Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:29



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Pewna sprawa dotycząca zabaw typu RPG 

RPG
Chcę by utworzono działy dla RPG i Konkursów użytkowników w Toalecie 13%  13%  [ 2 ]
Chcę by utworzono jeden dział dla RPG i Konkursów użytkowników w Toalecie 13%  13%  [ 2 ]
Chcę by utworzono osobne mini-działy dla RPG i Konkursów w Kanalizacji 7%  7%  [ 1 ]
Chcę by utworzono dział dla RPG i Konkursów w Kanalizacji 40%  40%  [ 6 ]
Nie chcę by RPG i Konkursy miały osobny dział 27%  27%  [ 4 ]
Liczba głosów : 15

Pewna sprawa dotycząca zabaw typu RPG 
Autor Wiadomość
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Pewna sprawa dotycząca zabaw typu RPG
Mało prawdopodobne, by ponownie wprowadzono zakaz. Już teraz trzeba spełnić kilka wymagań, żeby można było założyć RPG. Zresztą, na razie jest ich tylko 6 mniej lub bardziej porządnych i nic nie wskazuje, by powstały inne. Kiedy zakazano gier RPG, było ich kilkanaście, z czego większość w ogóle nie przemyślane i spamerskie.
Co do zagrożenia usunięciem... owszem, sądzę, że to dobry pomysł, by stworzyć osobny minidział w kanałach, ale tylko po to, żeby był porządek. Zresztą nie łudźmy się; jeśli jednak admini stwierdzą, że RPG trzeba zakazać, to i tak je pousuwają, nieważne, czy będą w kanałach, czy w minidziale.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Cz, 9 kwi 2015, 20:08
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Pewna sprawa dotycząca zabaw typu RPG
U Nieznanego trzeba było się nieźle namęczyć, aby założyć własne RPG.
Trzeba było podać mu zarys fabuły, sposób prowadzenia RPG i inne podobne rzeczy. Sam się nieźle namęczyłem, aby dostać pozwolenie. Teraz niestety się to zmieniło, co jest ewidentnym błędem, ale no cóż...

Co do samego tematu, uważam, że w Kanalizacji powinien powstać dział dla RPG userów, żeby było mniej chaosu.


Cz, 9 kwi 2015, 20:16
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Pewna sprawa dotycząca zabaw typu RPG
Jak się teraz zastanawiam, to nie mam zdania, co do utworzenia nowego działu dla gier RPG w Toalecie. Początkowo byłem sceptyczny co do takiej decyzji, ale coś mi dało do zrozumienia, że to może wypalić. Z jednej strony twierdzę, że Toaleta jest miejscem, gdzie można wszystko wsadzić do jednego wora, tj. konkursy, RPG, zabawy, które oczywiście nie są oficjalne, a z drugiej myślę, iż stworzenie takowych działów uczyniłoby z Toalety porządniejszą, gdzie można wszystko znaleźć, począwszy od RPG użytkowników, a skończywszy na konkursach. Byłoby mniej chaosu. Jednakże na chwilę obecną się wstrzymuję.
Jednak jeśli zaś chodzi o zakaz, to twierdzę, że takowy będzie w pełni uzasadniony, kiedy użytkownicy masowo będą je zakładać i przez to aktywność forumowa spadnie, a przy okazji wzrośnie, gdyż Kanalizacja będzie niechlubnym zarzewiem aktywności na forum. Dlatego też trzeba wymyślić ograniczenie dla prowadzącego kanalizacyjne RPG, np. żeby mógł odpowiadać tylko raz na dwa dni bądź raz, w zależności od stopnia aktywności. Zawsze jednak możemy zrobić tak, aby w dany dzień tylko dwóch prowadzących mogło odpowiadać w swoich grach typu RPG, oczywiście jedno lub dwukrotnie. Wtedy również, moim zdaniem, nie byłoby takiego rozgardiaszu oraz chaosu na stronie.
No, to tyle.
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 9 kwi 2015, 20:38
YIM WWW
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Pewna sprawa dotycząca zabaw typu RPG
To może ja się wypowiem, skoro akurat temat mnie zainteresował.
Kretesie, ograniczanie częstotliwości, z jaką prowadzący może prowadzić RPG zabiłoby całą przyjemność zabawy. Ograniczenie ilości aktualizacji RPG na dzień byłoby jeszcze gorsze, bo dodatkowo wywołałoby kłótnie o to, kto będzie aktualizował kolejnego dnia. Te opcje nie wchodzą w rachubę.
Kanalizacja zawsze była centrum aktywności na forum. Smutne, ale prawdziwe, najwięcej dzieje się w forumowym ścieku. Ściek ten jest jednak miejscem różnych zabaw, więc nie jest jeszcze tak źle. Pamiętajmy też, że obecnie forum jedzie już właściwie wyłącznie dzięki sile rozpędu, AM nie napędza go z zewnątrz nowymi grami. Lepsza już taka aktywność, w której wszyscy dobrze się bawią, choć niekoniecznie dzięki Reksiowi, niż gdyby aktywności nie było w ogóle. Obecnie na forum nie dzieje się znowu aż tak dużo jak kiedyś, więc nawet duża ilość RPG byłaby tolerowana, gdyż utrzymuje forum przy życiu. Póki te RPG będą faktycznie mieć dobrą jakość, nie widzę osobiście problemu w ich istnieniu.
Dodanie działów z RPG i Konkursami nie jest znowu aż tak wielką sprawą, to tylko detal w strukturze forum, który mógłby bardziej uporządkować Kanały, a userom wyćwiczyłby palec wskazujący za pomocą konieczności dodatkowego kliknięcia na drodze do ich ulubionego RPG. :) Jeśli mielibyśmy już porządkować za pomocą działów, to Konkursy i RPG miałyby oddzielne działy, bo inaczej cała akcja nie miałaby sensu - trzy czwarte Kanałów trafiłoby po prostu do poddziału, a co to za porządkowanie?

Myślę, że dodanie subforów do Kanałów, choć marginalne w swym znaczeniu, mogłoby ulepszyć dział... ale ponieważ jestem w Radzie Mędrców, moja uwaga jest raczej drugorzędna, skoro to nie ja będę miał obowiązek segregowania tego wielkiego śmietnika. xD Może obecni modzi powinni podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 10 kwi 2015, 23:13
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Pewna sprawa dotycząca zabaw typu RPG
Wybaczcie za spoznienie. :P
Jakis czas temu znowu stalo sie modne prowadzenie RPG, jedna osoba wznowila swoje, a za nia wszystkie inne. Potrwalo to gora poltorej tygodnia i znowu te zabawy poszly w zapomnienie. Konkursow userow nie ma juz od dawna -zapewniane sa te oficjalne, ktore wystarczaja jak widac uzytkownikom. Kanaly maja to do siebie, ze sa zlepkiem roznych zabaw, gier itp. Takie grupowanie ich to jedynie maly zabieg kosmetyczny, ktory jak dla mnie nie jest potrzebny. Zreszta, gdyby chociaz panowal jakis szal na dana kategorie, a tak wszystko lezy w kurzu.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pt, 5 cze 2015, 10:52
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Pewna sprawa dotycząca zabaw typu RPG
Co do czyszczenia kanalow - jak dla mnie nie ma takiej potrzeby. Obecnie kazdy temat stanowi element historii forum, a wszyscy dobrze pamietamy jakie bylo oburzenie ze strony userow po oczyszczeniu forum przez Izziego. Zawsze znajdzie sie cos z czego mozna sie posmiac, powspominac, a kanaly nie sa zreszta jakos mocno zapchane.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pt, 5 cze 2015, 11:32
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL