Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Znalazłem płytę z "Bolek i Lolek Na tropie Księgi Orto 
Autor Wiadomość
Stawia Opór

Dołączył(a): Cz, 1 kwi 2021, 16:35
Posty: 6
Post Znalazłem płytę z "Bolek i Lolek Na tropie Księgi Orto
(tytuł musiał być skrócony ze względu limitu znaków) Właśnie znalazłem płytę "Bolek i Lolek na tropie zaginionej księgi ortografii" z 1999. Była bardzo zarysowana ale próbowałem uruchomić ją na moim komputerze( z win 10). Czasami tło się nie ładuje, nadpisują się animacje, a czasami gra jest nie grywalna. Udało jako tako uruchomić i zagrać tylko na przeciąganiu liny a na dzikim zachodzie tło się nie ładowało (ale cały czas można było grać). tylko te 2 gierki można było normalnie pograć inne nie były grywalne.

Chciałbym wiedzieć kto ma tą płytę z grą i ją (grę) pamięta.


Pn, 26 kwi 2021, 09:36
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 paź 2020, 15:57
Posty: 406
Lokalizacja: Kraina Bajek
Post Re: Znalazłem płytę z "Bolek i Lolek Na tropie Księgi Orto
to jest link do Polish Abandonware, tam jest ta gra https://mirror.polish-abandonware.pl/

_________________
Za zdjęcia kolorowych robaków odpowiem na wszystkie pytania, które was dręczą


Pn, 26 kwi 2021, 11:38
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sie 2020, 03:51
Posty: 224
Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: Znalazłem płytę z "Bolek i Lolek Na tropie Księgi Orto
Miałem! Pewnie nadal jest gdzieś do znalezienia u mnie na strychu. W czasach prehistorycznych moja mama, mając na uwadze rozwój swego pisklaka, kazała mi w to grać - nie mogłem włączyć Lego Star Wars ani nic innego dopóki nie przesiedziałem pół godziny w Księdze Ortografii, dopiero wtedy przysługiwała mi przydziałowa godzina grania w cokolwiek zechciałem. Ale bardzo dobrze wspominam tę grę, miała fajne elementy zręcznościowe, choć merytorycznie niektóre zadania były dla mnie jeszcze nieco za trudne. Szczególnie dobrze wspominam minigierkę z duchami. Ostatecznie chyba nigdy nie udało mi się skompletować całej księgi, ale gra była przyjemna (choć nie tak wciągająca jak LSWII, ma się rozumieć :kuratoren: ).

_________________
Mój avatar narysował MRX, za co jestem mu bardzo wdzięczny :love:


Pn, 26 kwi 2021, 14:59
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL