Teraz jest So, 20 kwi 2024, 15:07



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Questy cesarskie #0: Polowanie 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 7 maja 2013, 21:25
Posty: 225
Lokalizacja: Pałac Cesarski, Archipelag Kreacji
Naklejki: 0
Post Questy cesarskie #0: Polowanie
Witacie, śmiertelnicy.
Jak wam zapewne wiadomo, szczególnie cenię sobie kreatywność i twórczość, które są bezpośrednim źródłem potęgi mojego Cesarstwa. Dlatego też z tym będą powiązane dawane mi przez was zadania. Ale nie to. Początkowo planowałem wam dać coś trudniejszego na start, ale nadworny łowczy poinformował mnie o niezbyt przyjemnym epizodzie, który przydarzył się na jednej z południowych wysp mego Archipelagu. Statek, wiozący transport niezwykle niebezpiecznych potworów, zatonął na skutek błędów kapitana, który podpłynął za blisko śmietankowej góry lodowej, dość typowej dla wód otaczających Wyspę Północną. Klatki wpadły do morza i wskutek dryfu dotarły na wyspę centralną, do stolicy. Nie wiem, co się później stało z ich zawartością, ale nadworny łowczy jest pewien, że widział, jak siedem egzemplarzy przedostało się na teren pałacu. Wkrótce potem znaleziono dziwne ślady w pobliżu mojego pałacowego portalu do waszej domeny. Posłałem za monstrami któregoś z waszych zarządców w asyście łowczego, ale w efekcie otrzymałem jedynie kilka niejasnych wskazówek co do lokalizacji krwiożerczych bestii. Ponieważ łowczy choruje na wierszoklezję sezonową, są one rymowane.

Pierwszy - uciekł do początków, najgłębszej historii;
Drugi - ukrył się w korzeniach największej z opowieści;
Trzeci - zniknął w kłębach kłótni i ciemności rodem z Morii;
Czwarty - skrył się tam, gdzie oczekujący otrzymują wieści;
Piąty - zaszył się w miejsce, gdzie Lucjan ma początki;
Szósty - wsiąkł w temat, w którym poddaliście się komiksu oglądania frajdzie;
Siódmy - znalazł kryjówkę, gdzie przed ciszą uratowano wątki;
Bez wszystkich siedmiu nie wracajcie, w innym przypadku Pan Potwór was znajdzie.


Macie odnaleźć siedem bestii. Ten, kto dokona tego jako pierwszy, otrzyma nagrodę w postaci tytułu ,,Wielkiego tropiciela cesarskiego". Nie wracajcie bez całej siódemki, nie pomagajcie sobie nawzajem - mógłbym odesłać wszystkie siedem potworów jednym drobnym czarem, ale chcę mieć przy tym odrobinę zabawy. O ile mi wiadomo, otrzymaliście całkiem niedawno ostrzeżenie o tych monstrach, więc być może już wiecie, za czym macie się rozglądać. Potwór liczy się jako złapany, jeśli podacie jego dokładną lokalizację w postaci adresu, pod jakim znajduje się jego kryjówka. To wszystko, co miałem wam dzisiaj do przekazania, śmiertelnicy. Kolejne zadania pojawią się w swoim czasie, stosownie do mojego kaprysu i woli.

_________________
Cesarzuję pogrubionym złotym. Bo niby czym innym?


N, 12 maja 2013, 11:48
Zgłoś post
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 7 maja 2013, 21:25
Posty: 225
Lokalizacja: Pałac Cesarski, Archipelag Kreacji
Naklejki: 0
Post Re: Questy cesarskie #1: Polowanie
I to już koniec. Okazało się, że zagadka była dla was dość prosta, następnym razem muszę się nieco bardziej postarać. W przeciągu niecałej godziny wszystkie potwory zostały odnalezione, wyłapane i zgłoszone do mnie przez Kacpra98 i Autora8. Pierwszy z nich otrzymuje nagrodę, tytuł ,,Wielki tropiciel cesarski" jako rangę. Drugi, jako spóźniony tylko o minutę, otrzymuje nagrodę pocieszenia - jego nick na kolejny miesiąc będzie miał kolor fioletowy. Następne zadania będą trudniejsze i będą od was wymagały nieco kreatywności. Chciałbym jednocześnie opublikować listę adresów, pod jakimi skryły się potwory:

1. viewtopic.php?f=2&t=2&p=2#p2
2. viewtopic.php?f=6&t=40
3. viewtopic.php?f=56&t=5731
4. viewtopic.php?f=38&t=7988
5. viewtopic.php?f=61&t=7838
6. viewtopic.php?f=6&t=2191
7. viewtopic.php?f=56&t=6855

Potwory, w celu uprzątnięcia wywołanego przez nie bałaganu, zostaną w najbliższym okresie wyłapane i zamknięte pod kluczem przez mojego łowczego. Do usłyszenia.

_________________
Cesarzuję pogrubionym złotym. Bo niby czym innym?


N, 12 maja 2013, 13:27
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL