Teraz jest Śr, 5 cze 2024, 03:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 401 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Następna strona
Reksio i weterynarz coś 

Cieszysz się że szczurzyca nie ma już banana?
Taaak! Lubimy szczurzycę! 37%  37%  [ 21 ]
Tak! Nie zasługiwała na taki los! 5%  5%  [ 3 ]
Nie wiem co o tym sądzić. 16%  16%  [ 9 ]
Nie, powinna jeszcze ze 2 tygodnie dłużej go mieć. 30%  30%  [ 17 ]
Błaaa! Bot i jego komiks jest "gópi" (opcja specjalna dla sługusów szczurzycy) 12%  12%  [ 7 ]
Liczba głosów : 57

Reksio i weterynarz coś 
Autor Wiadomość
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Grześ napisał(a):
Hmm, nie wiem dlaczego komiks obraża Johannę?

To jest komiks, w którym występuje przerobiona szczurzyca z avatara Johanny. Nie jest wymienione jej imię. Ciekawe dlaczego nagle to przeszkadza, skoro szczurzyca jest już od kilku odcinków. :)

IMO ten odcinek jest na wyższym poziomie humoru od innych. Nie zauważyłem braku akcji, której jest całkiem sporo. :D

Powiedz mi, czy ty jesteś takim IDIOTĄ, że nie zauważasz wspólności do prawdziwych osób i próby ośmieszenia ich?
No więc UfoKura to mój avatar, a szczurzyca jest Johanny, tak? Oba avki występują w zmodyfikowanej wersji. Również zachowania pseudobohaterów są takie, jak uważa Bot w realu. Uważa, że jestem sługusem Jo, jak również Sokarisa i Euresandy.
Euresanda - bardzo wiele zrobiła dla forum, była od zawsze. Nie wiem dlaczego jeszcze jej nie wyrzuciłeś w ogóle z moderatorium, przecież jesteś najwyżej, nie zdziwiłbym się.
Sokaris - Sam nie pochwalam jego postępowań, jednak nie można ukryć, że chciał dobrze, zbytnio się chłopak angażował, i z jego dobrych chęci wyszło bagno. Sam nawet przeprosił, co jest już w dzisiejszych czasach rzadko spotykane. No i co do niego w ogóle według was nie mogę mieć swojego zdania, mam do Sokarisa szacunek, a wy jak banda świń wyzywacie mnie od sługusów, i się potem dziwicie, że chcemy wam powiedzieć stop -.-
Johanna - aczkolwiek się na moda nie nadaje, tak samo jak ja, nie zasługuje na takie traktowanie, jak również wy nie zasługujecie, ale cóż - oko za oko, ząb za ząb.

Nalegam, bot,
PRZESTAŃ, PROSZĘ,
bo to już nie jest śmieszne.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 4 kwi 2010, 10:53
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 4 lis 2009, 18:06
Posty: 113
Post 
Zgadzam się z tobą, Traktor! Ja nie jestem jako żadną z tych osób, ale to jest nie fer! Wszyscy co to chwalą (a najbardziej ci, co to dobrze oceniają i bot): wyobrazcię sobie, że jesteście na miejscu np. Traktora. Czy miło by wam było żeby ktoś z was robił np. sługusa? Gdyby nie to, było by 10/10, tak jak przedtem napisałem, a jest 9,5/10! Bot, skończ z ,,Szczurzycą'' i jej ,,Sługusami''!

_________________
Obrazek Najlepsza z Reksia... To znaczy z nowej serii! xD
Czekam na CoS2...
ROBert01 powrócił!


N, 4 kwi 2010, 17:27
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 sty 2010, 11:25
Posty: 331
Lokalizacja: Z Bobroru
Post 
Alfredo napisał(a):
Zgadzam się z tobą, Traktor ja nie jestem jako żadna z tych osób, ale to jest fer! Wszyscy co to chwalą (a najbardziej ci, co to dobrze oceniają i bot): wyobrazcię sobie, że jesteście na miejscu np. Traktora. Czy miło by wam było żeby ktoś z was robił np. sługusa? Gdyby nie to, było by 10/10, tak jak przedtem napisałem, a jest 9,5/10! Bot, skończ z ,,Szczurzycą'' i jej ,,Sługusami''!


Dobrze pisze! Niech Bot po prostu skończy ze szczurzycą i sługusami, i napisze ,,przepraszam" Jo i innym, a potem zrób akcję o czymś innym!

_________________
Witajcie!
Mniemam, że mniemanie zamniemuje mniemacza mniemającego.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.



Magia rządzi, pamiętaj!

Obrazek


N, 4 kwi 2010, 18:25
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Alfredo napisał(a):
wyobrazcię sobie, że jesteście na miejscu np. Traktora. Czy miło by wam było żeby ktoś z was robił np. sługusa? Gdyby nie to, było by 10/10, tak jak przedtem napisałem, a jest 9,5/10! Bot, skończ z ,,Szczurzycą'' i jej ,,Sługusami''!

Czemu nie. Ja na przykład nic bym nie miał przeciwko tej formie, w jakiej robi to bot, czyli karykaturalnej. Innymi słowy, podzielam zdanie Grzesia.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


N, 4 kwi 2010, 19:28
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
nieznany napisał(a):
Alfredo napisał(a):
wyobrazcię sobie, że jesteście na miejscu np. Traktora. Czy miło by wam było żeby ktoś z was robił np. sługusa? Gdyby nie to, było by 10/10, tak jak przedtem napisałem, a jest 9,5/10! Bot, skończ z ,,Szczurzycą'' i jej ,,Sługusami''!

Czemu nie. Ja na przykład nic bym nie miał przeciwko tej formie, w jakiej robi to bot, czyli karykaturalnej. Innymi słowy, podzielam zdanie Grzesia.

Bądź co bądź te karykatury nie powinny obrażać, jak i powinny komentować wydarzenia forum, nie szerzyć propagandę twórcy.

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 4 kwi 2010, 20:11
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Traktor napisał(a):
Bądź co bądź te karykatury nie powinny obrażać, jak i powinny komentować wydarzenia forum, nie szerzyć propagandę twórcy.


Gdzie ty tu widzisz propagandę.. :roll:
Co prawda bot zaczął się babrać w takich podtekstach i innych głupotach, aczkolwiek wystarczyłoby trochę dorbej woli i was, i bota oraz dystans do siebie to byście nie mieli takich problemów.

Traktor napisał(a):
Jeszcze więcej nawiązań :D
10/10



Traktor napisał(a):
Nalegam, bot,
PRZESTAŃ, PROSZĘ,
bo to już nie jest śmieszne.


Dziwne? :?


A i Traktor przestań zniżać się do poziomu małego dziecka wyzywając Grzesia od idiotów..

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


N, 4 kwi 2010, 21:33
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Omg.
Cytuj:
Gdzie ty tu widzisz propagandę..

Propaganda jest, chce mnie pokazać jako nędzne dziwadło chcące żyć tylko dla jakiejś pier... trójcy.
Cytuj:
Co prawda bot zaczął się babrać w takich podtekstach i innych głupotach, aczkolwiek wystarczyłoby trochę dorbej woli i was, i bota oraz dystans do siebie to byście nie mieli takich problemów.

Kiedyś komiksy Bota były o wiele lepsze, czyli twierdzisz, że mogłyby takie znów być, gdybyśmy nie brali udziału w życiu forum?
Cytuj:
Dziwne?

No to jest coś takiego jak opóźnione zauważenie, zresztą to było przy innym odcinku, bynajmniej mój błąd xP
Cytuj:
A i Traktor przestań zniżać się do poziomu małego dziecka wyzywając Grzesia od idiotów..

Gdzie ja powiedziałem, że jest idiotą, to było pytanie -.-

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 4 kwi 2010, 21:44
Mieszacz Zaprawy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 15 sie 2007, 13:43
Posty: 1426
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 2
Post 
Rotf.

Cytuj:
Propaganda jest, chce mnie pokazać jako nędzne dziwadło chcące żyć tylko dla jakiejś pier... trójcy.


To, że bot pokazuje to co tu się dzieje ze swojej skrajnie subiektywnej perspektywy to nie jest propaganda. Propaganda zaczyna się wtedy gdy ktoś chce trafić do jakiejś grupy odbiorców jakimiś informacjami.

Poza tym możesz wziąć też sprawy w swoje ręce i porozmawiać z botem jak człowiek, a nie rozgłaszać wszystko na prawo i lewo.

Cytuj:
Kiedyś komiksy Bota były o wiele lepsze, czyli twierdzisz, że mogłyby takie znów być, gdybyśmy nie brali udziału w życiu forum?


Nic takiego nie powiedziałem, nie czytaj między wierszami.. :roll:

Cytuj:
Gdzie ja powiedziałem, że jest idiotą, to było pytanie -.-


Cytuj:
Powiedz mi, czy ty [Grześ] jesteś takim IDIOTĄ (...) ?


Jest pewna subtelna różnica między kulturalną wypowiedzią, a niegrzeczną i prostacką.

_________________
Stryj Mac jako Stryj Maćko [z wyeliminowanym polskim znakiem].
Moderuję kolorem niebieskim.
Szukajcie a znajdziecie. Pozdrawiam.
Piszę poprawnie po polsku.


Pn, 5 kwi 2010, 13:58
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Lmao.
Cytuj:
Poza tym możesz wziąć też sprawy w swoje ręce i porozmawiać z botem jak człowiek, a nie rozgłaszać wszystko na prawo i lewo.

Z nim się nie da rozmawiać na takie tematy. Ja do niego po ludzku napisałem na gg czy ta ufokura w komiksie ma przedstawiać mnie, bez żadnych wyzwisk itd. - nie odpowiedział. Zawsze jednak na inne rzeczy odpowiadał nawet z ochotą.

Resztę pozostawię bez komentarza ;>

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pn, 5 kwi 2010, 18:46
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 cze 2009, 09:40
Posty: 42
Lokalizacja: z Warszawy
Post 
Pamiętajcie że wiele osób może mieć takie avatary. Mi by nic nie przeszkadzało jakby bot użył avatara, który akurat mam ja. Ja sądzę tak samo jak Grześ, a jak wam coś nadal wam nie pasuje to zmieńcie avatary i będzie OK. Nie będzie już że to wy. A co do komiksu może być nawet więcej odcinków ze szczurzycą. Nie chcę żeby taki dobry (przyklejony) komiks się zepsuł, a swoją dyskusją na ten temat tylko go zniechęcacie. Daję 10/10.


So, 17 kwi 2010, 12:57
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
A teraz moi mili, pora na 25 odcinek komiksu pt. "Koniec szczura", zapraszam do lektury:

Obrazek

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


N, 18 kwi 2010, 20:17
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Teraz już ekstra. Fajny humor, akcji nie zabrakło, dużo miejsc zawarłeś w rozdziale. Grafika nienaganna, tylko trochę nie widać testów Ibisa. 10/10.


N, 18 kwi 2010, 20:42
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
10/10 tylko teksty Ibisa słabo widać.
Komiks bardzo długi i bardzo dobry. To jest wielki plus. Po skończeniu czytania zamiast "nudno, za krótki", to "długi, aż czytanie zmęczyło". :D

"Nie dość że wódz z tymi zmysłami żartował i powiedział że mi samo przejdzie po roku... to jeszcze teraz mój zameczek... błaaa!!!"

Cała prawda z forum w komiksie: "po roku" - roczny BAN. :P
A mnie dasz do komiksu? Albo siebie. :D Może daj któregoś z czarodziei. :P

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


N, 18 kwi 2010, 21:27
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 20 lip 2009, 13:20
Posty: 256
Lokalizacja: Z Nory Kretesa i Molly.
Post 
Super! 10/10!
Plusy:
Fajne teksty, humor, grafika, no i oczywiście szorowanie Szczoteczką. :lol:
Minusy:
Nie ma!

A dasz mnie do komiksu?

_________________
Obrazek Obrazek Kolejorz! Mój ulubiony obrońca Lecha Poznań Obrazek
Zapraszam na moje forum. Link: http://www.pilkarskiezespoly.fora.pl


Pn, 19 kwi 2010, 14:29
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post 
No to teraz mnie rozbroiłeś xD. Ostatnia klatka jest najlepsza xD. Nienazwany rządzi :p. Bez minusów - 10/10. Teraz przebiłeś według mnie Seta :).

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


Pn, 19 kwi 2010, 15:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 401 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL