Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
reksio i paryż 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 paź 2010, 18:43
Posty: 658
Lokalizacja: warszawa(POLSKA)
Post reksio i paryż
PROLOG:reksio miał ochotę pojechać do Paryża,i w końcu pojechał.,poszedł kupić bagietkę i spotkał kretesa! a kretes powiedział: reksio?nie spodziewałem się tu ciebie!-kupili drugą bagietkę.nagle przybiegł do nich listonosz!-przesyłka ekspresowa!-ekspresowa?-powiedział kretes.co tu my mamy........ list od koguta! ,,drogi reksiu,i kretesie,musicie pójść na pola marsowe 1,tam doktor młotson da wam informację''.
niedługo rozdział 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
wróciłem


Cz, 18 lis 2010, 20:45
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 paź 2010, 18:43
Posty: 658
Lokalizacja: warszawa(POLSKA)
Post 
zapomniałem o dodatku do rozdziału 1:co takiego mieli wykonać? czy uda im się dostać na pola marsowe 1?

_________________
wróciłem


Cz, 18 lis 2010, 20:54
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 lis 2010, 15:27
Posty: 362
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Podoba mi się a nawet bardzo.To jest typ wiersza Wolnego.Ale fajny.

_________________
Obrazek
Sygnatura wykonana u MrF11 polecam robienie u niengo sygnatur


Pt, 19 lis 2010, 06:23
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
Oceniasz tak bo go lubisz. To zasługuje na 1/10. Nie zaczyna się od samego prologu. Po co tyle wykrzykników? Krótkie.

Cytuj:
ekspresowa?-powiedział kretes

Chyba zapytał.

Za szybko pędzisz z akcją.

Cytuj:
reksio miał ochotę pojechać do Paryża,i w końcu pojechał


Bez sensu. Mogłeś choć napisać dzięki czemu pojechał i tp.

Imiona z małej litery... Słowa na początku zdania też....

Kiepsko. Jak już mówiłem 1/10


Pt, 19 lis 2010, 12:25
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 paź 2010, 18:43
Posty: 658
Lokalizacja: warszawa(POLSKA)
Post 
Rozdział 2: No to na pola marsowe,Reksiu! - hau? - aaa....... pola marsowe to taka ulica....... a doktor Młotson to taki tam asystent Holmsa.............. - opowiem ci po drodze - noooooo,pola marsowe 1 to wieża,zresztą Eiffla - hau. - aha,nie potrzebujesz już wyjaśnień. - o,pola marsowe,ufff scody czynne,no to po schodach - o,pan Młotson! - a więc, panie Kretesie,a zatem.............. musicie pójść na pola kalnigradzkie 4.



koniec rozdziału 2.





gdzie znajduje się adres pola kalnigradzkie 4? czy Reksiowi i kretesowi uda się dotrzeć na ten adres?.[/quote]

_________________
wróciłem


Pt, 19 lis 2010, 19:45
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
OMG. Poziom opowiadań na tym forum się tak opuścił, że szkoda gadać. Zresztą to chyba nawet opowiadania nie są. Krótkie, mnóstwo błędów, za dużo wykrzykników, się enter robi po zakończeniu dialogu, czyli zamiast :

Cytuj:
a kretes powiedział: reksio?nie


powinno być :

Cytuj:
Kretes powiedział :
-Reksio? Nie.


Akcja w strasznie szybkim tempie, więcej opisów się przyda, imiona dużą literą, mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, a moja ocena będzie wyjątkowo surowa : -100/10.

Paratroopa i reksio2 rozumiem że się lubicie, ale to nie znaczy że sobie słabe opowiadania na 10/10 będziecie oceniać. Lepiej powiedzieć koledze, że jego opowiadanie jest słabe to może będzie lepiej.

PS. Ciekawy jestem czy ktoś mi wyjedzie z tekstem typu ''Luk ty się nie znasz''. Poza nieznanym jestem tu chyba największym krytykiem, więc jak opowiadanie nie będzie długie, i będzie pozbawione sensu (w skrócie takie jak to), to takie oceny będę wystawiał.


Pt, 19 lis 2010, 19:47
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
Powiedziałbym to samo co Luk. I po co tylko kopek?! -100/0


Pt, 19 lis 2010, 20:47
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
^kropek.
Nazwanie tego opowiadaniem byłoby jak nazwanie mrówki dinozaurem. Kompletne dno. Niestety, nie mogę napisać, że pierwszy raz coś takiego widzę. Twoje samozwańcze ,,opowiadanie" nie zasługuje na to miano i moją ocenę.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 19 lis 2010, 23:15
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 lis 2010, 15:27
Posty: 362
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Może troche powinien popracować ale samo opowiadanie niezłe.

_________________
Obrazek
Sygnatura wykonana u MrF11 polecam robienie u niengo sygnatur


N, 21 lis 2010, 08:26
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Cytuj:
PS. Ciekawy jestem czy ktoś mi wyjedzie z tekstem typu ''Luk ty się nie znasz''. Poza nieznanym jestem tu chyba największym krytykiem, więc jak opowiadanie nie będzie długie, i będzie pozbawione sensu (w skrócie takie jak to), to takie oceny będę wystawiał.


A ja to co ??? Co do tej wypowiedzi , bo opowiadaniem tego nie nazwę cóż widzę pewną zależność ty dobrze oceniasz opo. Parantropy a on twoje . Bezsensowne, zbyt przyspieszasz , masę błędów , i nie rozumiem tego

Cytuj:
reksio miał ochotę pojechać do Paryża,i w końcu pojechał


To tak sensowne jak poszedłem do sklepu po chleb i go kupiłem . Większy sens miałoby poszedłem do sklepu po chleb , a tam same bułki . Skoro coś postanowił to w bliższej , bądź dalszej przyszłości chyba , że coś stanie na drodze . Nawet jeśli coś przeszkadza to mimo to da się po pewnym wątku coś dokonać . nie wiem czemu piszesz tak oto przykład zdania :

Cytuj:
PROLOG:reksio [color=red]miał ochotę pojechać do Paryża,i w końcu pojechał.,poszedł


To tylko jedno zdanie ,a pełno błędów, każdy zaznaczyłem inaczej nie trudno się domyślić o co chodzi .
Ocena 0/10

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


N, 21 lis 2010, 16:32
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 paź 2010, 18:43
Posty: 658
Lokalizacja: warszawa(POLSKA)
Post 
aha,aha,aha,aha.

_________________
wróciłem


N, 21 lis 2010, 16:34
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 lis 2010, 15:27
Posty: 362
Lokalizacja: Warszawa
Post 
spidi napisał(a):
Cytuj:
PS. Ciekawy jestem czy ktoś mi wyjedzie z tekstem typu ''Luk ty się nie znasz''. Poza nieznanym jestem tu chyba największym krytykiem, więc jak opowiadanie nie będzie długie, i będzie pozbawione sensu (w skrócie takie jak to), to takie oceny będę wystawiał.


A ja to co ??? Co do tej wypowiedzi , bo opowiadaniem tego nie nazwę cóż widzę pewną zależność ty dobrze oceniasz opo. Parantropy a on twoje . Bezsensowne, zbyt przyspieszasz , masę błędów , i nie rozumiem tego

Cytuj:
reksio miał ochotę pojechać do Paryża,i w końcu pojechał


To tak sensowne jak poszedłem do sklepu po chleb i go kupiłem . Większy sens miałoby poszedłem do sklepu po chleb , a tam same bułki . Skoro coś postanowił to w bliższej , bądź dalszej przyszłości chyba , że coś stanie na drodze . Nawet jeśli coś przeszkadza to mimo to da się po pewnym wątku coś dokonać . nie wiem czemu piszesz tak oto przykład zdania :

Cytuj:
PROLOG:reksio [color=red]miał ochotę pojechać do Paryża,i w końcu pojechał.,poszedł


To tylko jedno zdanie ,a pełno błędów, każdy zaznaczyłem inaczej nie trudno się domyślić o co chodzi .
Ocena 0/10


Czy wy tego nie rozumiecie chyba ma prawo mi i mu się podobać.

_________________
Obrazek
Sygnatura wykonana u MrF11 polecam robienie u niengo sygnatur


Pt, 26 lis 2010, 17:56
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 10:46
Posty: 165
Lokalizacja: Z Warszawy
Post 
Nudne jak niewiem co.Jestem z innymi którzy oneniają to na 0/10 lub 1/10.

_________________
Obrazek
PORA NA PRZYDODĘ!


Pt, 26 lis 2010, 18:11
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post 
Nie mam zdania.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Pt, 26 lis 2010, 19:35
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL