Teraz jest Cz, 18 kwi 2024, 20:24



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Miniquest cesarski 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 7 maja 2013, 21:25
Posty: 225
Lokalizacja: Pałac Cesarski, Archipelag Kreacji
Naklejki: 0
Post Miniquest cesarski
Ave.
Tym razem mam dla was miniquest. Można w nim zdobyć albo 0, albo 5 punktów - opcji pośrednich nie ma.
Być może jest wam wiadome, że posiadam sekretarza będącego jednocześnie moim kanclerzem. Przez ostatnie cztery tygodnie zachowywał się dość... dziwnie. W normalnych warunkach Onevatho jest tak zanudzającą, spokojną i poważną osobą, że momentami się zastanawiam, czy naprawdę ja sam lepiłem go z budyniu u zarania dziejów... Albo czy nie nakichałem za mało na pierwotną maź budyniową i przez to jest w nim mniej życia. Ale ostatnimi czasy jest go więcej. Niepokojące jest jednak to, że nie objawia się w sposób pozytywny. Onevatho jest jakiś krzykliwy. Nerwowy, z tego rodzaju nerwowości, jaki reprezentuje mały źrebak, gdy zostaje przyłapany z kopytkiem w misce z ciastkami, którego nikt nie miał ruszać do niedzieli. Ale do rzeczy.
Dajcie mu zajęcie. Wymyślcie... wyspę. Wystarczy opis. Coś idealnego na wczasy. Jestem pewien, że wakacje dobrze mu zrobią, nie miał ich od jakichś czterdziestu tysięcy lat, nawet podczas tego urwania głowy za czasów Kryzysu. Biorąc pod uwagę, że głęboko w duszy każdego śmiertelnika znajduje się leń, powinniście z łatwością sobie poradzić.
Powodzenia!

_________________
Cesarzuję pogrubionym złotym. Bo niby czym innym?


N, 9 cze 2013, 19:51
Zgłoś post
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 7 maja 2013, 21:25
Posty: 225
Lokalizacja: Pałac Cesarski, Archipelag Kreacji
Naklejki: 0
Post Re: Miniquest cesarski
Lista osób, które uczestnicząc w miniqueście zdobyli dodatkowe 5 punktów:
-jaller98
-Mątek
-Doktor
-Autor8
-Kretes102
-Kacper98
Jak widać, quest jest banalny. Wciąż można nadsyłać swoje teksty tudzież obrazki.

_________________
Cesarzuję pogrubionym złotym. Bo niby czym innym?


Pn, 10 cze 2013, 16:38
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL