Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Śpiąca Królewna - Edytor 
Autor Wiadomość
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 9 sie 2017, 17:28
Posty: 165
Naklejki: 0
Post Śpiąca Królewna - Edytor
Witajcie, wracam ponownie z mrocznego warsztatu, położonego głęboko pod norą Kretesa, schowanego przed wzrokiem Twórców. Przynoszę wam... kolejny edytor :lol:
Picuś ostatnio spostrzegł, że w grze Śpiąca Królewna znajduje się folder ChaszczeEditor. Nie musiał mnie długo namawiać, żebym zbadał sprawę ukrytego skarbu. Okazało się, że edytor ten jest jeszcze sprawniejszy niż to co oferuje TTW!

Dostęp do edytora ciągle można uzyskać bez modyfikacji kodu źródłowego! :noisuper: Został jedynie ukryty pod hasłem. Jak chce się zyskać do niego dostęp wystarczy wpisać, jak kody w RiKwA, napis w menu Chaszczy:
Kod:
terefere
Spoiler:


Niestety wielu ma z tym problem, więc można tu znaleźć uproszczoną wersję hasła https://pastebin.com/mR80JY6i (skopiować i zastąpić zawartość pliku "\dane\game\przygoda\ChaszczeMenu\ChaszczeMenu.cnv", chyba nie muszę przypominać o kopiach zapasowych :koguten: ), zamiast terefere trzeba wpisać:
Kod:
ed


No to tyle, działanie edytora jest całkiem intuicyjne, a jak czegoś nie wiemy to gra sama nam wytłumaczy, poprzez planszę pomocy :P
Sam się za dużo nie bawiłem, więc tu Picuś będzie jednak skarbnicą wiedzy i pomocą w razie czego, prawda :drob:

_________________
Jejku zapraszam https://github.com/mysliwy112


So, 2 lis 2019, 23:28
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 19 wrz 2019, 18:07
Posty: 20
Lokalizacja: ********
Post Re: Śpiąca Królewna - Edytor
CZY KTOŚ MI POWIE CO SIĘ STAŁO Z AIDEM MEDIA???!!! Gdy weszłam na ich stronę to było napisane „BOOMPIT” czy coś takiego!!!

_________________
Eluwina


Wt, 19 lis 2019, 08:08
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL