Teraz jest Śr, 24 kwi 2024, 01:58



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Superquest Cesarski - Aspekt Narracji 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 7 maja 2013, 21:25
Posty: 225
Lokalizacja: Pałac Cesarski, Archipelag Kreacji
Naklejki: 0
Post Superquest Cesarski - Aspekt Narracji
Cześć. Nazywam się Sevens, jestem Aspektem. Mówiąc dokładniej, moje imię to Unknown Sevens, jestem absolwentem Uniwersytetu Kreacji i Aspektem Narracji. Ale nie tego chcecie słuchać, prawda? Chcecie poznać treść trzeciego Superquestu Cesarskiego. Zatem już piszę.
Jak wam zapewne wiadomo, w Archipelagu funkcjonuje definicja słowa "Wybraniec". Oznacza ono osobę, której imię jest wpisane w sam fundament personalizowanej przez Cesarza magii kreacji. Pojawienie się Wybrańca to rzadkość nad rzadkościami. Życie, umiejętności i dokonania Wybrańców są różne, ale losy ich wszystkich mają cechę wspólną: ich przeznaczeniem są wielkie czyny, które mogą zadecydować o losie całych wymiarów. Zwykle pojawia się jeden Wybraniec na wiele pokoleń, choć zdarzały i zdarzają się wyjątki. Dlaczego wam to wszystko mówię? No cóż...
Waszym zadaniem jest napisanie opowieści o przykładowym Wybrańcu. Akcja nie musi toczyć się w Archipelagu, gdyż definicja Wybrańca pasuje również do wielu innych bohaterów spoza naszego wymiaru. Jeden warunek: ma być epicka. Epickość i Wybrańcy to rzeczy nierozłączne. Za ten Superquest Cesarski możecie otrzymać maksymalnie 20 punktów. Macie czas do dnia 21.06, godzina 20:00.
A karę za plagiaty wymierzy Pan Potwór... więc uważajcie.

_________________
Cesarzuję pogrubionym złotym. Bo niby czym innym?


Wt, 18 cze 2013, 19:07
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL