Teraz jest So, 20 kwi 2024, 09:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Reksio i kapitan Nemo- Problem w egipcie 
Autor Wiadomość
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 24 lut 2013, 13:51
Posty: 1
Naklejki: 0
Post Reksio i kapitan Nemo- Problem w egipcie
Cześć, to mój pierwszy post na forum. Kiedyś z pomocą taty przeszedłem całą serię do kapitana Nemo, grałem też w RIKWA, ale nie skończyłem. Potem Reksio mi się znudził, a zanim się obejrzałem byłem już "za stary" na takie gry. I tak by się skończyła moja przygoda z przygodami Reksia, gdyby nie fakt , że mam młodszą siostrę(ona ma 6 lat a ja 14). Tata dał jej swojego starego laptopa, a ona bardzo lubi gry. Dałem jej "Skarb piratów", który przeszła praktycznie samodzielnie. Następnie pomogłem jej przejść części od UFO do "Wehikułu czasu"(sam się przy tym świetnie bawiłem). Teraz zaczęliśmy kapitana Nemo i... Chyba napiszę to w następnym akapicie.

Sorry za taki długi wstęp, ale chciałem się przywitać. Teraz jesteśmy w Egipcie, gramy na poziomie łatwym. Teraz trzeba się wymieniać różnymi przedmiotami- Wymieniliśmy misia na pluszową mumię, itd(dalej nie pamiętam), aż w końcu w nasze ręce wpadł niluś. Nieroztropnie wymieniliśmy go na termometr, który następnie wymieniliśmy na ostrzałkę, zamiast na obraz. Co mamy zrobić aby zbudować wielbłąda? Jest jakieś wyjście, można cofnąć, czy może musimy zacząć od początku?


N, 24 lut 2013, 14:38
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Reksio i kapitan Nemo- Problem w egipcie
Do końca nie pamiętam ale macie zapis gry sprzed tej łamigłowki?

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


N, 24 lut 2013, 15:49
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Reksio i kapitan Nemo- Problem w egipcie
Tak, to da się cofnąć. Wszystko, co musicie zrobić, to ponownie kliknąć na przedmiot, który ostatnio wymieniliście (czyli jak poprzednio, z tą różnicą, że teraz przedmioty były na starcie u przeciwnych posiadaczy). Handlarz zgodzi się na wymianę i będzie stan właściwy. W ten sposób wrócicie do właściwego przedmiotu i wymienicie go w końcu na obraz.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


N, 24 lut 2013, 18:32
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL