Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:32



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Gry na stronie 
Autor Wiadomość
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Gry na stronie
Proponowałbym zrobić specjalny dział na stronie Reksia z grami flash, aby można było porobić coś jeszcze poza czytaniem :mrgreen:

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Śr, 22 lut 2017, 01:54
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Gry na stronie
Dobra, dobra.
Dla mnie sprawa wygląda prosto: mamy już Opowiadania na twórczość literacką oraz NT na każdą inną. Niby nie ma problemu z założeniem jeszcze jednego na flashowe gierki... pod warunkiem, że te gierki faktycznie będą i będzie komu je robić. Nie chcemy raczej pustego działu z długim regulaminem wstawiania treści, pod którym będzie jeden temat. Poza tym - nie do końca jestem w temacie, ale z tego, co wiem, trzeba by tu trochę mocno się pobawić ustawieniami strony, chyba, że mielibyśmy dawać jedynie linki do pobrania gry albo do zagrania w nią na innej stronie - a do tego mamy już NT.
Jak dla mnie najpierw trzeba popatrzeć, czy w ogóle jest popyt na taką stronę. Jeżeli ktoś coś zaprogramuje - proszę bardzo, NT otwarte, ten temat zresztą też, zawsze można dawać wspomniane linki tutaj albo tam (raczej tam, żeby nie robić niepotrzebnego bałaganu, ale jak koniecznie chcecie tu - w ostateczności można przenieść ten temat tam). Jeżeli faktycznie trochę się tych gier pojawi - można pogadać z adminami (najlepiej z Adamem, bo chyba najlepiej sprawę ogarnia), żeby popracowali nad tym, co trzeba zrobić, i upewnili się, że w ogóle mają taką możliwość. Ale prędzej niezbyt warto zawracać im głowę, bo, jak już mówiłem - pustego działu nam nie trzeba.
No, to tyle ode mnie.
Pozdrawiam, Czarny nie102

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Śr, 22 lut 2017, 20:50
Online
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Gry na stronie
W przypadku gierek flashowych wystarczy linijka kodu (patrz tu).
Tu pojawia się problem. Jak wiecie, nasze kochane Forum jest lekko... ograniczone w pewnych aspektach, dla przykłądu Kretes donosi, że autoinkrementujący się (brrrr) indeks kodów BB w bazie zbliżył się do wartości granicznej... i nowe kody można stworzyć tylko poprzez nadpisanie starych (chyba, że źle zrozumiałem sytuację). Oczywiście, gdybyśmy mieli dostęp do bazy, wystarczyłoby jedno proste zapytanie, przywracające licznik do niższych wartości, plus ewentualne zmiany ID obecnych BB.
Możliwe (nie jestem pewien), że można po prostu stworzyć BBkod typu [html="kodkodkod"][/html], którego jedynym celem jest przemycenie HTMLa, ale... Jak już mówiłem, nie jestem pewien, a po drugie to dość niebezpieczne.

Co do osobnego działu... Serio? Potrzebne nam puste działy? Proponuję temat w NT. Jeden. I tak będzie mało postów. Serio, to wygląda tak ładnie tylko, gdy przyjdzie chwilowe natchnienie. Dlatego popieram Czarnego w kwestii <sprawdza> właściwie każdej. Również pomysł wstawiania linków zewnętrznych, co nie wymagałoby wręcz nic od Forum.

Swoją drogą wywiązała się dyskusja na temat interesującej kwestii gier przeglądarkowych, gier i programowania w sumie w ogóle. Jest może jakiś temat na Forum (poza tym od PanaAdministratora), który o tym traktuje?

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Cz, 2 mar 2017, 19:42
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL