Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 16:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Kretoni i Paryż [spoilery] 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Kretoni i Paryż [spoilery]
Znalazłem pewną nieścisłość. Jak ukończy się RiKN na trudnym, to w "z cyklu: wynalazki, które wstrząsnęły" Kretoni przenoszą się do Paryża. Na początku gry, jak chodzimy Kretesem między uliczkami i natkniemy się na nich, to wynika, że znają tutejszego piekarza Rene. I moim zdaniem to trochę dziwne, skoro nie zwiedzali nawet Paryża i nikogo nie poznali :?

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


Cz, 24 sty 2013, 21:48
Norman

Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012, 13:12
Posty: 296
Naklejki: 0
Post Re: Kretoni i Paryż [spoilery]
Rzeczywiście! Zauważ jednak, że Ruch oporu miał typowo francuskie berety. Może zanim krety pojawiły się na Kretonie były francuskimi kretami znającymi się z rodem żab, a także tradycją jednej z żabich piekarni. Gdyby byli tutaj admini to by powiedzieli (ale nie są).

_________________
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś spróbował zrobić ponownie mój stary avatar, ponieważ niefortunnie zgubiłem go.
Czerwony jest tylko, aby zwrócić Twoją uwagę.

Zapraszam na miejsce gdzie wiersze wstawiamy (niektórzy z tego sporo uciechy mamy).
http://www.przygodyreksia.aidemmedia.pl/pliki/kretes/forum/reksioforum/viewtopic.php?f=23&t=7922
Spoiler:


Wt, 5 lut 2013, 20:51
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Kretoni i Paryż [spoilery]
takijeden napisał(a):
. Może zanim krety pojawiły się na Kretonie były francuskimi kretami znającymi się z rodem żab, a także tradycją jednej z żabich piekarni. Gdyby byli tutaj admini to by powiedzieli (ale nie są).

1. Kretoni i krety pochodzą z Kretona; nie mogli więc przybyć na niego (oni się tam narodzili.)
2. RiU jest pełne aluzji do Wielkiej Rewolucji Francuskiej (np. berety, bagietki)
3. Admini to użytkownicy, którzy mają pełne łapy roboty. Rozumiem, że chodziło o "twórców Reksia" :mrgreen:
Sądzę, że kretoni studiowali ziemskie rewolucje, by wiedzieć jak przeprowadzić swoją. Dowiedzieli się,, że ród Rene od 800 lat sprzedaje bagietki więź nią, a hasłem jest Deja Vu. Po zdobyciu władzy, postanowli znaleźć Maszynę do Wszystkiego. Tyle, że Blubbowi się coś pomieszało i utnęli między jednym, a drugim końcem. Znajomość znajomego hasła pozwoliło im się kiedyś powrócić


N, 14 kwi 2013, 06:24
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL