Teraz jest So, 27 kwi 2024, 16:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
[Opowiadanie]Święta Reksia i Kretesa 
Autor Wiadomość
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post [Opowiadanie]Święta Reksia i Kretesa
Proszę się nie obrażać, ale w tym opowiadaniu wystąpią postacie z forum ;)

Święta Reksia i Kretesa
Rozdział I
Pewnego pięknego ranka całe podwórko wstało jak na zawołanie. Wszyscy w tej samej godzinie, minucie i sekundzie. Tylko Kretes jak spał, tak spał.
Nikt się tym nie zdziwił. A co by się mieli dziwić jak Kretes z nocy 21 na 22 grudnia balował do 4.30 w nocy. Był on bowiem na urodzinach kolegi jeszcze ze szkolnej ławy-Kreteska Glizdy.
Nikt się nie przejmował, więc zrobili to, co powinni.
Zjedli śniadanie, ubrali się, umyli i usiedli na kanapie Kretesa i Molly, by obejżeć w TV nowy serial TVN-u ,,Na Kreciej", a zaraz po tym ,,Dzień Dobry Kret".
Po obejrzeniu wszyscy zaczęli paplać o telewizji. Kari i Molly rozmawiały o ,,Na Kreciej".
-A mnie się zdaje, że Maldurf wróci do hotelu, w którym pracowała Johanna-mówiła Molly.
-Wiesz co? A mnie się zdaje, że to Bot wróci by pomagać Lone Starowi i Stryjowi w graniu w nogę-nie chciała się zgodzić z przyjaciółką Kari Mata.
-Ale jedno jest pewne: Agata9, Maniak Reksia i Serpentus Snake się pogodzą i znowu, jak za dawnych lat, będą prać koszulki futbolistów- zakrzyknęła ze śmiechem na ustach Molly.
Koguty i Reksio rozmawiali o nowych samochodach pokazanych w ,,Dzień Dobry Kret".
-Mnie się zdaje, że Krotobyk 8-2000 Koala będzie najlepszy do testowania prędkości-zaczął rozmowę Kogut Wynalazca.
-Nie. To Zawłator 8-1000 Krowa będzie najlepszy-odpowiedział jego brat.
-Hau hau hauhałik?
-No właśnie, Reksiu też sądzę, że dla całego podwórka najlepszy będzie Familykrom 600-powiedział Kogut W.
Nagle wszedł Kretes cały posiniaczony...


Śr, 16 gru 2009, 14:14
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
Przepraszam. To pisałam ja, Agata9, ale wylogowało mi się samo konto...


Śr, 16 gru 2009, 14:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL