Teraz jest So, 27 kwi 2024, 09:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Solucja (pomoc do całej gry) 
Autor Wiadomość
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 7 lut 2005, 15:05
Posty: 1512
Lokalizacja: inąd
Naklejki: 3
Post 
Niech sam pogłówkuje. W każdej świątyni były trzy trójkąty o różnych kształtach. Zacznij od odwróconej pustej. Wszystkie łączą się w całość.

_________________
Piszę poprawie po bangleszstańsku.


So, 11 lis 2006, 19:57
Post 
:mrgreen: powiesz mi jak przejśc to w reksio i kapitan nemo w egipcie co kretes ma przejśc na drugą stronę nie zauważonu przez ktokodyla ze strzelbą


Pn, 13 lis 2006, 17:19
Post Re: Solucja (pomoc do całej gry)
to jak coś to mój meil Bond97@poczta.fm


Pn, 13 lis 2006, 17:23
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Musisz przesuwać dywany, przecież masz solucję:

Musimy się dostać na prawo tak, aby strażnik nas nie zauważył. Reksio musi wejść po schodkach po lewej stronie i kręcić sznurki, żeby koce się przesuwały, zaś Kretes musi się dostać na drugą stronę. Bierzemy zielony koc. Teraz pierwsze trzy zasłony mają być obok siebie. Kiedy Kretes dojdzie pod trzecią, Reksio musi przesunąć koce dalej. Zawieszamy zielony dywan na trzepak. Przesuwamy zasłony i bierzemy zielony dywan, aby zawiesić na drugim trzepaku. Drugi trzepak powinny zasłaniać zasłony, więc robimy tak po czym zawieszamy dywan do odwołania. Dywan ma wisieć na trzepaku. Jesteśmy blisko, czyli teraz zasłony mają przykryć ostatnią część. Po przesunięciu najpierw przechodzimy w prawo, a potem przesuwamy zasłony tak, by ostatnia zasłona zasłaniała ostatnią przestrzeń. Gdy dotrzemy w prawo, przesuwamy czerwone zasłony, żeby zasłoniły lewą stronę. Idziemy pod czerwone, zasłaniając niebieskie jeśli nie są zasłonięte, pamiętając o tym, że pod zielonym dywanem nic nie trzeba zasłaniać. Po schowaniu się pod czerwone, zasłaniamy niebieskie tym razem z lewej strony. Idziemy w lewo i wchodzimy po schodkach, następnie bierzemy koło. Podchodzimy do zaworu. W łatwym poziomie znajduje się on po lewej stronie, zaś w trudnym - po prawej, tuż przed wejściem na dach. Wsadzamy tam koło. Teraz idziemy do gramofonu (znajduje się z prawej strony). Należy zejść po schodkach, a następnie wejść do miejsca z gramofonem i włożyć płytę. Złamaliśmy pismo hieroglificzne.

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Pn, 13 lis 2006, 21:47
Się Odezwał

Dołączył(a): Pt, 17 lis 2006, 10:27
Posty: 1
Post pomoc
gram na trudnym poziomie brakuje mi tylko jednej tablicy ( wy piramidzie ) a niemoge tego przejść ( z mumionkami ) prosze o pomoc. :oops:


Pt, 24 lis 2006, 10:31
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 7 lut 2005, 15:05
Posty: 1512
Lokalizacja: inąd
Naklejki: 3
Post 
Oto on :
1.wejdź do katalogu z grą
2.wejdź do folderu dane
3.wejdź do folderu game
4.wejdź do folderu przygoda
5.wejdź do folderu wykopaliska
6.znajdź dwa pliki :
LEV2_EASY.FLD
LEV2_NORMAL.FLD
7.zkopiuj zawartość pliku LEV2_EASY.FLD i zawartość tego pliku trzeba przekopiować do LEV2_NORMAL.FLD (najpierw wykasować jego zawartość)

Tekst be: Pingwinek96

_________________
Piszę poprawie po bangleszstańsku.


Pt, 24 lis 2006, 13:27
Starszy Dźwigowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 20 sie 2006, 14:52
Posty: 581
Lokalizacja: z Szangri-La
Naklejki: 2
Post 
Dzięki Michcio za upublicznienie mojego Ułatwienia !!!! :D :D
Jesteś Super !!! :D :wink:


Pt, 24 lis 2006, 17:04
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 21 paź 2006, 17:17
Posty: 14
Lokalizacja: Płock
Post 
mam dla was fajna wiadomosc udalo mi sie znalezc solucje do rikn jest na www.onet.pl lub www.wkanal.pl czekam na pytania na mateusz.nosarzewski

_________________
Piotr


So, 2 gru 2006, 19:50
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 10 maja 2006, 21:01
Posty: 1151
Post 
No i od czego to się zaczął nalot solucji?Od kogoś kto tu umieścił,a potem ta solucja...
Ps.Masz mój 1 emblemat co nie wypalił.


N, 3 gru 2006, 07:25
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 22 kwi 2006, 17:14
Posty: 119
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Czy nikt nie zauważył, że na statku do Egiptu wystarczy przybić dobrze gwoździa od obrazka i od razu sie naprawi :?: :roll:

_________________
Obrazek


Wt, 5 gru 2006, 19:31
Post 
błagam podajcie mi kod do mu błagam!


Cz, 14 gru 2006, 08:15
Post 
podacie mi kod do mu to tam dzie reksio i kretes są na tym zatopionym statku.błagam o pomoc!


Cz, 14 gru 2006, 08:19
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 10 maja 2006, 21:01
Posty: 1151
Post 
Rozwiązenie to te trójkąty w notesie.Przypasuj je do pozostałych. :wink:


Cz, 14 gru 2006, 16:25
Roz-kreca się

Dołączył(a): Cz, 28 gru 2006, 13:20
Posty: 22
Post 
Doszedłem do Egiptu. Ostatnio przechodziłem Kretesem w piramidzie tam gdzie są mumie, co trzeba znaleźć pozostałe części tablicy. Wyszedłem stamtąd, nie mogę wyjść z piramidy, bo Kretes mówi, że "nie ujrzy słońca, dopóki nie odszuka pozostałych części tablicy". Jest tam jakaś ściana z przyciskami, które można wciskać, jest ich chyba 16, a na nich są psy, krokodyle i inne. Co mam wtedy zrobić?? Wydaje mi się, że trzeba w odpowiedniej kolejności naciskać te przyciski, tylko nie wiem w jakiej. Proszę o pomoc!!! Jak najszybciej!


Ostatnio edytowano Cz, 28 gru 2006, 20:43 przez peter, łącznie edytowano 1 raz



Cz, 28 gru 2006, 13:27
Roz-kreca się

Dołączył(a): Cz, 28 gru 2006, 13:20
Posty: 22
Post 
Na stronach www.onet.pl i www.wkanal.pl nie ma solucji, piotrze!! A jak już są, tylko trzeba tam głębiej poszukać to może podałbyś dokładniejszy adres!


Cz, 28 gru 2006, 13:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL