Teraz jest N, 28 kwi 2024, 00:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Power Rangers S.P.D - Nowa Seria 

Podoba wam się to opowiadanie?
Bardzo 55%  55%  [ 6 ]
Tak 0%  0%  [ 0 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Beznadzieja 27%  27%  [ 3 ]
Moze i fajne ale nie lubie Power Rangersow 18%  18%  [ 2 ]
Nie mam Zdania 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 11

Power Rangers S.P.D - Nowa Seria 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 5 kwi 2006, 11:35
Posty: 572
Lokalizacja: Gdańsk
Post Power Rangers S.P.D - Nowa Seria
Teraz zacznę pisac opowiadanie o Power Rangersach.
S.P.D to moja ulubiona seria i teraz ją trochę przerobię 8) :lol: 8)
Myślę że się bedzie wam podobac. :D
1 odcinek dziś lub jutro.


Cz, 22 mar 2007, 20:40
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 5 kwi 2006, 11:35
Posty: 572
Lokalizacja: Gdańsk
Post 
Odcinek 1
Atak na Bazę Delta



Pewnego słonecznego dnia gdy żaden zły potwór nie atakował ziemi, a Rangersi wyjechali na wakacje, komandor Crugger surwował po internecie w bazie Delta. Nagle przyszedł do niego Boom i powiedzial, że ulepszył wszystkie Megazordy. Po pokonaniu Imperatora Gramma i Broodwinga nikt już nie atakował świata. A baza Delta w NewTech City zaczęła byc niepotrzebna. Chociaż Komandor Crugger ciągle coś wspominał, że zawsze trzeba byc gotowym na ataki to i tak nikt go nie słuchał, ponieważ minęło już kilka miesięcy od pokonania Gramma i Broodwinga i od tego czasu nikt nie atakował ziemi. Wszystkie oddziały były na urlopie i baza Delta bardzo opustoszała. Byli tam jedynie Komandor Crugger, Boom i Kat.PEwnego razu gdy nic nie wskazywało na to, że coś się stanie gdy nagle Kat przybiegła do Cruggera i zaczęła mu opowiadac co zobaczyła. Gdy przeglądała karty wieżniów karta Gramma i karta Broodwinga była pusta. Wtedy Komandor Crugger zamruczał coś pod nosem w stylu "a nie mówiłem" i powiedział żeby Kat jak najszybciej zadzwoniła do odziału B i powiedziała żeby natychmiast przyjerzdżali. Jednak nie odpowiadali na wezwanie. W tej samej chwili po całej bazie rozniósł się wielki huk i glówne drzwi zostały wyłamane. Komandor Crugger chciał przemienic baze w Megazorda ale na bazie stał wielki robot - skorpion. Crugger wyjął ostrze cienia i dał Boomowi Morfer.
Boom zapytał się co to jest ale Crugger powiedział że nie ma czasu i niech szybko przemieni się w Rangersa.
Boom krzyknął: SPD! ALARM!
I ze zdziwieniem jak i radością zobaczył, że zamienił się w pomarańczowego Rangera. Crugger powiedział, że teraz tylko oni mogą uratowac bazę i pobiegli w stronę wejścia. Zobaczyli tam wielką armię Krybotów i Orangeheadów. A na ich czele stał Imperator Gramm. Crugger pobiegł w jego stronę.

C.D.N

Wiem, że nie najlepiej pisze opowiadania ale proszę was ocencie. :(


Cz, 22 mar 2007, 22:14
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 5 kwi 2006, 11:35
Posty: 572
Lokalizacja: Gdańsk
Post 
Odcinek 2
Atak na Bazę Delta cz.2



Komandor Crugger pobiegł w stronę Gramma.
Zapytał się go jak uciekł z karty lecz ten nie odpowiedział tylko skierował swój w stronę komandora. Komandor Crugger uniósł miecz i przeciął nim jedynie powietrze, ponieważ Gramm skoczył na ponad 2m. Gdy spadał udeżył Cruggera, który upadł na ziemię. Crugger krzyknął do Booma.
Crugger: Boom! Ty zajmij się robotami a ja zajmę się Grammem.
Gramm: Zajmiesz się mną? Hahahahahaha! Jakie to żałosne.
Crugger: Sam jesteś żałosny Gramm!
I Crugger przeciął kij Gramma lecz ten automatycznie się zreperował.
Boom pobiegł walczyc z robotami i szło mu to nawet dobrze jak na pierwszy raz. Jednak wszystko co dobre szybko sie kończy. Orangeheady złapały Booma i rzuciły nim daleko.
Nagle zdażył się cud. Przed bazą Delta stanął Sam i krzyknął
Sam: SPD! ALARM!
I zamienił się w Omega Rangera. Z łatwością pokonał kryboty blokujące drogę do drzwi lecz orangeheady go zatrzymały.
Sam: Omega Morfer! Moc Mięśni!
Teraz Sam był o wiele bardziej silniejszy i odrzucił Orangeheady i skoczył na dach bazy Delta gdzie stał robot-skorpion a w nim nie kto inny niż Broodwing.
Sam: Wzywam Omega Zorda!
Kat: Omega Zord nie może wyjechac z bazy ponieważ drzwi są blokowane.
Omega Ranger niespodziewanie dostał w brzuch ogonem skorpiona i upadł na ziemię.
Broodwing: Hahaha! Wreszcie cię mam Omega Rangerze! Strzał trucizny!
Z ogona robota wyleciał strumień trucizny, który uderzył Omega Rangera.
Sam: Nie!!! Muszę uratowac bazę Delta!
Broodwing: Na twoim miejscu ratowałbym siebie ale jak nie chcesz siebie obronic to patrz! Ultra Promień!!!
Znów z ogona skorpiona wyleciał promień tym razem energi, lecz Omega Ranger nie dośc, że był cały poobijany to jeszczespadł z dachu bazy.
Sam: Muszę jakos uwolnic drzwi bazy. hmmm... Już wiem! Delta Miotacze!
Sam powystrzelał wszystkie roboty blokujące drzwi i poprosił Kat o Omega Zorda.
Sam: Wzywam Omega Zorda!!!
Kat: Jest w drodze.
Z bazy wyjechał wielki motor. Omega Ranger wsiadł do środka i zamienił motor w MegaZorda.
Sam: Podwójne cięcie!
Megazord wyjął ostrza i odciął ogon skorpionowi.
Broodwing: Pożałujesz tego!!!
Sam: Wątpie: Pełna Moc!!!
Broodwing: Nie!!!
Skorpion został zniszczony a Broodwing wyleciał w powietrze.
W tym czasie Crugger prowadził zacięty pojedynek z Grammem.
Crugger: Ostrze Cienia! Kontrolowane uderzenie!!!
Gramm: To mnie nie pokona!
Gramm użył swojego magicznego kija i zasłonił się krybotami które zostały pocięte.
Pomarańczowy Ranger dzielnie walczył z Orangeheadami, lecz ta walka nie trawała długo gdyż Sam podbiegł i krzyknął
Sam: Omega Morfer!!! Elektro Moc!!!
I wielkim piorunem zniszczył Orangeheady. Na polu bitwy został tylko Gramm, który widząc,że jest bez szans szybko uciekł z bazy Delta.
Wszyscy odetchnęli z ulgą, a Kat udało się połączyc ze wszystkimi Rangersami. Niedługo wszystkie oddziały miały powrócic by po raz drugi obronic ziemię przed Imperatorem Grammem.


C.D.N

Błagam was ocencie!!! :wink:


Cz, 22 mar 2007, 23:27
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Mi się Podoba naprawdę , choc nie nawidzę Rangersów ale mi się Podobało :wink:

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 23 mar 2007, 12:50
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 5 kwi 2006, 11:35
Posty: 572
Lokalizacja: Gdańsk
Post 
Odcinek 3
Powrót




Po pokonaniu wielkiej armii Imperatora Gramma i Broodwinga Komandor Crugger zwołał wszystkich Rangersów i kadetów SPD. NewTech City nie było już bezpieczne.Gdy wszyscy przybyli do bazy, Kat zauważyła, że brakuje oddziału B i powiedziała to Cruggerowi. Crugger bardzo się zmartwił, ponieważ to był najlepszy oddział i bez niego bedą mogli przegrac wojnę z Grammem. Komandor Crugger zastanawiał się tylko jak Gramm i Broodwing uciekli z kart.
Pewnego słonecznego dnia Boom z okna zobaczył coś wielkiego lecącego w kierunku miasta z ogromną prędkością. Crugger również to zobaczył i powiedział, żeby Omega Ranger zaatakował go swoim MegaZordem.
Crugger: Znam go. Kiedyś z nim walczyłem. To Dynamo. Stworzył on potężnego robota, który może poruszac się nawet z prędkością światła.
Sam: Nie wiem czy go pokonam. Pewnie jest bardzo silny.
Crugger: Musisz dac mu radę. Ty i Boom jesteście ostatnią obroną Bazy Delta. Musicie dac radę dopuki nie znajdziemy oddziału B.
Sam: Ale przecież mamy jeszcze pana,komandorze.
Crugger: No tak. Ale ja dopiero w ostateczności będę walczył. Heh... My tu gadu gadu, a miasto zaraz spłonie. No ruszaj.
Sam: Tak Jest!
Sam wyszedł przed bazę i zobaczył wielkiego robota, który był wielkości Mega Zorda bazy Delta. Sam szybko zamienił się w Rangera i wezwał MegaZorda.
Sam: Podwójne cięcie!
Dynamo: HAHAHA! Tym mnie nie załatwisz!
I Dynamo z prędkością światła odskoczył swoim robotem i zaatakował.
Dynamo: Świetlne uderzenie!
Promień energii wystrzelony z wielką prędkością uderzył w MegaZorda Omega Rangera, Który upadł na ziemię. Robot Dynamo stanął nad MegaZordem, wyjął miecz i zaatakował MegaZorda ostatecznym cięciem. W ostatniej chwili na szczęście zablokował cios Boom w swoim nowym MegaZordzie.
Boom: Nie pokonasz go Dynamo!
Dynamo: Teraz to może nie, ale za to pokonam ciebie!
Dynamo wziął duży zamach i przeciął MegaZorda Booma. Ten również upadł na ziemię.
Dynamo: Hahaha! Teraz wszyscy jesteście pokonani!
Crugger:Mylisz się! Dopuki ja tu jestem nic złego im się nie stanie! SPD! TRYB MEGAZORD!
I Crugger zamienił bazę Delta w MegaZorda.
Crugger: Laserowe palce!!!
Robot Dynamo został odrzucony. A Dynamo tak się wściekł, że zaatakował najlepszym atakiem.
Dynamo: Działko rakietowe!
10 wielkich rakiet uderzyło w Mega Zorda, który również padł na ziemię ale zaraz się podniósł.
Crugger: Pełna Moc!
Pomień energii z ogromną siłą odrzucił Dynamo na 50 metrów, lecz Dynamo się nie poddał.
Dynamo: Szafirowe Ostrze!
Crugger: Co??!!
Potężny miecz zaatakował wszystkie MegaZordy i odrzucił je na 100 metrów. Wszędzie było pełno ognia, a na horyzoncie pojawiła się piątka ludzi...


Czemu Crugger tak się zdziwił słysząc o szafirowym ostrzu?
Kim jest tajemnicza piatka?
Czy Dynamo pokona SPD?

Tego dowiecie się w następnym odcinku.


NAPISZCIE KOMENTY!!! PLZ!!! :(


Pt, 23 mar 2007, 13:34
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 5 kwi 2006, 11:35
Posty: 572
Lokalizacja: Gdańsk
Post 
Przepraszam za dwa posty ale chce się zapytac czy wam sie podoba?
Bo nie wiem czy pisac dalej czy nie.


Pt, 23 mar 2007, 14:51
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Super ! SPD to moja ulubiona seria :)

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Pt, 23 mar 2007, 15:15
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 5 kwi 2006, 11:35
Posty: 572
Lokalizacja: Gdańsk
Post 
Moja też :) I dzięki za ocenę. :D

P.S Oceniajcie dalej plz


Pt, 23 mar 2007, 15:16
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 5 kwi 2006, 11:35
Posty: 572
Lokalizacja: Gdańsk
Post 
Odcinek 4
Szafir



Piątka ludzi zbliżała się coraz bardziej, a gdy weszli na pole bitwy wszyscy zauważyli, że byli to Power Rangersi.
Crugger: Co tak długo?
Jack: Mieliśmy byc tu już dawno, lecz zatrzymała nas armia krybotów.
Crugger: Dobra zajmijcie się nim!
Jack: Tak jest! Rangersi gotowi?
Sky,Bridge,Z,Syd: Gotowi!
Jack,Sky,Bridge,Z,Syd: SPD! ALARM!
I wszyscy zamienili się w Rangersów. Niestety nie mogli wezwac MegaZorda, ponieważ Dynamo blokował drzwi.
Sky: Co mamy robic? Bez Zordów nie mamy szans z nim.
Bridge: Wiem! Uderzmy w niego z naszych miotaczów S.W.A.T., a wtedy on odejdzie od drzwi i wezwiemy zordy!
Z: Dobry pomysł, Bridge.
Jack,Sky,Bridge,Z,Syd:SPD! ATAK!
Omega Ranger: Czy przestaniecie gadac i wreszcie go zniszczycie?
Bridge: Tak.
I zaczął strzelac w Dynamo, który odszedł od drzwi, a Rangersi wezwali zordy. Dynamo zaczął atakowac szafirowym ostrzem i tak samo jak inni niestety MegaZord oddziału B upadł na ziemię. Wszystkie MegaZordy jakby sparaliżowane nie mogły wstac z ziemii. Tym czasem w bazie Delta Kat i Boom przygotowali Nowego Zorda czyli połączenie OmegaMax MegaZorda i Zorda pomarańczowego Rangera. MegaZord Baza zamienił się już w bazę a inne Zordy leżały na ziemi dalej. Nagle Omega Zord i Zord pomarańczowego Rangera połączyły się i zaatakowały Dynamo.
Sam: Promień świetlny!
Dynamo zrobił unik i uderzył szafirowym ostrzem. MegaZord oddziału B wstał i razem zaczęli atakowac Dynamo. Jednak robot Dynamo był tak szybki, że nie mieli z nim szans, a dzięki szafirowemu ostrzu bardzo mocno atakował.
Sam: Wykończe go! Pełna Moc!
Dynamo: Szafirowe cięcie!
Wielka fala uderzeniowa przeleciała przez miasto a dwa roboty stały na ziemi nieruchomo. Nagle Dynamo zaczął się prewracac. W ostatniej chwili Dynamo wyskoczył ze swojego robota i zmniejszył szafirowe ostrze. Robot został zniszczony i wszyscy Rangersi wyskoczyli z Zordów.
Sky: Dajcie mi go zniszczyc!
Jack: Nie! Jest za silny. Musimy to zrobic razem.
Rangersi zaczęli atakowac, lecz Dynamo blokował wszystkie ataki.
Sam: Omega Morfer! Electro Moc!
Dynamo: Nie!!!
Dynamo został pokonany i zostało po nim tylko szafirowe ostrze. Na pole bitwy przyszedł Crugger i wziął miecz.
Crugger: To jest Szafirowe Ostrze. Najpotężniejszy miecz świata i nie wiem skąd Dynamo mógł go wziąc. Wiem tylko, że jesteśmy w wielkim niebezpieczeństwie. Gramm jest teraz silniejszy i ma o wiele silniejszych silniejszych wojowników niż wtedy.
Nagle przed Cruggerem stanął dziwny robot o zielonej głowie. Miał miecz i pistolet. Była to nowa jednostka Gramma, Greenhead. Greenhead szybko zabrał szafirowe ostrze Cruggerowi i zaczął uciekac. Crugger biegł za nim, lecz przeciwnik był szybszy i uciekł. Teraz gdy Gramm ma szafirowe ostrze nie jesteśmy bezpieczni.
Crugger: Rangersi! Musicie udac się na Planetę Gazorion by tam zyskac nowe umięjętności, które pomogą wam w walce z Grammem.
Syd: Kiedy tam pojedziemy?
Crugger: Może za tydzień ale teraz musicie walczyc z takimi umięjętnościami jakie macie.




C.D.N


OCEŃCIE WSZYSTKO CO DO TERAZ NAPISAŁEM!!! PLZ!


Pt, 23 mar 2007, 23:32
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 09:11
Posty: 506
Lokalizacja: GóRny Śląsk
Post 
Kretes245 napisał(a):
Kolejny rozdział jutro bo dzisiaj mi się nie chce pisac.


Nie było go jutro. :)
To może napisz go jutro. :lol:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NfGNvilJ ... re=related
http://www.niebieskiemyslowice.pl


Pt, 8 cze 2007, 16:28
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 19 paź 2006, 13:37
Posty: 530
Post 
Bardzo Ładne Kretesie.


Pt, 8 cze 2007, 19:32
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 5 kwi 2006, 11:35
Posty: 572
Lokalizacja: Gdańsk
Post 
Dzięki ale dokończe to później. Bo teraz pisze The Barbarians potem zajmę się Pokemonami i wtedy tym. Ech dużo tego :)

_________________
Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
Wróciłem :)
Pozdro dla Forum ;)


Pt, 8 cze 2007, 20:39
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL