Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 17:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
"Reksio i Diezel (Dizel) w krainie chomików" 
Autor Wiadomość
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 gru 2009, 11:22
Posty: 102
Lokalizacja: z kopca
Post "Reksio i Diezel (Dizel) w krainie chomików"
To moje pierwsze opowiadanie więc może być słabe :wink:.........................


Rozdział 1: Wstęp.
Narrator: Pewnego dnia gdy Reksio smacznie spał w swojej budzie Dizel zakradł się do niego i pogryzł mu: zdjęcia, mapę ,którą zdobył na wyspie piratów, lampę i co najgorsze różdżkę. Reksio obudził się pod wpływem mocnego gilgotania za uchem to też był Dizel.
Reksio: Dizelku wiem że musisz ostrzyć ząbki ale nie na moich rzeczach! I poszedł do Kretesa.
Kretes: Reksiu po co ty mnie u matku budzisz?!?!?!?!?!?!?
Reksio: No bo Dizel pogryzł mi wszystkie rzeczy!
Kretes: To czemu nie użyłeś na nim snu? (RIC) a tak przy okazji mnie też uśpij snem!
Reksio: Bo Dizel pogryzł też różdżkę!
Kretes: No to co my teraz zrobimy!?
Narrator: Co zrobią Reksio i Kretes?! Co czeka Dizla!? Z jakiego opowiadania będzie statek?!!? Tego dowiecie się w następnym rozdziale! O ile mój chomik Dizel (mam chomika Dizla) nie pogryzie mi klawiatury....................... :twisted:

Rozdział 2: Wyprawa
Narrator: Kiedy nasi bohaterowie myśleli co robić z Dizlem weszła Molly.
Molly: Reksiu słyszałam co cię spotkało i słyszałam jak Kretes chce spać ty leniu jeden twój przyjaciel w biedzie a ty co? nic!!!!!!! Reksiu pooglądaj TV może jakoś ci pomoże a ty Kretesie na dwór pobaw się z Dizlem zrozumiano?!
Kretes: Dobra tylko się nie wydzieraj ło matku !!!!!!!!!
Prezenter TV: Masz problemy z chomikiem!? Zaraz się skończą! Wyrusz do "Krainy chomików" razem ze swoim podopiecznym! Zostaw u nas chomika i numer telefonu oddzwonimy kiedy twój chomik będzie wytresowany! Tylko 39,99$ nie zwlekaj! Zadzwoń pod numer:784838509 a przyślemy ci mapę!
Kretes: Dobrze że jeszcze nie wyszedłem!
Reksio: Fajnie. tylko czym wyruszymy?!
Kretes: Pamiętasz Karmelka i jego statek? ( opowiadanie "Reksio i Karmelek)
możemy nim wyruszyć! Poprosimy Koguta o komórkę i statek. Biedny Karmelek przecież Kogut go chyba zjadł nie pamiętam chyba nie. Może się zgubił nie wiem chodźmy do Koguta.
Narrator: Czy Kogut da im telefon? Czy ma tyle pieniędzy na komie? Czy statek Karmelka nie zjadły korniki? Tego dowiecie się w następnym Rozdziale!!


N, 10 sty 2010, 12:40
Norman

Dołączył(a): N, 20 gru 2009, 14:38
Posty: 286
Post 
Plusy:

- Ciekawe
- Kiedy czytałem miałem taką minę :)

minusy:

- Piszesz krótkie rozdziały

Ocena:

7/10

_________________
Zapraszam na moją stronę internetową i forum: www.criss.fora.pl www.criss.npx.pl


N, 10 sty 2010, 15:08
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 gru 2009, 11:22
Posty: 102
Lokalizacja: z kopca
Post 
Rozdział 3
Narrator: Cała trójka poszła do Koguta.
Molly, Kretes i Reksio chórem: Pożyczysz komórkę!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!???
Kogut: Witajcie Ko-ko-ko-Kochani czego chcecie? :mrgreen: żarcik jasne pożyczę ale mam tylko 39,98$ i ka-ka-ka-ka-kartę 100$ co my zrobimy?
Molly, Kretes i Reksio: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:
Reksio: Może wykorzystamy kartę a i nie powiedzieliśmy ci na co te 39,99$ na wytresowanie Dizla!!!
Kogut: Dobra a gdzie?
Molly: W Krainie Chomików!
Kogut: Pożyczyć wam Statek Karmelka?
Reksio: Po to tu jesteśmy!
Kretes: A co z mapą?
Reksio: A no tak Kogucie daj kartę i komórkę OK?
Kogut: OK
Kretes: Daj ja zdrapię moimi pazurami
Reksio: Nie za mocno!!!!!!!!!!!! Dobra już!
Kretes: Kogucie gdzie statek?
Kogut: Za czerwonym płotem Karmelka!
Narrator:Czy Reksio i Kretes zapomną zabrać Dizla? Czy wrócą? Czy Prezenter TV będzie przyjmował gości i czy wpuści ich za friko? Tego dowiecie się w następnym rozdziale!


N, 10 sty 2010, 15:11
Norman

Dołączył(a): N, 20 gru 2009, 14:38
Posty: 286
Post 
plusy:

- ciekawe
- dłuższe nisz poprzednie

minusy:

- Trochę za szybka akcja

ocena:

8/10

_________________
Zapraszam na moją stronę internetową i forum: www.criss.fora.pl www.criss.npx.pl


N, 10 sty 2010, 15:19
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 gru 2009, 11:22
Posty: 102
Lokalizacja: z kopca
Post 
dlatego że piszę więcej mniejszych za ocenę dedykuje tobie rozdział 4 8)


N, 10 sty 2010, 19:01
Głodomorek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 20:13
Posty: 2995
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 1
Post 
Hm... mógłbyś dodać jeszcze jakieś opisy, co i jak się dzieje, a nie sam dialog. Ogółem może być dobrze, tylko dodaj opisy, jak dla mnie. ;)

_________________
Mahna mahna...

Whovian.

Strzeż się, Izzy Cię obserwuje.


N, 10 sty 2010, 19:46
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 gru 2009, 11:22
Posty: 102
Lokalizacja: z kopca
Post 
Rozdział 4: Statek
Kretes: no to siup na statek ŁU MATKUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!! wpadłem!!!!!!!! ale gdzie AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! coś mnie gryzie w palce u nóg i rąk a nie u nóg mnie gryzie Dizel a u rąk to sobie obgryzam paznokcie ze strachu :)
Reksio: Kretesie nie wygłupiaj się dobrze? Dizelku przy sterze jest ser :)
Dizel: chrup!!!!!!!!! ciap ciap ciap!!!!!!!!!!!!!! wąch wąch!!!!!!!!!!!!!! łyk łyk!!!!!!!!!!!! chrup!!!!!!!!!!! mniam!!!!!!!!!! BEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:mrgreen: :oops:
Reksio, Molly,Kretes: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Kretes: :roll: :roll: :roll: NO NIE WIERZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA KOPIEC KRETA, KILIMANDŻARO PIŁKĘ NOŻNĄ I WODOSPAD NIAGARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO TO MA ZNACZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Reksio: Ddddd-ooooo-bbbbb-rrrrrrrzzzzz-eeeeeee
Molly: Ruszajmy
Narrator: Po wielkim wstrząsie bohaterów tak zwani bohaterowie zapomnieli wepchnąć statek do jeziora :oops: powiedziałem zapomnieli wepchnąć statek do jeziora!
Reksio: Tak wepchnijmy go do jeziora.
Narrator: nasi bohaterowie płynęli, płynęli aż wreszcie dopłyneli
Prezenter TV: Witajcie a to wasz chomik? jak ma na imię?
Reksio: Dizel.
Prezenter TV: Czemu wasz statek jest roztrzaskany?
Kretes: Co pan mówiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?!
Reksio: To pewnie ta fala! ale jak my wrócimy?
Narrator: Jak Molly, Reksio i Kretes wrócą do domu? Czy Prezenter TV poczęstuje ich ciastem? Czy Dizel będzie musiał łowić części statku? Tego dowiecie się w następnym rozdziale!!!!!!!!!!


N, 10 sty 2010, 19:46
Norman

Dołączył(a): N, 20 gru 2009, 14:38
Posty: 286
Post 
Plusy:

Wszystko

Minusy

Nic

Ocena:

10/10

_________________
Zapraszam na moją stronę internetową i forum: www.criss.fora.pl www.criss.npx.pl


N, 10 sty 2010, 19:56
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post 
Trzymajcie mnie bo zaraz spadnę z krzesła.

Czy według ciebie ktoś może powiedzieć emotikonek?
Bo twoje opowiadanie wygląda jakby bohaterowie mówile emotikonki.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


N, 10 sty 2010, 20:00
YIM WWW
Norman

Dołączył(a): N, 20 gru 2009, 14:38
Posty: 286
Post 
Po to pokazuje ich miny w danym czasie!!!

_________________
Zapraszam na moją stronę internetową i forum: www.criss.fora.pl www.criss.npx.pl


N, 10 sty 2010, 20:01
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post 
Ale on pisze z podziałem na role.
A to wygląda tak:

Osoba: (tu coś mówi)
Osoba1: (tu odpowiada).

W ogóle nie powinno sie w opowiadaniu używać emotikonów.
Opowiadanie jest jak książka. Czy widziałeś w książce emotikony?

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


N, 10 sty 2010, 20:06
YIM WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
ROFTL Wiesz, ostatni rozdział ma "trochę" za dużo emotek :roll:

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 10 sty 2010, 20:09
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 21 lis 2009, 19:05
Posty: 380
Lokalizacja: Z tajemniczej piramidy.
Post 
Cytuj:
Plusy


Nawet fajne...

Cytuj:
Minusy


Za dużo emot
Za dużo wykrzykników

_________________
Zapraszam www.kretesireksio.fora.pl


N, 10 sty 2010, 20:38
YIM WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 gru 2009, 11:22
Posty: 102
Lokalizacja: z kopca
Post 
Rozdział 4: Powrót
Reksio: Proszę oto Dizel i Numer:236550634
Prezenter TV: Mamy statek w magazynie damy wam bo jesteście PIERWSZYMI KLIENTAMI!
Reksio: WOW!! Dzięki!!
Kretes: Wracajmy!
Narrator: Nasi bohaterowie w drodze do domu napotkali piratów z wyspy Kretesa.
Pirat Sokole Oko: Chlip! Naszego Kapitana O,Gryzka wyrzucono za burtę za zatopienie cudzego statku Chlip!
Kretes: ŁO MATKU!
Pirat Sokole Oko: No właśnie!
Reksio: Przykro nam
Kretes: Możemy płynąć?
Molly: Kretesie! Jak możesz?! Wiesz co ja o tobie sądzę
Kretes: Co?
Molly:!@#$%^&* Już wiesz?
Kretes: T-aaaa-kkkkk
Reksio: Papa płyniemy
Narrator: Płynęli, płyneli aż wreszcie dopłyneli
Kogut: Witajcie Ko-ko-ko-Kochani!
Narrator: Minął miesiąc....
Telefon Koguta: Kolejny rozmówca! Kolejny rozmówca!! Kolejny rozmówca!!! Rozmawiać chce!!!!
Kretes: O MATKU Wibracje i głośna muzyczka w mojej kieszeni!
Reksio: Daj telefon!
Prezenter TV: Możecie przypłynąć po Dizla
Reksio: Na statek!
Narrator: Płynęli, płyneli aż wreszcie dopłyneli
Prezenter TV: Macie oto wasz Dizel!
Narrator: Na następny dzień Dizel nie budził Reksia tylko obrał mu kukurydzę do łóżka!!! Tak wychował Prezenter TV naszego Dizelka!
Prezenter TV:( z domu Kretesa w telewizorze) Chcę powiedzieć że jestem............................. SZALONY KAPELUSZNIK! :lol:


Pn, 11 sty 2010, 15:01
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Ośmielę się zwrócić uwagę. xD

Kretesiku, proszę ładnie i pokornie przyjmować krytykę. Podlizy.. ekhm, pisać userom że są fajni możesz na PV, tak samo jak zadawać pytania o avatary. Co do minek, w opowiadaniach NIE wstawia się ich, a już na pewno nie w ilościach hurtowych.
1. Jeśli musisz wtawić minkę, wystarczy jedna - na prawdę, większości userów to wystarczy, nie trzeba pokazywać tego po 100 razy... -_-
2. W opowiadaniach, jak już mówiłam, nie wstawia się emot.

Cytuj:
Rozdział 4: Statek
Kretes: no to siup na statek ŁU MATKUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!! wpadłem!!!!!!!! ale gdzie AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! coś mnie gryzie w palce u nóg i rąk a nie u nóg mnie gryzie Dizel a u rąk to sobie obgryzam paznokcie ze strachu
Reksio: Kretesie nie wygłupiaj się dobrze? Dizelku przy sterze jest ser
Dizel: chrup!!!!!!!!! ciap ciap ciap!!!!!!!!!!!!!! wąch wąch!!!!!!!!!!!!!! łyk łyk!!!!!!!!!!!! chrup!!!!!!!!!!! mniam!!!!!!!!!! BEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reksio, Molly,Kretes:
Kretes: NO NIE WIERZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA KOPIEC KRETA, KILIMANDŻARO PIŁKĘ NOŻNĄ I WODOSPAD NIAGARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO TO MA ZNACZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Ośmielę się poprawić, zobacz co się wygodniej czyta (nie sugeruj się moim stylem)

Rozdział 4: Statek
Kretes: No to siup na statek! Łu matku, wpadłem! Ale gdzie?! - krzyczał przerażony Kretes. - Coś mnie gryzie w palce u nóg i rąk...! A, nie. U nóg mnie gryzie Dizel, a u rąk to sobie obgryzam paznokcie ze strachu! - uśmiechnął się słabo.
Reksio: Kretesie, nie wygłupiaj się, dobrze? Dizelku, przy sterze jest ser - uśmiechnął się Reksio. Dizel chrupnął, ciapnął, powąchał ser, wypił go (czy można wypić ser?), znów chrupnął i rozgłośnie beknął.
Kretes [zdziwiony]: No nie wierzę! Na kopiec Kreta, Kilimandżaro, piłkę nożną i wodospad Niagara! Co to ma znaczyć?

Ośmielę się jeszcze wtrącić... twoje pseudo opowiadanie zbyt wysokich lotów nie jest, a to przez dziwną fabułę, hurtowe ilości TAKICH liter, uśmieszków, wykrzykników i pytajników.

PS Criss ocenił cię tak, bo jesteście mniej więcej na tym samym poziomie, a to, że mądrzejsi i bardziej doświadczeni dają wam rady, jak nie pisać głupich, spamerskich opowiadań, to nie powód,by ich nie lubić. Jasne? ;]

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


Pn, 11 sty 2010, 15:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL