Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 00:57



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Podsumowanie roku 2014 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Podsumowanie roku 2014
Wiem, że przedstawiam to wam trochę z małym poślizgiem, ale ostatnie dni zeszłego już roku były dla mnie trochę trudne, zwłaszcza, że musiałem zrobić coś innego, związanego ze szkołą, ale mniejsza.
Poprzedni rok był rokiem wielu rewolucji i zmian. Dajmy na ten przykład chociażby Ukrainę, która już od czasu obalenia byłego już prezydenta Janukowycza boryka się z separatystami oraz z głównym agresorem, tj. Rosją. Niby jest wspierana przez Stany Zjednoczone oraz Zachód, ale zbytnio nie przynosi to rezultatów. Miejmy nadzieję, że w tym roku nie dojdzie do czegoś gorszego, bo wojna jest to coś niewyobrażalnie strasznego. Ale ufam, że tak nie będzie.
Ale nie tylko na Ukrainie dokonała się zmiana. Także w Unii Europejskiej zmieniono Szefa Rady Europy, a nowym szefem został były już premier Donald Tusk.
Ale nie tylko w polityce (która ciągle w tym kraju jest obecna, niestety) dokonały się zmiany. W szczególności zmiany dokonały się u Was. :) Wielu z obecnych tutaj w tym roku szkolnym zaczęło nowy etap w szkole. Inni poszli po raz pierwszy do gimnazjum, jeszcze inni do liceum, a jeszcze inni zaczęli studiować. Każdy z was z pewnością nabrał już trochę doświadczenia, ponieważ od paru miesięcy gościcie w nowych murach szkoły :P.
Przyznam, że u mnie też dokonały się duże zmiany, jeśli chodzi o 2014 rok. Cała klasa poznała mnie od drugiej, tej wokalnej strony. Słyszałem nawet, że nauczyciele są zachwyceni moim głosem. W szkole dostaję same pochwalne słowa i pytania, dlaczego nie pójdę do jakiegoś programu. Jedynie z dawnego gimnazjum zdarzyło się parę hejtów, ale ja się tam nie przejmuję.
I na koniec... e tam, nie będę już się rozpisywać, zapraszam do Podsumowania. :D
http://www.4shared.com/file/FyX3koXtba/ ... _2014.html ---> tu macie link do pobrania.

Gwoli ścisłości - jeżeli coś umknęło mojej uwadze i nie zostało zawarte w prezentacji lub coś może się nie podobać, przypomnę, że jestem tylko człowiekiem i jakiś moment z 365 dni mógł mi gdzieś przemknąć, a tych chwil było naprawdę sporo, bo przecież rok to nie jeden dzień :wink:. Robię to z myślą o was, abyście dzięki tej prezentacji mogli z taką nostalgią powspominać wszystkie, najlepsze chwile minionego roku i iść do przodu w nowy 2015 rok. :)
To tyle. Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku oraz zmian na lepsze, a Forum Przygód Reksia życzę gwałtownego wzrostu oraz powrotów użytkowników, mało spamu, kłótni i banów przez to związanych. Pamiętajcie, póki my tu jesteśmy, forum nie zaginie! :)
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. Wasz Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pt, 2 sty 2015, 21:54
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Podsumowanie roku 2014
Może i nie przeczytałem wszystkiego dokładnie i do końca, bo znam historie z 2014 roku, ale trzeba przyznać, że wygląd i opisy zdecydowanie lepsze niż z 2013 roku. Nie chcę tego oceniać, bo według mnie takich prac nie powinno się oceniać. Chciałbym przede wszystkim podziękować Kretesowi za kolejne podsumowanie roku, ja na pewno nie ogarnąłbym wszystkich miesięcy. Mam nadzieje, że pojawi się podsumowanie z 2015 roku!


Pt, 2 sty 2015, 22:13
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Podsumowanie roku 2014
Z powodu paru pojawiających się problemów, udostępniam również prezentację na dysku Google, abyście mogli to przeczytać i pobierać bez większych problemów. :wink:
Proszę, oto link do prezentacji: https://docs.google.com/file/d/0B9JiYpl ... FvM1k/edit
Zauważyłem również, że Google trochę pozmieniał układ prezentacji, więc wszelkie nieścisłości albo tekst wychodzący poza slajd, to nie moja wina i lepiej będzie, jak to pobierzecie na swój komputer. :wink:
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 3 sty 2015, 15:57
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Podsumowanie roku 2014
Podsumowanie jest cudowne i piękne. Jest w nim trochę błędów i niedociągnięć. Wkurzało mnie trochę to, że mieszałeś historię świata zewnętrznego i forum.
Szkoda trochę, że w tamtym roku było tyle smutków na forum i bardzo mało miłych chwil.
Chciałbym przede wszystkim podziękować Kretesowi za kolejne podsumowanie roku, ja na pewno nie ogarnąłbym wszystkich miesięcy.
Proponuję ci już zacząć powoli robić podsumowanie roku 2015. Tak żeby wyszło dokładnie w sylwestra, a nie z kilkudniowym opóźnieniem :lol:


So, 3 sty 2015, 16:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL