Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Książka historyczna o Reksiu i jego fandomie 
Autor Wiadomość
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Książka historyczna o Reksiu i jego fandomie
Witam. Od dziś postanowiłem zabrać się za produkcję historii PR i jego fandomu w formie książki. Nazwa robocza to "PR i jego fandom w formie książki". Potrzebna jest mi wasza pomoc. Poproszę o podawanie ważnych postaci w fandomie, dat i wydarzeń oraz innych, które mogą się przydać
Pozdrawiam :)

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Śr, 3 lut 2021, 18:12
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: Książka historyczna o Reksiu i jego fandomie
Może ja zacznę...18 Października 2019, dołączyłem do forum gdyż bardzo chciałem tam się dostać no i swoją przygodę (chyba) zacząłem od opowiadania będący zwięczeniem PR i MLP: EG, jako że MLP jest dla dzieci to się teraz wstydze o tym gadać: viewtopic.php?f=6&t=10624


Później chciałem zrobić crossorver Reksia i Medievil w formie opowiadania, ale niestety nie chęć skłoniła do tego że tego nie zrobiłem.

_________________
Lubie wszytskich na forum


Śr, 3 lut 2021, 19:28
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: Książka historyczna o Reksiu i jego fandomie
Ehh nie chcę być nieuprzejmy (bo przecież dziś uprzejma środa!) ale nie o takie daty tu chodzi. Równie dobrze mogę stworzyć ponad 1000 stron w tej "książce" i każda miała by napisane datę dołączenia do forum jakiegoś użytkownika. Mają to być takie daty jak na przykład "Powstanie Forum", albo "Bitwa pod Grunwaldem :kuratoren: "
Ale o tobie (jak i o innych bardziej tutaj aktywnych) na pewno znajdzie się pewien "epizod", bo każdy jest ciekawy i niektórzy dużo zrobili dla fandomu.
Pozdrawiam :)

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Śr, 3 lut 2021, 20:13
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: Książka historyczna o Reksiu i jego fandomie
Przepraszam za złe słowo, ale jestem zły bo 1.Mnie uraziłeś 2.Jestem zły bo moja rodzina mnie dręczy

_________________
Lubie wszytskich na forum


Śr, 3 lut 2021, 20:16
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: Książka historyczna o Reksiu i jego fandomie
Przepraszam bardzo, ale jak ja ciebie niby uraziłem?
Poprostu nie będę robił tematu na to że dołączyłeś sobie na forum któregoś tam dnia. Równie dobrze mogę napisać całą książkę o tym jak edytowałem Wikipedię :kuratoren:
Dołączenie na forum to nie jest zbaw, i proszę pamiętać że nie jesteś pępkiem wszechświata (Proszę o dystans do tego co piszę. Czasem piszę głupoty i potem tego żałuję....)

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Śr, 3 lut 2021, 21:34
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sie 2020, 03:51
Posty: 224
Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: Książka historyczna o Reksiu i jego fandomie
Super Newt! Zapowiada się naprawdę masa, masa roboty, szczególnie że trzeba będzie dotrzeć również do tych postów, które zostały już z forum usunięte [*] Jak pisałem kiedyś na chacie, archiwizacja całej historii fandomu to moje wielkie marzenie i bardzo chciałbym, aby taki tekst kiedyś powstał. Kiedyś, gdy przeglądałem jakiś losowy, historyczny wątek (prawdę mówiąc, nie mogę sobie teraz przypomnieć, jak ja w ogóle tam trafiłem), pomyślałem sobie, że czemu by nie zacząć tego dzieła od powolnego streszczania istotniejszych wątków, na zasadzie "ziarnko do ziarnka". Niestety zrobiłem tylko ten jeden i jakoś nigdy potem nie chciało mi się do tego brać. Chodzi o mało znaczące wydarzenie znane jako "Rewolucja 2009" https://drive.google.com/file/d/1ZTFYft ... sp=sharing Na koniec jest też jakiś losowy ranking liczby napisanych postów z 2011 XD Nic przełomowego, ale mam nadzieję, że w jakimkolwiek stopniu pomoże. Nawiasem mówiąc, najcenniejszym źródłem informacji jest chyba temat o zarządzeniami administratorów w wątku "O stronie"

Maniac, przykro mi z powodu Twojej sytuacji, ale pamiętaj, że wątki na forum to nie miejsce na odreagowywanie i na pewno nie takimi słowami (może raczej spróbuj w shoutboxie - w sumie jesteśmy tu w bardzo kameralnym gronie, a atmosfera jest całkiem sympatyczna, więc o każdym problemie można chyba napisać). Jeśli mogę coś poradzić (co działa w moim przypadku, ofc nie znam Twojej sytuacji) to, żeby po pierwsze mieć, jak to się mówi, wyrąbane. Jutro i tak się będziesz czuł inaczej, mam nadzieję, że lepiej, więc po co się dąsać na wieczór. Zamknij drzwi, idź spać, nie odpowiadaj na nic, i po prostu odpuść sobie ten dzień, po co się nakręcać w złych emocjach. A po drugie, no tak to z rodzinami jest, że potrafią być za przeproszeniem nienajlepsze. Moim zdaniem, to taki niezamierzony element wychowania - pokazują Ci, czego nie robić. Ja zawsze jak moja rodzina odwala jakiś szajs, to sobie myślę "a, ok, ja w swoim życiu nigdy do tego nie dopuszczę, nie będę robił tego, tego i tego". Wyluzuj, przyjmuj z godnością niefajne rzeczy i pomyśl o tym, jak już sam będziesz ogarniał sobie życie, jak to rozgromisz dzięki tej wiedzy, czego unikać.
Teraz pewnie przez następne pół godziny będę raz za razem czytał tą wiadomość i zastanawiał się, czy nie powinienem usunąć tego drugiego akapitu i czy za bardzo się nie wymądrzam. Z góry przepraszam, jeśli tak jest.

Połączone, link podmieniony /Dawid6
Argh, w tym wątku nie da się edytować. Zepsułem z linkiem i ten na górze nie działa. Z tym tutaj powinno być wszystko w porządku https://drive.google.com/file/d/1ZTFYft ... sp=sharing

_________________
Mój avatar narysował MRX, za co jestem mu bardzo wdzięczny :love:


Ostatnio edytowano Cz, 4 lut 2021, 13:36 przez Dawid6, łącznie edytowano 1 raz

złączenie 2 postów



Śr, 3 lut 2021, 22:31
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: Książka historyczna o Reksiu i jego fandomie
Dziękuję za wzięcie udziału w projekcie :) ten link na pewno się przyda

Wiadomości ciąg dalszy. Przydałby tu się ktoś kto od dłuższego czasu jest na forumie. Z tych aktywniejszych dałbym tu Dawida oraz Kretonapodziemnego (zachęcam do wzięcia udziału w projekcie) oraz zawsze jakiś mod albo admin forumowy by się przydał w projekcie.
Pozdrawiam

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Cz, 4 lut 2021, 09:52
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 9 sie 2017, 17:28
Posty: 165
Naklejki: 0
Post Re: Książka historyczna o Reksiu i jego fandomie
Zawsze chciałem, żeby taki projekt ujrzał światło dnia, więc bardzo cenię starania i jestem ciekaw jak to wyjdzie :lol: najlepiej, żeby jako załącznik do książki jeszcze dorobić bazę wszystkiego
Ogólnie ta strona na fanowskiej wiki może posłużyć jako dobra podstawa jak i checklista najważniejszych wydarzeń. Jest też tam link do całkiem dobrego opisu 4 reform, które były pierwszą inbą forumową jaką doświadczyłem.

A tak to radziłbym się przyjrzeć poczynaniom gwardii reksia jej działania miały dość istotny wpływ na rozwój fandomu. :D wgl. jak masz zamiar ten projekt brać na poważnie to czemu by nie uformować do tego kolejnej 7 czy tam 8 gwardii.

No i właśnie się zastanawiam, czy projekt nie wypadłby lepiej jako gęsto zhyperlinkowane artykuły na wiki, żeby obok generalnego poglądu, każdy mógł wykonać article hopping do wybranej króliczej nory.

_________________
Jejku zapraszam https://github.com/mysliwy112


Cz, 4 lut 2021, 13:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL