy, uni hoch (hockey z małą piłką na podłodze) i piłka nożna. Chociaż zwykle przegrywam i nie będę sportowcem
Ja: Ulubiony film?
Kretonpodziemny: Lubię "Hobbita" i "Psy i Koty", a także niektóre filmy animowane min. "Jak Wytresować Smoka".Nie przepadam za horrorami.
Ja: No dobrze. To już chyba wszystko co chciałem od Ciebie wyciągnąć. Jeżeli chcesz coś teraz dopowiedzieć lub kogoś pozdrowić to możesz to teraz zrobić.
Kretonpodziemny: Tu zacytuję Autora8:" Pozdrawiam Moderatorium, Pana Potwora, Cesarza Fiction, Adminów, spamerów oraz zwykłych fanów PR.".Postaram się jednocześnie nie kryć się w cieniu i jednocześnie przestrzegać Regulaminu.Apeluję też, by forum bardziej się skupiało na Reksiu (Kretesie) niż innych sprawach.I proszę też by ktoś przedstawił mi przynajmniej część historii Forum.
Ja: A ja dziękuję za wywiad
Kretonpodziemny: Ja również.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 23 cze 2013, 15:32
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL