Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:28



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Wasze osiągnięcia na FPR 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Wasze osiągnięcia na FPR
Kochani, na forum obecnie panuje cisza i można byłoby nazwać to lekkim kryzysem. W związku z tym postanowiłem was czymś zainteresować i sięgnąć do naszych początków na forum. Wiadomo, że każdy z nas zaczynał inaczej, ale to jednak nie o tym temat. Prawie każdy użytkownik tego forum ma na swoim koncie więcej lub mniej osiągnięć, które przyczyniły się w jakimś stopniu do rozruszania forum chociaż na mały okres czasu. W niektórych przypadkach sukcesy te przyczyniały się do dołączenia któregoś z was do moderatorium, ale różnie to było sięgając do początków forum i nie tylko. Ten temat powstał z myślą możliwości pochwalenia się co zrobiło się dobrego na forum. Potem wszystkie osiągnięcia policzymy i zobaczymy kto ma ich najwięcej!
Oto moje:

  • Stworzyłem reksiowe emotikony
  • Przez dłuższy okres czasu tworzyłem gazetkę w Gwardii Reksia
  • Wpadłem na pomysł stworzenia reksiowej gry
  • Utworzyłem konkurs pt. ,,Forumowy Tydzień Kreatywności'', który przyczynił się do dość dużej reksiowej twórczości
  • Utworzyłem parę obrazków do działów
  • Należałem do I oraz III oddziału Gwardii Reksia.
  • Wygrałem MMS1
  • Jako jedyny najdłużej przetrwałem w ZIN 2
  • Wymyśliłem Wielką Galę na forum, która już wkrótce się odbędzie (przypominam, że cieszyła się ona dużym zainteresowaniem przez was
  • Stworzyłem kilka fajnych komiksów z czego jeden, który najbardziej wam się podobał ''Reksio, Kretes i Powró Spielmaustera'' zgarnął masę dobrych opinii.
  • Mam 10 naklejek
  • Wymyśliłem Czerwony Młynek
  • Wiele razy uczestniczyłem w akcjach, atrakcjach, konkursach na tym forum
  • Utworzyłem zabawę w kanalizacji pt. ,,Niekończoną się zabawa'', która na chwilę obecną ma 46 stron, 682 postów oraz 17717 wyświetleń
  • Zdemaskowałem niejakiego Lobona, który splagiatował opowiadanie i dzięki temu dostał się do III oddziału
  • Świetnie bawiłem się podczas konkurs ZOEF oraz utworzyłem kilka ciekawych czy śmiesznych prac, wierszy, opowiadań
  • Zająłem dwa 4 miejsca w ZIN1 oraz ZIN2, a przez to, że zrezygnowałem z ZIN3 zająłem tam 3 miejsce
  • Podsunąłem wiele fajnych pomysłów moderatorium
  • Na forum jestem prawie 4 lata
  • Utworzyłem userą kilka fajny avatarów, zapoczątkowałem w 2013 modę na tak zwane ''cienie''
  • Utworzyłem kanał na YT gdzie wstawiałem w bardzo dobrej jakości fragmenty z serii PR czy soundtracki

Więcej osiągnięć nie pamiętam, za wszystkie serdecznie całuję, a was kochani proszę o post i listę waszych sukcesów. Amen.


N, 9 paź 2016, 14:24
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 4 sie 2011, 10:42
Posty: 312
Naklejki: 3
Post Re: Wasze osiągnięcia na FPR
tera ja
  • zapoczątkowałem 'modę' na używanie emotikonki :lol:
  • wspólnie z Dokiem wymyśliłem bolesne czipsy :lol:
  • na forum jestem ponad 5 lat
  • wygrałem Potworny Mundial 3 i DoP
  • zdobyłem 5 miejsce w MMS2
  • stworzyłem ciekawy oraz fascynujący komiks pt. "Reksio i czaruw"
  • prowadzę pełen merytoryki, wypełniony ciętymi dowcipami i zawadiackimi anegdotami kanał na youtubie częściowo poświęcony uniwersum reksiowo-forumowym
  • mam 3 naklejki ło ale dużo
  • zostałem tylko raz zbanowany

_________________
Zwycięzca Dreams of Paradise, Potwornego Mundialu 3 i zdobywca 5 miejsca w MMS2
pondering drzwi stalowe


N, 9 paź 2016, 18:36
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Wasze osiągnięcia na FPR
  • udało mi się zirytować Czarnego

dziękuję za uwagę

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


N, 9 paź 2016, 18:55
WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Wasze osiągnięcia na FPR
  • na forum jestem ponad 3 lata
  • mam 7 naklejek
  • zajmowałem wiele miejsc w różnych konkursach
  • swego czasu prowadziłem taką śmieszną tajną organizację z innymi osobami na forum, w 2013 jeszcze
  • byłem, a nie, wciąż jestem, w gwardii Reksia
  • napisałem wybitne opowiadania, takie jak OUD (wciąż nie wiem czemu swego czasu wszyscy się nim zachwycali) czy Aenigma mundi
  • prowadzę od 3 lat cieszące się nadzwyczajną popularnością (3 graczy : O) RPG Tajemnica świata
  • aktywnie brałem udział w wielu wydarzeniach forumowych, takich jak np. mania achievementów, Skype
  • prowadziłem z Kretesem102 konkurs, którego nazwy zapomniałem. Ale było takie coś!
  • jestem znanym komikiem, a tak naprawdę to nikt mnie nie lubi, bo mam wręcz przykre poczucie "humoru"
  • byłem ofiarą bana, który pochłonął najwięcej zbanowanych w historii forum, bodajże wtedy był jakiś proces Mątka i go zabiliśmy. czy coś.
  • w latach 2011-2015 aktywnie edytowałem Reksiopedię, chyba nawet rekord tam edycji pobiłem... łatwiej byłoby sprawdzić gdybym znał swoje stare IP
  • wysyłam bardzo dużo pw różnym osobom. Kretes102 coś o tym wie.
  • prowadzę śmieszny kanał na yt, gdzie jest dużo filmów o Kretesie102 i forum. Z tym, że prywatnych


N, 9 paź 2016, 19:09
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Wasze osiągnięcia na FPR
Dzięki mnie to forum dalej istnieje

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


So, 19 lis 2016, 18:26
I Kanalarz Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 lip 2008, 20:29
Posty: 10
Lokalizacja: Kryjówka Kuratora Dadisa
Naklejki: 7
Post Re: Wasze osiągnięcia na FPR
Moje osiągnięcia:
- Sporządziłem Verdikt
- Kuratorium to ja

_________________
Witam, tutaj Kurator Dadis.
Oto mój kolor do szerzenia Verdiktu i moderacji


Śr, 21 lut 2018, 15:44
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL