Teraz jest So, 20 kwi 2024, 07:21



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
#11 W Poszukiwaniu Skarbu... 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post #11 W Poszukiwaniu Skarbu...
Dawno temu, pewien człowiek poszukiwał bardzo wartościowego Skarbu. Zmarnował on 10 lat swoje życia na poszukiwaniu tak na prawdę niczego. Aż w końcu stał się staruszkiem...
Pewnego dnia, jego wnuk wybrał się do lasu na zbieranie grzybów. Podczas szukania grzybów, zauważył na drzewie pewien symbol. Przedstawiał on gwiazdę... pod gwiazdą była strzałka w prawo.
Wnuk - Norbert, postanowił iść w lewo, zaszedł on do bardzo zarośniętego roślinami miejsca.
Po przyglądaniu się rośliną z bliska zauważył drzwi. Które były pod roślinami... Postanowił on, że odważy się i spróbuje jakoś wejść do tych drzwi. Po długich staraniach... udało się!
Drzwi prowadziły do jaskini. Norbert pobiegł po swojego dziadka...
-Dziadku, dziadku znalazłem jakąś tajemniczą jaskinię! Chodź pokażę ci!
-Co? Jaskinię... jaskinię śmierci? Legenda głosi, że w Jaskini Śmierci, znajduje się bardzo wartościowy Skarb!
-No to chodź ze mną dziadku!
Gdy doszli już do tajemniczej Jaskini, dziadek potwierdził, że to jaskinia śmierci, pełno było tam czaszek.
-Może lepiej tam nie wchodźmy?!
-Ja wchodzę! 10 lat zmarnowałem na szukanie tego skarbu, chcę go w końcu znaleźć i być bogatym!
-Jak tam sobie chcesz, dziadku, ale ja nie wchodzę...
Dziadek wszedł do środka. Od razu po wejściu, w ziemi otwarła się ''wina'' na dół.
-AAAA!... ... ... Dobra nic mi nie jest!
-Czekaj, coś jest. 10 skrzyń, tylko w której jest skarb?!
Wnuk z góry zaczął się drzeć...
-To może spróbuj pierwsza!
-Dobra...
-Aaaa!... sufit się obniża!
-O nie! Pewnie będziesz musiał wybrać dobrze!
-Dobra, to powiedz jakąś liczbę od 2 do 10...
-To może 7?
-Czekaj, czekaj... działa!... O nie sufi zaczyna się znów obniżać! Aaaa!! Ał...
I tak oto skończyła się historia o poszukiwaniu skarbu, dziadek co prawda znalazł skarb, ale nie przeżył...
KONIEC




Wt, 18 cze 2013, 05:38
Zgłoś post
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 7 maja 2013, 21:25
Posty: 225
Lokalizacja: Pałac Cesarski, Archipelag Kreacji
Naklejki: 0
Post Re: #11 W Poszukiwaniu Skarbu...
Poszukiwacz skarbów prychnął.
-Gratuluję logiki. Facet spędza dziesięć lat na szukaniu skarbu i przez te dziesięć lat tak się starzeje, że ma wnuka... I nie koniec na tym. Ten wnuk zupełnym przypadkiem znajduje banalnie ukrytą jaskinię, której dziadek szukał na marne przez całą swoją karierę. Poza tym krótkie i słabo napisane.

5/10

_________________
Cesarzuję pogrubionym złotym. Bo niby czym innym?


Wt, 18 cze 2013, 15:28
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL