Teraz jest Wt, 14 maja 2024, 00:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Ślub i Podróż poślubna Reksia i Kretesa 
Autor Wiadomość
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post Ślub i Podróż poślubna Reksia i Kretesa
możecie komentować rozdziały :wink: w pierwszych rozdziałach czyli do 10 nie będzie nic o ślubie oki zaczynam



Rozdział 1 Spacer

Reksio i Kari mata smacznie sobie spali, po wyprawie z Kretesm i Molly na rowerach byli bardzo zmęczeni.Wreszcie się obudzili Kari mata powiedziała do Reksia:Może pójdziemy na spacer z Kretesem Molly i Kogutami? Na to Reksio: Tak chętnie. Poszli więc do kopca Kretesa i Molly, Kretes jak zwykle oglądał poranne wiadomości a Molly źle się czuła!

Czy wszyscy pójdą na spacer, czy Molly szybko wyzdrowieje o tym w rozdziale 2 pod tytułem: Choroba


Pt, 29 lut 2008, 12:34
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 17 lut 2008, 00:55
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin
Post 
Dżejku, dżejku, dżejku.

Bez ładu i składu.

Za krótkie.

Brak znaków interpunkcyjnych.

3/10.

_________________
Bywam Sporadycznie


Pt, 29 lut 2008, 15:05
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
Obiecuje że w części 2 się poprawie na razie nie mogę dużo pisac bo mam skaleczony palec a nim zazwyczaj pisze obiecuje że rozdział 2 będzie na 30 linijek albo więcej :wink:


Pt, 29 lut 2008, 15:35
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
już mnie przestał palec boleć więc pisze:

Rozdział 2 Choroba

Reksio i Kari mata podeszli do Kretesa zapytali się dlaczego Molly źle się poczuła. Kretes: odsuńcie się zaraz będzie po wiadomościach serial K jak Kopiec. Reksio i Kari mata: Kretesie powiedz nam dlaczego Molly źle się poczuła! Kretes: Niewiem dlaczego źle się się poczuła, eeee a tak przy okazji zasłaniacie mi telewizor. Reksio:my tu się martwimy o Molly, a ty tylko o serialu K jak Kopiec. Kari mata: Reksiu z ust mi to wyjąłeś. Kretes: na razie interesuje mnie tylko serial K jak Kopiec.Reksio i Kari -mata: Kretesie ty to tylko o telewizji, a o Molly to my mamy się martwić. W tej samej chwili przyszły koguty. Kogut wynalazca:coś się stało? Potrzebna jakaś maszyna czy coś? Reksio: kornelku i kogucie wynalazco po lekarza dzwonić. Szybko! kornelek i kogut wynalazca: a co się stało? Reksio i Kari mata: Nie pytać się tylko dzwonić! kornelek: Ale do którego! Kari mata: Wszystko jedno może być do Doktora Misiaczka! kornelek: Do Misiaczka! Ale śmieszne nazwisko :lol:. Gdzie jest jego numer? Reksio: W naszym spisie dnia! Na stronie 20! Koguty więc zadzwoniły Reksio dodał że Molly vardzo źle się czuje! I potrzebuje natychmiastowej pomocy lekarza! Doktor Misiaczek: Nie wiem czy uda mi śię dziś przyjechać :cry:

Czy Doktor Misiaczek uzdrowi Molly, czy wszyscy pójdą na poranny spacer o tym w Rozdziale 3 pod tytułem Doktor Misiaczek.


Pt, 29 lut 2008, 19:32
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 mar 2008, 13:33
Posty: 123
Lokalizacja: Japonia
Post 
Co prawda trochę krótkie ale jestem ciekawa co dzieje się z Molly?
Może nawet okaże się że zjadła za duzo Budyniu(takio żarcik---->czar kula budyniu)albo jest w ciązy i urodzi Kretona Wielkiego...heheh :D :D

Nie jest źle ......ale mogłoby być troszkę śmieszne...
Daje 5 i pół punkta na 10 :D

_________________
http://www.prizpass.pl/index.php?ref=Szelka111


Śr, 19 mar 2008, 13:53
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 mar 2008, 13:33
Posty: 123
Lokalizacja: Japonia
Post 
Czy znajdzie się tam miejsce także dla Shreksia?? On jest taki fajny :D :D

_________________
http://www.prizpass.pl/index.php?ref=Szelka111


Śr, 19 mar 2008, 13:55
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
ayumixD napisał(a):
Czy znajdzie się tam miejsce także dla Shreksia?? On jest taki fajny :D :D

będzie Shreksio :)


Śr, 19 mar 2008, 13:56
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
rozdział 3 doktor Misiaczek

Nagle ktoś zapukał do drzwi, Reksio jusz miał podnosić się z fotela ale Kretes powiedział: REksiu, nie wstawaj K jak Kopiec się skończył więc pójdę sam. Kretes wyłączył telewizor i podszedł do drzwi nagle zza drzwi wyłonił się Shreksio który trzymał paczkę, a ubrany był jak by był listonoszem.Kretes: Dzień dobry Shreksiu, co u ciebie słychać? Shreksio: hał ale herbatka dobra ale herbatka dobra hał hał ale herbatka dobra co miało oznaczać że u niego wszystko po staremu, i że ma paczkę dla pana Kretesa. Kretes wziął paczkę i powiedział kari mato otwórz tą paczkę proszę. Kari mata otworzyła paczkę i zauważyła list podpsany przez doktora Misiaczka. Kari mata przeczytała głośno list: Z przykrością zawiadamiam że nie mogę przyjechać do was ale za to w paczce znajdziecie lekarstwa które pomogą pannie Molly
Podpisano doktor Misiaczek.

Kurator, kogut Wynalazca, kretes, Reksio oraz Kari mata żucili się na Molly i krzyczęli: Jest nadzieja że Wszyscy pójdziemy na spacer! Na to Molly: odsuńcie się bo zaraz chyba kichnę. Aaaaaaaaaaaaaapsik :lol:


Czy jest powód dla którego Molly kocha Kretesa?
Czy doktor Misiaczek jednak przyjedzie?
O tym w rozdziale 4 pt.: Shreksio :!:


Cz, 20 mar 2008, 13:03
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 mar 2008, 13:33
Posty: 123
Lokalizacja: Japonia
Post 
O jest Shreksio :)

_________________
http://www.prizpass.pl/index.php?ref=Szelka111


Cz, 20 mar 2008, 15:33
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
w każdym rozdziale będzie Shreksio :D


Cz, 20 mar 2008, 15:36
Post 
Dobrze, więc oceniam.
Ciekawy pomysł. Trochę mętnie się czyta, ale dobry pomysł i ciekawa treść zakrywają tą wadę.
Podoba mi się i czekam na to co będzie dalej.
9/10. (chciałam dać 8,99/10, ale się rozmyśliłam).


Pt, 21 mar 2008, 19:09
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
nie długo napiszę kolejny rozdział ale powiem wam coś kretes oświadczy się Molly a Reksio Kari macie :D


Pn, 24 mar 2008, 18:37
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
Rozdział 4 pt.: Shreksio
Po wielkim kichnięciu Reksio i kretes powiedzieli do dziewczyn: idziemy do sklepu po antenę bo znowu mi nie odbiera kretsatu no dobrze idźcie- powiedziała Molly. Kiedy Reksio i Kretes otworzyli drzwi zauważyli shreksia
-E Shreksiu co ty tu robisz dać ci kase czy co? Powiedział Kretes
-Nie, oczywiście że nie chcę z wami iść do sklepu, bo..... wiecie muszę kupić sobie coś na obiad.Powiedział Shreksio
Shreksio w drodze opowiedział im po co chce iść do sklepu: no i gadający kamień powiedział że zna suczkę o imieniu ''Fiona'' no to ja szybko popędziłem w stronę lasu bo podobno ona mieszkała w lesie no i jak ją zobaczyłem to normalnie ehh
- Co ehh? Powiedział wsłuchany Kretes.
No, ehh, była taka piękna że się w niej zakochałem no i ona też jedliśmy razem jedną kość, tańczyliśmy na psim balu i jedliśmy jedno spahgetii A'la Shreksio no i jakoś tak wyszło że obaj jedliśmy tego samego kluseczka :lol:
No i znalazłem kiedyś na ulicy gazetę z pierścionkami i obrączkami no to jak się dowiedziałem że w naszym sklepiue jest taki sam sklep jubilerski no to ja biegiem do was , a że słyszałem jak mówiliście że idziecie do sklepu to postanowiłem poczekać przed drzwiami.
-no, bo tak się składa że my... . Wyjąkał Reksio.
bo my nie idziemy po satelitę. Powiedział Kretes.
tylko po pierścionki zaręczynowe. Powiedział Reksio
No, no a potem zabierzemy dziewczyny do kawiarenki spacer w świetle księżyca i takie tam inne romantyczne rzeczy. Powiedział trochę zawstydzony kretes.
-A, już rozumiem. Powiedział Shreksio.




CZy te wszystkie romantyczne rzecZy zostaną wykonane?
czy chłopcy spotkają w sklepie koguty?
Tego dowiemy się w rozdziale 5 pt.: klep jubilerski


Pt, 11 kwi 2008, 13:52
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
rozdział 5 pt.:sklep jubilerski
Poszli więc do sklepu przy wejściu zobaczyli że koguty tu są i mówiły;
-Wędzonka jest? Jest
-serduszka w czekoladzie i polewie malinowej, truskawkowej i poziomkowej są? Są
-Wszystkie rzeczy które łączą się z romantycznym wieczorem są? Są
No to wszystko mamy-powiedział kogut.
O Reksio, Shreksio, kretes!

Ps. orki że krótki zaraz dopisze dalszą część bo muszę odebrać wiadomość :wink:


Śr, 30 kwi 2008, 12:49
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
Właśnie przygotowaliśmy wszytkie rzeczy potrzebne do zrobienia wwaszego wieczoru ok. koguty my idziemy po pierścionki poproszę ten z wielkim kryształem w kształcie serca-powiedział Reksio, ma pan szczęście dziś pierścionki są za darmo kretes poprosił z wielkim kryształem ale nie z serca tylko z jabłka czerwonego. Gdy wrócili Molly była zdrowa i poszli na wieczór byli w kawiarni to było pierwsze miejsce ale za to jak emocjonujące Reksio powiedział do karimaty
- czy zostaniesz moją żoną?
-tak. Odpowiedziała K.M.
to samo zrobiłm kretes a molly też się zgodziła.

Czy wieczór potoczy się miło jak dotychczas?
Czy uda im się pokonać lęk?

O tym i o wielu innych rzeczasz dowiecie się z rozdziału 6 pt. Małe Dzieci


Śr, 30 kwi 2008, 13:04
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL