Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
[komiks] Reksio i Kretes: Skarb Umuritu 

Jak ci się podoba?
Fajne 64%  64%  [ 16 ]
Może być 28%  28%  [ 7 ]
Takie sobie 8%  8%  [ 2 ]
Nie podoba mi się 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 25

[komiks] Reksio i Kretes: Skarb Umuritu 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: [komiks] Reksio i Kretes: Skarb Umuritu
Tak długo wyczekiwany komiks już jest! No, przyznam, że nieco zmieniła się szata graficzna. Doszedłem do wniosku, że poprzedni wygląd nie zachwycał i postanowiłem go odświeżyć :). Jednak to Wam pozostawiam ten komiks do oceny, ewentualnie jakieś krytyki. Co do następnej części, to jeśli mi się uda, komiks pojawi się na Wielkanoc, a jeśli nie, to niestety, będziecie musieli poczekać do wakacji na kolejną część.
No, to tyle ode mnie. Zapraszam do przeczytania :).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Małe sprostowanie: na pierwszym obrazku Hummels specjalnie powiedział "będziem", zamiast "będziemy". To tak, gdyby ktoś pomyślał, że to literówka :wink:.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pt, 20 lut 2015, 22:15
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: [komiks] Reksio i Kretes: Skarb Umuritu
Komiks jest bardzo dobry, trzyma poziom. Najważniejszym osiągnięciem jest barwna fabuła, resztę trzeba dopracować. Grafika jest lepsza niż ostatnio. Z wklejaniem postaci nie ma już jakichś większych problemów, bardziej zająłbym się inną sprawą. Mianowicie, chodzi o nowe lokacje/tła itd. Nie wychodzą one za dobrze. Humoru prawie nie ma. To trzeba zmienić. Więcej gagów i bezsensu. Bez tego ten komiks staje się lekko szary i niepasujący do Reksia. Aha, i błagam, dawaj komiks w spoilerze, gdyż dosyć długo ładuje się strona (tym bardziej, że ładują się równocześnie inne części komiksu).
Oceny nie wystawiam, bo po co.
Pozdrawiam,
Autor8.


So, 21 lut 2015, 16:59
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: [komiks] Reksio i Kretes: Skarb Umuritu
Nudzi mi się to ocenię. Na początku chciałbym powiedzieć, że nowe logo twojego komiksu o wiele lepsze od poprzedniego, blebleble. Przejdę do konkretów... Kretes na pierwszych obrazkach wygląda jakby oberwał czymś ciężkim w głowę, na innych wygląda podobnie. W tej części na prawie każdym obrazku ma złe proporcje. Te postacie namalowane przez ciebie w ogóle nie pasują do komiksu. Za to 6/10. Fabuła, hm, w tym rozdziale dość nudno, szczerze tylko końcówka mnie zaciekawiła. Za nią też 6/10. Humoru nie ma, więc nie oceniam. Niestety ten rozdział lekko mnie zawiódł... Różnica między tym, a poprzednim numerem jest bardzo mała, udało Ci się tylko trochę poprawić grafikę, a jednocześnie pogorszyć ją. Przekombinowałeś. Za tą cześć daję 6,5/10. Czekam na następne rozdziały i oczekuję, że się poprawisz.


So, 21 lut 2015, 19:13
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: [komiks] Reksio i Kretes: Skarb Umuritu
Bardzo fajny komiks!Czekam na następne części.

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


So, 5 mar 2016, 15:36
WWW
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 lut 2016, 20:06
Posty: 81
Lokalizacja: Wiocha pod Warszawą
Naklejki: 0
Post Re: [komiks] Reksio i Kretes: Skarb Umuritu
Według mnie komiks fajny najlepszy pomysł z wklejaniem teł (tłów) z reksia np ten pomysł z wioską z UFO

_________________
Niech ktoś kupi licencję i robi gry a nie tylko mówi że robi


Pt, 18 mar 2016, 15:53
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Pan Podgladacz i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL