Teraz jest Pt, 26 kwi 2024, 00:13



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
#9 Zaklęcie na koniec nocy. 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post #9 Zaklęcie na koniec nocy.
Nazwa zaklęcia: Antynocka.
Zastosowanie w formie reklamy:

,,Boisz się strasznej noc? Teraz jest na to rozwiązanie! Wypróbuj nowego zaklęcia... Antynocka, powoduje ono, że noc znika na 24 h. Warto spróbować... nie pożałujesz!''

Zaklęcie można stosować tylko 5 razy na rok i to tylko w nocy.

Symbol:

Spoiler:


No to chyba wszystko... liczę na dobrą i słuszną ocenę. :)


Pt, 7 cze 2013, 18:25
Zgłoś post
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: #9 Zaklęcie na koniec nocy.
Ups! Napisałem ,,Wypróbuj nowego zaklęcia'' a miało być ,,Wypróbuj nowe zaklęcie''. :oops:


Pt, 7 cze 2013, 18:33
Zgłoś post
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 7 maja 2013, 21:25
Posty: 225
Lokalizacja: Pałac Cesarski, Archipelag Kreacji
Naklejki: 0
Post Re: #9 Zaklęcie na koniec nocy.
Arcymag przyjrzał się projektowi zaklęcia.
-Hm... - mruknął bardzo przeciągle i pogładził brodę. Była to jedna z tych bród, co służyły wyłącznie do gładzenia ich i wyglądania przy tym mądrze. - Nie mogę wprawdzie, choćbym nawet miał dość wiedzy i mocy, przygotować czaru, który przestawi wielki zegar obracający słońce, który Cesarz zamontował na najwyższym szczycie Archipelagu u zarania dziejów, ale na pewno mogę wymyślić iluzję nocy działającą na samego czarodzieja. Brzmi sensownie i niezbyt trudno.

7/10

_________________
Cesarzuję pogrubionym złotym. Bo niby czym innym?


Pt, 7 cze 2013, 18:49
Zgłoś post
WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: #9 Zaklęcie na koniec nocy.
Poprawka:

Tajemnicza ulotka...

Spoiler:

Ulotka sprawia wrażenie... ogólnie dziwne... ale o to mi chodziło...


Wt, 18 cze 2013, 13:45
Zgłoś post
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 7 maja 2013, 21:25
Posty: 225
Lokalizacja: Pałac Cesarski, Archipelag Kreacji
Naklejki: 0
Post Re: #9 Zaklęcie na koniec nocy.
Jest kilka błędów, których najwyraźniej nie chciało ci się usunąć, a także coś, czego ścierpieć nie mogę - niesamodzielność. Nie wiem, jak się dokopałeś do tego obrazka starego pergaminu (bo wątpię, by chciało ci się szukać tylu tak dobrze ukrytych elementów), ale to ten sam, który był używany w IV GR podczas tajnego zadania rekrutacyjnego. Nie zmieniam oceny, a jeśli coś takiego się powtórzy, nastąpi wykluczenie z konkursu.

_________________
Cesarzuję pogrubionym złotym. Bo niby czym innym?


Wt, 18 cze 2013, 15:15
Zgłoś post
WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: #9 Zaklęcie na koniec nocy.
Cesarz Fiction napisał(a):
Jest kilka błędów, których najwyraźniej nie chciało ci się usunąć, a także coś, czego ścierpieć nie mogę - niesamodzielność. Nie wiem, jak się dokopałeś do tego obrazka starego pergaminu (bo wątpię, by chciało ci się szukać tylu tak dobrze ukrytych elementów), ale to ten sam, który był używany w IV GR podczas tajnego zadania rekrutacyjnego. Nie zmieniam oceny, a jeśli coś takiego się powtórzy, nastąpi wykluczenie z konkursu.

Kiedyś jedno znalazłem... a potem jak przeglądałem stare wątki na forum było to i zastanawiałem się co to jest... no i w końcu złożyłem z tego taką o to mapę bo nazwa pliku brzmiała Pmapa np.7.
To zwykły przypadek, niby jak inaczej miałbym to zdobyć?!


Wt, 18 cze 2013, 15:19
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL