Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 02:24



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Questy cesarskie #1: Ojczyzna Potworów 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 7 maja 2013, 21:25
Posty: 225
Lokalizacja: Pałac Cesarski, Archipelag Kreacji
Naklejki: 0
Post Questy cesarskie #1: Ojczyzna Potworów
Witajcie na pierwszym z serii wliczających się do punktacji zadań, śmiertelnicy! Pozwólcie, że nim objaśnię to, czego się od was w nim oczekuje, przybliżę wam kawałek historii Cesarstwa.
Ten kawałek nie jest zbyt odległy, nie minęło nawet jedno pokolenie. Mówię o jedynym przypadku, gdy cały Archipelag był zagrożony bezpośrednią katastrofą, a ja byłem bliski śmierci. Właściwie istotnie wtedy zginąłem, a raczej zostałem zniknięty, ale mniejsza akurat o to. Pewien szalony kult obmyślił plan na strącenie mnie z tronu i, o dziwo, niemal się im udało. Jednego nie przewidzieli - że, będąc niezwykle przewidujący, zdobędę kogoś, kto zinfiltruje ich własny teren, a później dzięki zdobytej wiedzy stanie do walki. I tak oto trójka niezbyt heroicznych, silnych albo mądrych, ale na pewno entuzjastycznych bohaterów wdarła się na ukrytą do tej pory przed moją wiedzą Koszmarną Wyspę, znaną również jako Równina Wyklętych albo Ojczyzna Potworów. Nie wiem, jak dużo ma z nią wspólnego Pan Potwór, gdyż nie jest zbyt chętny do wyjaśniania tych kwestii, ale podobno to straszliwa, pełna niebezpieczeństw kraina zawieszona w przestrzeni, płaszczyzna tkwiąca w nicości. Nasz nadworny kronikarz ma między innymi w kończonej przez niego Kronice Kryzysu Destrukcjan opisać tą mroczną otchłań, jest jednak pewien problem - Równina jest tak podświadomie odstraszająca, że gdy tylko się ją opuszcza, pamięć tego, jak wygląda, zaciera się i zostaje niezbyt dokładny opis. Innymi słowy: coś musi figurować w kronice, nawet jeśli nie będzie bardzo dokładne.
Wasze zadanie polega na wykonaniu grafiki przedstawiającej krajobraz Koszmarnej Wyspy. Możecie wsadzić tyle straszydeł, ile chcecie, gdyż nie ważne, jak będziecie się starać, i tak nie zbliżycie się do poziomu Ojczyzny Potworów. Oceniana jest Potworność i Estetyka (czyli też Potworność). Technika pracy dowolona - korzystacie z programów, kredek, pisaków czy cokolwiek wpadnie wam w ręce. Maksymalnie można zdobyć 10 punktów za to zadanie. By zgłosić pracę piszecie w tym dziale temat zaczynający się na [#1] jako numer zadania.
Powodzenia!

_________________
Cesarzuję pogrubionym złotym. Bo niby czym innym?


Pt, 17 maja 2013, 14:59
Zgłoś post
WWW
I'm Monster And I Know it!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 31 paź 2012, 17:40
Posty: 341
Lokalizacja: Nora Pana Potwora.
Naklejki: 0
Post Re: Questy cesarskie #1: Ojczyzna Potworów
Dzień Dobry.
Potwornie pięknie witam was w kolejny nudny a zarazem bezsensowny dzień.
Właśnie wygrzebałem ze swojej nory pewną widokówkę z wyspy koszmarów. Pochodzi ona sprzed przynajmniej stu lat, a widoczne na niej postacie już dawno przeniosły się w inne miejsce i zaczeły w nim straszyć. Nie jestem pewien ale wspominały o jakimś dzwnym skrócie. PRG, GPR, albo RPG.. Coś w tym stylu. Mniejsza. Wyspa zmienia swoje położenie co 50 lat i teraz prawdopodobnie wygląda zupełnie inaczej. Za moich czasów, kiedy tam przebywałem, całość była pokryta morzem ognia z dużym stężeniem niskokalorycznej krwii.

Spoiler:


Ehh.. Te czasy..

_________________
Pora na dobranoc gdy już księżyc świeci...
Dzieci lubią Pana Potwora,
Pan Potwór zjada dzieci..


N, 19 maja 2013, 13:55
Zgłoś post
ICQ YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL