Teraz jest So, 27 kwi 2024, 15:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Reksio i trzeci wymiar 
Autor Wiadomość
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post Reksio i trzeci wymiar
hej! tutaj będe pisac opowiadanko pt: Reksio i trzeci wymiar :wink:


Cz, 8 lut 2007, 14:49
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
a oto pierwszy rozdział:
Reksio i trzeci wymiar. Był pewien piękny dzień. Nasz dzielny pies Reksio spędzał dużo czasu z Kari-Matą, a kret Kretes spędzał czas z Molly. Pewnego dnia kogut wynalazca wyszedł na miasto i przeczytał ogłoszenie, które znajdowało się na słupie ogłoszeń. W ogłoszeniu pisało: „Uwaga! Już nie długo odbędzie się konkurs wynalazców!!! Reguły są następujące: każdy kto chce wziąć udział w konkursie musi wysłać zgłoszenie na adres Kretowo ul. Kurnikowa kod pocztowy 22-88. Każdy z uczestników musi zbudować na konkurs jeden wynalazek. Zwycięzca otrzyma klucz ze złota. Każdy z wynalazków musi pozostać przetestowany w czasie konkursu. Dziękuję!” Kogut wynalazca poprosił Reksia i Kretesa o przetestowanie machiny koguta (oraz zbudowanie). Kogut wynalazca: Reksiu Kretesie, proszę przetestujcie i zbudujcie moją maszynę!!! Kretes: W życiu!! Na pewno nie dam się jeszcze raz nabrać!!! Reksio: hau hau hau (a Kornelek nie może go przetestować i zbudować??). Kogut wynalazca: Kornelek ma uczulenie na testowanie!!!. Kretes: uczulenie?? A może po prostu TY chcesz mnie z Reksiem wykończyć?? Kogut wynalazca: skąd że znowu!! Po prostu WY się do tego najlepiej nadajecie. Reksio: hau hau hau (hmmm… a może przetestujemy maszynę koguta?? Kretes: Reksiu, zwariowałeś?! Przecież dopiero co wydostaliśmy się z XIX wieku!!! Reksio: hau hau hau ( ale musimy tylko przetestować i zbudować maszynę!!). Kretes: no nie wierzę że to mówię ale przekonałeś mnie!!! Kogut wynalazca: więc bierzcie się do roboty!! Musicie zbudować maszynę, która potrafi przenieść do trzeciego wymiaru. Ja w tym czasie zajmę się budową pilota, który będzie mógł przenieść was znowu do naszego wymiaru.
Gdy Reksio i Kretes zbudowali maszynę a kogut pilot wszyscy wyruszyli do Kretowa na ulicę Kurnikową. Gdy dotarli do celu sędzia przemówił: Witam wszystkich na konkursie wynalazców!!! Mam nadzieję, że wszystkie maszyny mają testerów. Pierwszy wynalazca, który zademonstruje swoją maszynę to KOGUT WYNALAZCA!!! Kogut wynalazca: dziedzień dobry wszystkim!!! Zademonstruję zaraz maszynę, która przeprzeniesie do trzeciego wymiaru moich asystentów: Reksia i Kretesa!!! Reksio: hau hau hau (Zaczynamy???). Kogut wynalazca: zaczynamy!! Reksiu, Kretesie wejdziecie do pralki, a ja uruchomię maszynę!! Kretes: aaaaaaaaaaaaa… przeeeeennnoossiiimmmyy się doo doo doo trzeeecieeegoo wwwyymiarruu!!! Reksio: hauuu hauuu hauuu ( chyyybba zzzwyymmmioottujjeee!!). Reksio i Kretes, po długim narzekaniu wreszcie wylecieli z tunelu. Kretes: eeee… jesteśmy w trzecim wymiarze??
CZY REKSIO I KRETES NA PEWNO TRAFILI DO TRZCIEGO WYMIARU?? KOGO SPOTKAJĄ NA SWOJEJ DRODZE?? KIM OKAŻE SIĘ KŻBM??
TEGO DOWIECIE SIĘ Z KOLEJNEGO ROZDZIAŁU.


Cz, 8 lut 2007, 16:20
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Czekam na następną część. :)

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Cz, 8 lut 2007, 17:03
Post 
Ja też czekam. Opowiadanie zapowiada się ciekawie... :) :) :) ...


Cz, 8 lut 2007, 21:17
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
już jutro kolejny rozdizał :wink: . PS: fajnie że się wam podoba :wink:


Cz, 8 lut 2007, 21:24
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
a teraz... kolejny rozdział!!!!
Reksio i trzeci wymiar:
Reksio i Kretes, po długim narzekaniu wreszcie wylecieli z tunelu. Kretes: eeee… jesteśmy w trzecim wymiarze?? Reksio: hau hau hau (sądząc po widoku jaki tu panuje to chyba tak). Kretes: to… może… ja coś przerysuje do notesu?? Reksio: hau hau hau ( a po co?). Kretes: no… kogut wynalazca kazał przerysować parę rysunków z trzeciego wymiaru do notesu, który nam dał. Reksio: hau hau hau (no dobra). Gdy Kretes już skończył przerysowywać Reksio chciał wcisnąć guzik na pilocie gdy… Reksio: hau hau hau ( ups… zapomniałem wziąć pilot od koguta). Kretes: CO???!!! Reksiu, czy Ty sobie ze mnie żartujesz?? Reksio: hau hau hau (nie, naprawdę zapomniałem pilota) W tym czasie… kogut wynalazca: ko ko gdzie oni są?? Zaraz, zaraz ko ko, a co ja tu mam w kieszeni?? Co??? To pilot, który powinni mieć Reksio i Kretes!!! Zapomniałem im go dać!! W trzecim wymiarze… Kretes: o matku, o matku, o matku!!! No nie wierzę, no nie wierzę, no nie wierzę!!! Reksio: hau hau hau (wiesz co nas czeka Kretesie??). Kretes: dożywotnie nieszczęście?? Reksio: hau hau hau (nie, kolejna przygoda!!!). Kretes: o nie!!! Tylko nie kolejna przygoda!!! Reksio: hau hau hau ( Kretes, będzie fajnie!) Kretes: mów za siebie, bo to nie Ty musisz zawsze obrywać podczas przygód. Po kilku godzinach Reksio przekonał w końcu Kretesa do brania udziału w przygodzie.
Kretes: jak szanowny pan narrator powiedział że wziąłem udział przygodzie to was nie okłamał. Hej Reksiu! Patrz, tam jest jakaś kuro-żabo-byko-mutant! Reksio: hau hau hau (kuro-żabo co??) Kretes: kuro-żabo-byko-mutant, czyli zmutowany byk, kura i żaba. eee… przynajmniej wygląda tak jak opisałem! Mutant: witajcie! Jestem Kżbm a wy?? Kretes: ja jestem kret Kretes a to dzielny pies Reksio, mam do Ciebie jedno pytanie: co oznacza Kżbm?? Mutant: Kżbm to moje imię, a oznacza kura żaba byk mutant. Reksio: hau hau hau (wiesz jak dotrzeć do wymiaru na Ziemi??
CZY KŻBM WIE JAK SIĘ DOSTAC DO WYMIARU REKSIA I KRETESA?? JAKIE POSTACIE REKSIO I KRETES SPOTKAJĄ W TRZECIM WYMIARZE?? JAKĄ MASZYNĘ ZBUDUJĄ KOGUTY DO AKCJI RATOWNICZEJ??
:) :)


Pt, 9 lut 2007, 19:16
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
dzięki wszystkim!! następny rozdział będzie za 4 dni :wink:


So, 10 lut 2007, 11:34
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
przez pewne utrudnienia rozdział trzeci będzie pokazany za dwa dni :( przepraszam za utrudnienia :cry:


Śr, 14 lut 2007, 16:05
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
sam sobą jestem zawiedzony :(
niestety musiałem przenieśc trzeci rozdział :cry:


Śr, 14 lut 2007, 16:25
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Wiedziałem, że 4 dni to coś podejrzanego, za dwa dni może też nie być.. :roll:

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Śr, 14 lut 2007, 16:25
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
a oto (bardzo :wink: ) długo oczekiwany rozdział 3...
Rozdział 3.
Reksio: hau hau hau (wiesz jak dotrzeć do wymiaru na Ziemi??) Kżbm: hmm.. Ziemia?? przecież na niej stoimy!! Kretes: o matku! Nie chodzi mi o piasek tylko o planetę Ziemię! Kżbm: aha! Więc, wiem jak się dostać na Ziemię ale nie wiem jak się dostać do jakiegoś wymiaru na Ziemi, najlepiej będzie jak poszukacie wielkiego Kudeusza. On panuje nad wymiarami i może wam pomóc tylko.. Reksio: hau hau hau (gdzie on mieszka??) Kżbm: właśnie miałem to powiedzieć, więc mieszka on na końcu naszej krainy. Kretes: co?! A dużą macie tą krainę?? Kżbm: bardzo!!! Reksio: hau hau hau (więc musimy się udać na koniec krainy… krainy… po prostu na koniec trzeciego wymiaru). Kżbm: oh hohoh! Trudne to zadanie! Kretes: zrobię wszystko aby wrócić do Molly! Reksio: hau hau hau (a gdzie dokładniej jest koniec waszej krainy??). Kżbm: musicie iśc na północ i gdy dojdziecie do czerwonego X skręćcie w prawo, potem ujżycie wielką górę i tam będzie zamek Kudeusza.
Kretes: dziękujemy Ci Kżbm! Kżbm: powodzenia przyjaciele, do zobaczenia!
Po dwóch godzinach wędrówki Reksio i Kretes dotarli do czerwonego X. Jednak przejście do okolic wielkiej góry było pilnie strzeżone… Straż: nie można przejść! Tylko „WYBRANIEC” i potomek „AMONKRETESA” lub sam „AMONKRETES” może przejść! Kretes: tak się składa drodzy hehe PANOWIE że my Reksio jest wybrańcem a ja jestem potomkiem AmonKretesa. Straż: może i jesteście ale przejść mogą tylko WYBRANIEC i potomek AMONKRETESA (chodzi o różnicę wielkiej i małej litery)
JAK REKSIO I KRETES MOGĄ ZMIENIC SWOJĄ SŁAWĘ NA SŁAWĘ ZŁOŻONĄ Z WIELKICH LITER?? CZY KUDEUSZ POMOŻE REKSIOWI I KRETESOWI?? CZY UDA IM SIĘ WIEJŚC NA WIELKĄ GÓRĘ??
TEGO I INNYCH RZECZY DOWIECIE SIĘ Z NASTĘPNEGO ROZDZIAŁU

fajne?? :wink:


Wt, 27 lut 2007, 18:01
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 3 sie 2006, 19:54
Posty: 155
Lokalizacja: Gorzyce
Post 
Kiedy następny rozdział?

PS.: Fajne. Fajny jest ten Kżbm.

_________________
Pozdrawiam wszystkich Aidemmediaków (innych też)
Jak powiedział Kudłaty: "Piraci to wariaci" ;)

Fan filmów: Star Wars i Indiana Jones
Fan gier: Sam & Max

KK wraca do akcji


So, 10 mar 2007, 21:31
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
nie będe teraz obiecywał kiedy następny rozdział żeby nie było tak jak z trzecim :) mogę powiedzijec tylko jedno: rozdział czwarty-przewidywana premiera: 1.05.2007r. :wink:


N, 11 mar 2007, 09:35
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Dopiero??????????????? :shock: :shock:

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


N, 11 mar 2007, 09:36
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
napisałem "przewidywana premiera" a to nie znaczy że napewno będzie pierwszego kwietnia :)


N, 11 mar 2007, 09:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL